Skocz do zawartości

Jak najdalej dojechaliście swoją Beemką ?


MX

Rekomendowane odpowiedzi

a jak to jest w praktyce?... wysiada ci samochód gdzieś w środku europy, psuje się coś czego drutem nie zrobisz... i... no właśnie co dalej... jest może jakiś ogólnoeuropejski Assistance aby scholować samochód do kraju??? bo samemu pokrywać takie koszty to ech... no nie wiem... też bym sobie pojeździł po europie ale compactem z 95 r trochę już się cykam... mam niby nowe sprzęgło.... no ale jest jeszcze pompa paliwa... itd... :worried:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest w praktyce?... wysiada ci samochód gdzieś w środku europy, psuje się coś czego drutem nie zrobisz... i... no właśnie co dalej... jest może jakiś ogólnoeuropejski Assistance aby scholować samochód do kraju??? bo samemu pokrywać takie koszty to ech... no nie wiem... też bym sobie pojeździł po europie ale compactem z 95 r trochę już się cykam... mam niby nowe sprzęgło.... no ale jest jeszcze pompa paliwa... itd... :worried:

 

Holować taki kawał, czy nawet na lawecie :lol: no coś ty - naprawia sie na miejscu - przecież nie tylko w Polsce istnieją serwisy samochodowe. Z tym, że za granicą, to bym poza ASO się bał naprawiać - także trzeba się liczyć z kosztami większymi.

 

A jak chcesz sam naprawiać, to zawsze możesz pokazać w sklepie o jaką część ci chodzi - mają przecież katalogi...

 

Jeszcze jakim Daewoo, czy Poldkiem, to bym się bał, ale BMW? No chyba, że w jakiejś dziczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zapakowałem mojego compacta i zrobiłem sobie urlop po Europie na trasie Wrocław-Niemcy-Austria-Szwajcaria-Lichtenstein-Włochy-Monaco-Francja (aż pod Hiszpańską granicę). W sumie ok. 5200 km.

Najwięcej "przyjemności z jazdy" miałem w Szwajcarii:

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img154.imageshack.us/img154/4259/dsc006011resize0ht.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z urlopu spaliśmy w Szwajcarii w miasteczku Interlaken. Następny postój to było nasze mieszkanie we Wrocławiu. Cała trasa wyniosła więc 1196 km zrobione wraz z kilkoma postojami na trasie w 13,5 godz.

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja skromnie, bo mam swoją Beemkę dość krótko i nie mam gazu :mrgreen: ale trasę z Łodzi nad morze i z Łodzi w góry bez najmniejszych problemów. Zero postojów, zero zmęczenia, w nocy światła za słabe (ale o tym już pisałem gdzie indziej...) poza tym cały odcinek autostrady pod Wrocławiem 230km/h non-stop i bez problemów. Jeszcze nie miałem auta którym jeździłoby mi się tak pewnie i komfortowo.

pozdrawiam-Kris..

 

ps. no i czekam na okazję na dalszy wypad. może w wakacje?... :cool2:

E39 540i touring jeszcze bardziej czarrrnaaa :twisted:

E30 325i touring diabelnie czarna (była!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moja becia za jednym zamachem zrobila z cztero godzinna przerwa dwie trasy jedna Warszawa -Essen,Essen-Wrszawa i po cztrech godz Warszawa-Hamburg,Hamburg-Warszawa a odziwo nie jest to nowe autko tylko BMW e32 mod 750V12 i jestem z niej dumny srednia w trasie 9.9litra i zero problemow ona wytrzymala bez problemu ja natomiast nie padlem wlasnie na te cztery godzinki Nie zamienil bym je na zadna inna

PZdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dwa lata temu wybraliśmy się E28 525TD z 86r do rodzinki we Włoszech. Okolice Modeny, Maranello było słychać:) 2 km od miejska gdzie mieszkaliśmy:). Ogólnie przejechaliśmy 5000tyś km troszkę zwiedzaliśmy po drodze Słowacje i Austrie. Nawet załapaliśmy się na korek pod Bolonią w 3 godziny pokonaliśmy dystans 3 km. A najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że auto stało 8 miechów na parkingu przymusowo przez Jeb***** krakusów i jak tylko je odzyskałem w tydzień szybki przegląd i w trasę na wakacje. Wszystko na wariackich papierach i nikt nie zastanawiał się czy dojedziemy no może oprócz moich rodziców, znajomych, babć itp.:)ta sama akcja czeka teraz moja e32 tym razem bedzie to rajd po europie

http://img443.imageshack.us/my.php?image=gdzieswniemczechec8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Odświeżę wątek. Jutro wybieramy się beemką do Chorwacji na półwysep Peljesac (jeżeli ktoś z forum też będzie w tym rejonie przez najbliższe 2 tygodnie to może zrobimy mały "zlot" na obczyźnie :norty: ). Jadę z duszą na ramieniu, bo to pierwsza tak długa trasa tego auta - byliśmy już nią w Pradze zimą, ale to było tylko 1000km tam i z powrotem. Jedziemy w cztery osoby i z boksem na dachu. Zobaczymy jak pojedzie, no i może zrobię w końcu jakieś fotki, żeby się nadały do galerii. Życzcie szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mowice ze comact 1,6 m43 przebieg 170000 bez zadnych problemow typu spalanie oleju i wyciek plynu chlodniczego, po wymienionym sprzegle powinien dojechac bez zadnych problemow do manchesteru? ;) zyccie powodzenia:D
"there's more to living than only surviving"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzymy :cool2:

 

Moja tds-ka zna już na pamięć trasę Rzeszów-Breda/Antwerpia to tylko 1600km zazwyczaj w 15godzin z wliczonymi przerwami.

Fakt nie ma milszego autka na trasę niż BMW, choć trójka troszkę mała jest, ale za to spalanie wychodzi bardzo miłe 6,5litra/100km.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance: 318 is 92 rok EDYNBURG ok 2200km w jedna strone :D w sumie 3 tankowania i 2 sikacze :lol: 26 godzin non stop odliczajac prom;) na drugi dzien jak zapalilem to troszke kaszlala :cry2: ale dala rade :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ja swoja 740i jezdze co jakis czas na trasie polska - norwegia okolo 1500km w jedna strone i jak na razie jedna mala awaria jadac do norwegii kolo goteborga padla mi jedna swieca i 350km jechalem na 7 cylindrach poza tym wszystko ok. Dla porownania mam jeszcze omege b 97 i stoi aktualnie w norwegii z padnietym silnikiem dobrze ze dojechala chociaz do miejsca zamieszkania i obylo sie bez lawety. ale jestem w trakcie przekldaki silnika i moze jeszcze zobaczy polskie drogi. BMW z silnikiem w bagazniku spisala sie bardzo dobrze nic sobie z tego nie robila ze wiezie ciezki kawalek metalu.

 

Co do przygotowan do jazdy jak kupilem swoja bunie to nawet nie sprawdzilem stanu oleju tylko na drugi dzien wsiadlem i w droge do norkow i zero jakichs problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW zjezdziłem Włochy, byłem kilka razy na Sycylii, bez problemów. Byłem również w Norwegii (Bergen) ,bez problemów, Madryt ,bez problemów, Niemcy ,Szwajcaria regularnie co dwa tyg.....Ale najwięcej km zrobiłem ojca VW T4 , 2.5TDI....zjezdziłem całą Europę, byłem również na Krymie i Syberii ,podczas tamtejszej najcieplejszej pory roku

Pozdrawiam

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.