Skocz do zawartości

Pióra wycieraczek - trwałość


Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Na ramionach wycieraczek mam ( nie na masce ani pod nią ) dysze spryskiwaczy i sa one tak umiejscowione ze oryginalne samo pioro ma takie wyciecie aby nie zaslanialo strumienia jaki z tych dysz wylatuje. I pytanie czy wlasnie to wyciecie jest potrzebne ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ramionach wycieraczek mam ( nie na masce ani pod nią ) dysze spryskiwaczy i sa one tak umiejscowione ze oryginalne samo pioro ma takie wyciecie aby nie zaslanialo strumienia jaki z tych dysz wylatuje. I pytanie czy wlasnie to wyciecie jest potrzebne ?!

Kurcze muszę poszukać fotek to sobie scyzorykiem zrobię takie wycięcia. 200zł w kieszeni zrekompensują te 3 minuty pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nikt nie wie czy bosch lub inne valeo ( ktore nie ma chyba tych podciec ) nie bedzie problemem dla spryskiwaczy ?!

Różnica w cenie ogromna.

Ja kupilem bosche i odeslalem bo nie pasowały. Nie dało się zaczepić (a siłowo się nie bawię). Poszukalem na allegro i znalazłem promke na OEM za około 200 PLN i kupilem. Plug&Play, łatwa wymiana, na klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W pierwszym momencie nie zrozumialem o jakie wycięcia na wycieraczce chodzi. Dopiero jak położyłem normalną obok to załapałem. Wycięcia występują tylko na dłuższej wycieraczce.

Kupiłem polecane Valeo VF370 + VR270 na tył (w g21) - wspomnianych wycięć brak ale nie wygląda żeby był to wielki problem. Troche płynu zostaje na wycieraczce. 

image.jpeg.2c25a5cd0b6c1104cf813f4cf7e408f9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobiłem juz chyba wszystkie zamienniki i oryginały tez. Bosch uważam , że jest najlepszy i nawet pokusze sie o stwierdzenie , ze zbiera lepiej i pracuje ciszej niz oryginał, Valeo piszczało na bardzo mokrej szybie i zostawiało niedotarty obszar akurat w zakresie pola widzenia kierowcy, taką delikatna znikajaca smugę, ale denerwowało

Oryginały koło 300 zł, Bosch za 110 się kupi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A testowales SWF ? To niby marka valeo ale produkt jest inny niz ten oferowany jako valeo i wydaje mi sie ze to wlasnie SWF robi na pierwszy montaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, saab napisał(a):

wydaje mi sie ze to wlasnie SWF robi na pierwszy montaz. 

Moim zdaniem dostawców jest więcej niż jeden na pierwszy montaż, chociazby z powodu unikania polityki monopolistycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.