Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

To otrzymałem informację, że pod opcją "48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera" kryje się również usunięcie regulacji szerokości oparcia...

Dostalem takie samo info

Kriss555 dostales juz numer VIN od sprzedawcy? Normalnie tydzień przed produkcja juz powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dzisiaj i dostałem informację, ze jest problem z komponentami. Nie ma komponentów do podparcia lędźwiowego oraz nagłośnienia HK.


Nie wyobrażam sobie samochodu bez podparcia w fotelach, wiec mimo namów sprzedawcy zaryzykowałem. Na umowie mam termin do 30. września, ale sprzedawca mówił, że nie ma żadnej pewności co do daty, ze nawet może to być rok.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ktory samochod zamowiles? Nie brzmi to dobrze, zapowiada sie dluugie czekanie..

 

Jest problem z podparciem ledzwiowym.

Zamowilem moje 318i pod koniec roku. Data produkcji na koniec marca.

Wczoraj telefon z salonu z dwoma informacjami: ze data produkcji przesunieta o tydzien i bez podparcia ledzwiowego. Jest problem z ta czescia i przez nastepne 6mcy nie bedzie ona dostepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z podparciem ledzwiowym.

Zamowilem moje 318i pod koniec roku. Data produkcji na koniec marca.

Wczoraj telefon z salonu z dwoma informacjami: ze data produkcji przesunieta o tydzien i bez podparcia ledzwiowego. Jest problem z ta czescia i przez nastepne 6mcy nie bedzie ona dostepna.

 

zaproponowali Ci coś w zamian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, odbieram swoje G20 320i Sport Line w przyszłym tygodniu ( produkcja 8 tydzień 2021 zamówienie z wrzesień 2020), w konfiguracji mam listwy mesheffect i podparcie lędźwiowe. tak jak czytam wasze posty i widzę że są problemy z tymi elementami konfiguracji i się zastanawiam czy mój handlowiec być może wie że w moim aucie nie będzie tych elementów i spróbuje to ukryć albo postawić mnie przed faktem dokonanym. Co myślicie, czy jednak jest szansa że auto będzie w 100% takie samo jak w konfiguracji?.

Dodam jeszcze że auto jest od brokera, nie od salonu BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - z całym szacunkiem, może dostanę bana za tą wypowiedź, ale 13 stron wątku o opóźnieniach?

Problemy pierwszego świata, kiedy dostanę swój samochodzik, czy będzie to po 4 czy może po 5 miesiącach? A mój handlowiec mówi tak, a mój inaczej, a co z umową itp. itd.


Są opóźnienia, jest COVID, dostawy globalne się posypały, nic nie da się z tym zrobić. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Niestety dożyliśmy czasów, że nie dość, że płacimy za to okrutny hajs (za samochód) to jeszcze sprzedawca stawia warunki, a nie klient. A tutaj rozkmina czy rezygnować z HK czy może z podparcia lędźwiowego. Chłopaki - po co generować sobie w życiu problemy? Szkoda czasu - będzie to będzie. Pojeździcie 2 miesiące tym wymarzonym samochodem i już będziecie myśleć o kolejnym bo ten się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo fajny wątek, można dowiedzieć się o aktualnej sytuacji czy np. o usunięciu podparcia z fotela pasażera. Dużo przydatniejszy niż temat na 70 stron o tesli. Ale żaden mi nie przeszkadza, nie interesuje mnie coś -> nie zaglądam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - z całym szacunkiem, może dostanę bana za tą wypowiedź, ale 13 stron wątku o opóźnieniach?

Problemy pierwszego świata, kiedy dostanę swój samochodzik, czy będzie to po 4 czy może po 5 miesiącach? A mój handlowiec mówi tak, a mój inaczej, a co z umową itp. itd.


Są opóźnienia, jest COVID, dostawy globalne się posypały, nic nie da się z tym zrobić. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Niestety dożyliśmy czasów, że nie dość, że płacimy za to okrutny hajs (za samochód) to jeszcze sprzedawca stawia warunki, a nie klient. A tutaj rozkmina czy rezygnować z HK czy może z podparcia lędźwiowego. Chłopaki - po co generować sobie w życiu problemy? Szkoda czasu - będzie to będzie. Pojeździcie 2 miesiące tym wymarzonym samochodem i już będziecie myśleć o kolejnym bo ten się znudzi.

 

Wydaje mi się, że dla niektórych to narzędzie pracy i to dość istotna kwestia kiedy będzie można z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że jest świetne 330i do wzięcia w cesji od zaraz :8) wyposażona w nieosiągalny harman :D

 


A podparcie lędźwiowe masz?! :D

 

Przypominam że jest świetne 330i do wzięcia w cesji od zaraz :8) wyposażona w nieosiągalny harman :D

Ale o co chodzi?:) Jak to?

 

Randall sprzedaje swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem swoją 318i sport line 11.02.21 i już jest w Polsce. Wydanie w przyszłym tygodniu. Mam Masheffect, hifi i hak z limitowanych rzeczy + parę drobiazgów, z którymi widocznie nie było problemu. Lędźwi nie brałem. Także chyba jednak zależy od dealera oraz od opcji wyposażenia jaką się wybrało. Jestem w szoku jak szybko się wyprodukował. Musiał wejść na taśmę w połowie lutego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od dilera, samochod ma nadany juz vin, produkcja zgodnie z planem oprocz wykluczenia funcji dodatkowych fotela pasazera

 

Czy diler zaproponował jakąś rekompensatę za brak elektrycznych boczków + podparcia lędźwiowego u pasażera? Czy będziesz się czegoś domagał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od dilera, samochod ma nadany juz vin, produkcja zgodnie z planem oprocz wykluczenia funcji dodatkowych fotela pasazera

 

Czy diler zaproponował jakąś rekompensatę za brak elektrycznych boczków + podparcia lędźwiowego u pasażera? Czy będziesz się czegoś domagał?

 

A to jest potwierdzone info? Ja pytalem o tą opcje z „rezygnacja z funkcjonalnosci fotela pasażera” i dostalem odpowiedz ze to dotyczy tylko podparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilam od dilera i sytuacja jest taka sama jak u was. Brak podparcia w fotelu pasazera, plus status zamowienia zmienil sie na 105. Diler dzwonil do bmw interweniowac i obiecali przywrocic auto do kolejki. Zobaczymy jak to sie rozwinie, ale szczesliwa nie jestem. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiane bylo podparcie w obu fotelach. Bmw nie dalo nam wyboru, nie mozna np zaczekac na podparcie w fotelu pasazera. Ja rozumiem ze maja problem z czesciami ale to jest biznes, zdecydowali za klientow wiec mysle ze rekompensaty jak najbardziej, pytanie na ile mozna liczyc...tak mysle ze 700 zl z cennika plus moze z1proc dod rabatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.