Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

musi tez byc inna przyczyna opóźnień. Ja nie zamawiałem tych elementów wyposażenia, a moje auto także stoi w kolejce do produkcji - juz 4 miesiace.

Szkoda, że importer nie informuje jaka jest prawdziwa przyczyna takiego stanu rzeczy.

 

A tak z ciekawości - z jakim silnikiem zamawiałeś ?


Ja zamówiłem 330i 23 stycznia, do tej pory cisza ze strony handlowca na temat daty produkcji.

 

Ja zamowilem 318i czyli moim zdaniem dosc podstawowy silnik. Miałem go odbierac w tym tygodniu :cry2: i gdyby nie to, ze cisnąłem sprzedawce, pewnie nawet nie dowiedzialbym sie, ze jest klopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku, już nie pamiętam gdzie konkretnie, widziałem że pisał kolega z fabryki w Monachium.

Może rzuciłby troche świała, jak to tam teraz wygląda na tej produkcji? :D

Robi się coś, czy czekanie na komponenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam ze łzami w oczach cesję (drugie dziecko w drodze), może ktoś chce fajną sztukę z Harmanem, laserami itp od ręki :norty:

 

Samochód raczej nie bo już zamowiony, ale koła zimowe może bym przytulił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Bmw 318i zamówione pod koniec poprzedniego roku z terminem odbioru max do końca marca 2021 r.


Z salonu nikt się ze mną nie kontaktował, dziś zadzwoniłem z pytaniem co z autem i dodatkowo chciałem domówić małą nawigację (tak naprawdę chodziało mi o live cocpit plus).


Dowiedziałem się, że będzie znaczne opóźnienie (na razie nie wiadomo jakie). Co więcej nie mogę domówić małej nawigacji (która umozliwi live cocpit plus) ponieważ jest to objęte restrykacjami i znacznie wydłużyłoby proces produkcji. Dowiedziałem się jeszcze, że jeśli ktoś zamówił wczesniej mała nawigację to z automatu ma obecnie nawigację biznesową, którą "refundowało BMW" więc potwierdzam to co ktoś pisał wczesniej a propo Krakowa.


Jeśli auta nie będzie do końca marca to powinni mi zaproponować pełną nawigację w ramach tej rekompensaty skoro to jak rozumiem można zamontować i nie jest to objete restrykcjami.


Ponadto czy macie wiedzę czy live cocpit plus można aktywować (wgrać, kupić, zainstalować itd.) już w PL w ASO po odebraniu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam ze łzami w oczach cesję (drugie dziecko w drodze), może ktoś chce fajną sztukę z Harmanem, laserami itp od ręki :norty:

 


Jak się okaże, że mój dostanę dopiero w jakimś sierpniu, to ja rozważę :D Podrzuć jakieś szczegóły na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyloby jakby umozliwili obsluge carplaya w bazowej konfiguracji. Nawet za dopłatą.


Zegary w pro wygladaja slabo przy tym co oferuje vag, ale to akurat mogliby szybko poprawic (programowo).

Zegary w podstawie i plus tez nie sa szczegolnie ładne. Chyba ladniejsze byly te dostepne przed 2020/07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ladniejsze byly te dostepne przed 2020/07.

Zgadzam się, te były najlepsze, jeszcze klasyczne. Za takie to bym nawet dopłacił :)

No nic, pokostaje wierzyć, że ktoś zhackuje i opracuje nowe motywy tych nowych zegarów ala klasyka.

Nie zniweluje to jednak wiecznego świecenia takiego wyświetlacza przed oczami, eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze tutaj bo na forum G30 obilo sie to bez echa, mianowicie od jakiegos czasu w konfiguratorze nie mozna zamowic piątki na standardowych zegarach. Od razu jest virtual cockpit i cena +7,5k... wiec ciekawe czy w piatkach jest ten sam problem czy przyczyna tej zmiany jest inna (konfigurator dla trójki dopuszcza standardowe zegary. Jeszcze...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze tutaj bo na forum G30 obilo sie to bez echa, mianowicie od jakiegos czasu w konfiguratorze nie mozna zamowic piątki na standardowych zegarach. Od razu jest virtual cockpit i cena +7,5k... wiec ciekawe czy w piatkach jest ten sam problem czy przyczyna tej zmiany jest inna (konfigurator dla trójki dopuszcza standardowe zegary. Jeszcze...)

Ale sprzedawca nie chce słyszeć o standardowych zegarkach, chyba wyszły z produkcji u dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda nieciekawie, a do tego nikt nic nie wie. Samochód miał być do odbioru za miesiąc. Jest już pewne, że tak się nie stanie (podparcie lędźwiowe). Ponadto zamówiłem dużą navi, którą teraz można dostać w gratisie. Same dobre informacje :wink: Podobno najgorzej z restrykcjami jest w seriach z X. Edytowane przez baster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pakietu ConnectedDrive Plus (cyfrowe zegary) spadła do 11k w konfiguratorze.

 

Nie wiem, czy to nie błąd. BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym jest za 0 zł do każdej wersji (nawet do linii podstawowej). Nie zaznacza się on jednak z automatu, tak jak inne wersje domyślne zawarte cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cena pakietu ConnectedDrive Plus (cyfrowe zegary) spadła do 11k w konfiguratorze.

 

Nie wiem, czy to nie błąd. BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym jest za 0 zł do każdej wersji (nawet do linii podstawowej). Nie zaznacza się on jednak z automatu, tak jak inne wersje domyślne zawarte cenie.

Nie błąd bo jest w cenie auta. Podnieśli cenę i z automatu jest live cocpit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.