Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.12.2023 o 08:19, macste napisał(a):

Od 2 do 4 tygodni przed produkcją zostaje nadany VIN, który jednoznacznie potwierdza slot produkcyjny. Ja miałem mieć w styczniu 2024 wg wiadomości z października ale okazało się że będzie to CW51.23 i już jest wyprodukowane 🙂 status 165. Czy ktoś ma dobrego linka, który opisuje wszystkie statusy?

Gratulacje 🙂 Podejrzewam że powinieneś sprawdzić stronę  https://www.hoeghautoliners.com/my-cargo wpisując tam swój VIN 😄  Mój już tam jest i wygląda że odbiór w połowie lutego jest realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za hinta z trackingiem. Szczęściarz 😀 Mojego tam niestety jeszcze nie ma... Z historii widzę, że Twój wyprodukował się koniec listopada.  Po jakim czasie już go miałeś widocznego na tej stronie? Ciekawe co jaki czas średnio wpływa statek...

Edytowane przez macste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 01:28, macste napisał(a):

Hej, dzięki za hinta z trackingiem. Szczęściarz 😀 Mojego tam niestety jeszcze nie ma... Z historii widzę, że Twój wyprodukował się koniec listopada.  Po jakim czasie już go miałeś widocznego na tej stronie? Ciekawe co jaki czas średnio wpływa statek...

hej, musze tutaj sprostować timeline ... nie wchodząc w szczegóły (nieporozumienie z dealerem/moje niezrozumienie), ostatecznie to koniec listopada miałem VIN, a produkcja zakończyła się dokładnie 14-12-2023 (w/g ,mdecoder.com).

Będąc zaintrygowany śledzeniem zamówienia, trafiłem na post na bimmerpost i tam próbowałem mój VIN na różnych stronach i tak trafiłem na tą stroną dokładnie 03-01-2024, nie wiem od kiedy tam był jakikolwiek wynik zwrócony ...

Niemniej, nie wiem na ile można (niestety) polegać na tym bo za pierwszym razem dla mojego VIN wynik był taki że mój samochód jest na statku HÖEGH MANILA z departure 05-01-2023 i dopłynięciem do Bremerhaven 29-01-2024 a teraz jak sprawdzam to jest HÖEGH OSAKA z departure 23-01-2024 i dopłynięciem do Bremerhaven 14-02-2024 ... 😞 To by oznaczało że odbiór w połowie lutego jest nierealny   

Nie wiem z czego to wynika - czy to jest błąd/przypadek w monitorawniu/stronie www? czy mój samochód był "przypisany" do statku i nie "załapał" się na transport? Ciężko mi na to odpowiedzieć. 

Dodatkowo, w poście na bimmerpost było kilka (4) linków do różnych stron jako możliwych transportów do Europy więc też link do HÖEGH jest jedną z opcji, i ja założyłem że skoro produkcję miałeś w podobnym czasie to będzie ten sam transport/statek a tak nie jest.

Chciałem wyjaśnić te szczegóły bo są istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.