Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, wychodzi 100pln taniej i ladowarka indukcyjna gratis. Teraz zamist jednej niepotrzebnej opcji (zegary lc pro) mozna miec dwie. Ogólnie to jakby car play byl dostepny w standardzie to nawet bym sie nie zastanawiał nad nawigacją.


Inaczej sytuacja wyglada jak ktos konfiguruje full i tak.


A trzeba bylo zamowic w styczniu :/

Z mojej perspektywy budżetowa konfiguracja jest o 4k droższa bez szczegolnej wartosci dodanej. A za ta cene móglbym dorzucic np. rozszezone ledy albo pakiet asystentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wychodzi 100pln taniej i ladowarka indukcyjna gratis. Teraz zamist jednej niepotrzebnej opcji (zegary lc pro) mozna miec dwie. Ogólnie to jakby car play byl dostepny w standardzie to nawet bym sie nie zastanawiał nad nawigacją.


Inaczej sytuacja wyglada jak ktos konfiguruje full i tak.


A trzeba bylo zamowic w styczniu :/

Z mojej perspektywy budżetowa konfiguracja jest o 4k droższa bez szczegolnej wartosci dodanej. A za ta cene móglbym dorzucic np. rozszezone ledy albo pakiet asystentow.

 

A w styczniu bylo taniej? Ja zamowiam w 2 tygodnie temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w styczniu bylo taniej? Ja zamowiam w 2 tygodnie temu..

 

Było, ja też na swojej konfiguracji zyskałem niecałe 4 tys względem obecnych cen

 

Ja dostalam 7k Eur znizki, wiec nie tak tragicznie. Jak na razie nie widze zmiany w cenach od zakupu w konfiguratorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was za tak szczegółowe analizowanie konfiguratora - ja może z 10-15 minut tym się bawiłem i zamówiłem po negocjacjach - mnie interesowała tylko cena końcowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w styczniu bylo taniej? Ja zamowiam w 2 tygodnie temu..

 

Było, ja też na swojej konfiguracji zyskałem niecałe 4 tys względem obecnych cen

 

Ja dostalam 7k Eur znizki, wiec nie tak tragicznie. Jak na razie nie widze zmiany w cenach od zakupu w konfiguratorze.

 

Nie mówię o rabacie tylko o zmianie ceny końcowej przed/po podwyżce ceny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem info,ze w połowie kwietnia będzie produkcja . Rezygnować z niczego nie musiałem.

Odbiór w maju czyli opóźnienie max miesiąc .

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamawiales?

I co miales z restrykcji?

Zamawiałem początek grudnia ,mam HK,lędźwie ,listwy mesheffect,nie wiem co tam jeszcze było w restrykcjach ...

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem pod koniec grudnia, samochód będzie produkowany w połowie kwietnia, odbiór na początku maja.


Podobno sa teraz problemy z dodaniem do wyposażenia małej i dużej nawigacji pomimo, że auto nie jest jeszcze produkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z handlowcem. Musiałem zamienić listwy Aluminium Mesheffect na drewniany dąb czarny (za dopłatą) by auto z powrotem zmieniło status na "do produkcji" w kwietniu. Live Cockpit Plus zmieniają mi na Live Cockpit Professional i za to płaci BMW.

Hak niby będzie dostępny w kwietniu, więc na razie czekam. Na Harman Kardon w ogóle nie ma szans (chciałem zamienić z HiFi). Dzisiaj pojawił się też problem z podparciem lędźwiowym i w najgorszym wypadku podobno mają rozwiązanie takie, że będzie tylko w fotelu kierowcy, czego wolałbym uniknąć, bo nie taki samochód zamawiałem.


Na tą chwilę odbiór auta koniec kwietnia albo maj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ,bo ja listew, ani HK nie musiałem kasować .

Handlowiec powiedział,ze ‚tylko przy nowych zamówieniach te opcje są niedostępne ,a przy takim jak moje dostanę bez problemu .

Weź tu bądź mądry jak jest naprawdę :|

A ty kiedy zamawiałeś ?

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ,bo ja listew, ani HK nie musiałem kasować .

Handlowiec powiedział,ze ‚tylko przy nowych zamówieniach te opcje są niedostępne ,a przy takim jak moje dostanę bez problemu .

Weź tu bądź mądry jak jest naprawdę :|

A ty kiedy zamawiałeś ?

 

24 października 2020, ale z przesunięciem produkcji na styczeń by odebrać auto 2021. Jak widać niepotrzebnie, bo zaraz będzie 2022 :(

Może listwy w G21 są trochę inne, albo 318i ma mniejszy priorytet. W konfiguracji mam tylko HiFi i chciałem dopłacić do h&k więc pewnie liczy się jako nowe zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może te obostrzenia dotyczącej małej Navi spowodowane były tym, że w styczniu-lutym cena auta poszła w górę + pakiety także poszły w górę. A w marcu ceny pakietów spadły i do tego mała navi została włączona w cenę auta. Więc ktoś zamawiając akurat taki zestaw w styczniu zapłacił dodatkowo za coś, co teraz dostałby w cenie podstawowej. Mogłoby to zrodzić pewnego rodzaju "niezadowolenie klientów".

Swoją drogą w związku z tymi zmianami moja konfiguracja z grudnia potaniała w marcu i teraz mógłbym jeszcze sobie coś dołożyć w moim budżecie (o ile poziom rabatowania utrzymany miałbym na tym samym poziomie).

Mój handlowiec z kolei nie zgłasza żadnych problemów z dostępnością, opóźnieniami, obostrzeniami. Niektórzy pisali, że zamiast małej navi będą mieli w tej samej cenie dużą. Ja nie dostałem takiej propozycji, bo wszystko idzie zgodnie z planem i nie ma opóźnień ani problemów z dostępnością (w/g dealera). Zobaczymy co będzie dalej. Ale robi się to coraz bardziej tajemniczo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowiec mnie poinformowal ze samochod sie wyprodukuje raczej na pewno w terminie bo data produkcji juz sie zablokowala na 10 marca. Jednak bmw usunelo z fotela pasazera podparcie ledzwiowe oraz regulacje szerokosci oparcia, nie mamy na to zadnego wplywu, tak zdecydowalo bmw za klientow... mowi ze beda myslec nad rekompensata...

Z reszty restrykcji mam harmankardon i to podobno przeszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.