Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mamy czasy jakie mamy. Trzeba to niestety przyjąć na klatę i jak to dobrze ktoś napisał „marudzić”, żeby coś ugrać dodatkowego. Generalnie to na czynniki tzw. siły wyższej producent a tym bardziej diler nie ma wpływu, co nie zmienia faktu, że trzeba walczyć o swoje jak auto zamówione z konfiguracja x a jezeli się wyprodukuje to z konfiguracja y. Mnie najbardziej irytuje retoryka w stylu „Panie w ogóle to trzeba się cieszyć z faktu przyjęcia auta do produkcji - restrykcje”.

Ja zamówiłem pod koniec stycznia odbiór koniec maja na umowie. Bez lędźwi ale z Harmanem... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Odebrał ktoś już może auto z hakiem/albo ma perspektywę takową?

Diler mi powiedział dziś że teraz to hak jest największym problemem i generalnie auto jest w pełni na on hold bez żadnej perspektywy.

Haki się skończyły na sklepie ;)

 

Ja w piątek odbieram auto z hakiem. Produkcja 2.03.21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno restrykcje na auta zamawiane od kwietnia znikają, łańcuch dostaw odbudowany :?:

Ja w sumie na restrykcjach i uzgodnieniach ugrałem doposażenie na około 10k. Auto w produkcji i nawet widać zmiany statusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Odebrał ktoś już może auto z hakiem/albo ma perspektywę takową?

Diler mi powiedział dziś że teraz to hak jest największym problemem i generalnie auto jest w pełni na on hold bez żadnej perspektywy.

Haki się skończyły na sklepie ;)

 

Mi w piątek 19.03 też diler powiedział, że hak na restrykcji i nie wiadomo kiedy będzie. Auto zamawiane w październiku z produkcją na rok 2021 i odbiorem w umowie 28 lutego. Na początku kwietnia będę wiedział jak produkcją. W najlepszy scenariuszu mam liczyć na maj. Już sam zaproponowałem by wyprodukowali bez haka i zamontowali w ASO jak się pojawi, ale to nie takie proste. Wiadomo, wolałbym od razu z taśmy mieć hak, ale lepiej w ogóle mieć czym jeździć. Model G21 318i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewija się tu wątek nr VIN, po którym sprawdzacie jaki jest status produkcji. Czy o nr VIN klient jest z automatu powiadamiany czy w inny sposób ?

 

Ja dzwonie i sie dopytuje jak potrzebuje auta szybko, ale czasami sprzedawca sam zadzwoni albo napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewija się tu wątek nr VIN, po którym sprawdzacie jaki jest status produkcji. Czy o nr VIN klient jest z automatu powiadamiany czy w inny sposób ?

 

Ja dzwonie i sie dopytuje jak potrzebuje auta szybko, ale czasami sprzedawca sam zadzwoni albo napisze.

 

u mnie auto niby w produkcji, ale numeru vin jeszcze nie znam. Już mi powoli cycki opadają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewija się tu wątek nr VIN, po którym sprawdzacie jaki jest status produkcji. Czy o nr VIN klient jest z automatu powiadamiany czy w inny sposób ?

 

Ja dzwonie i sie dopytuje jak potrzebuje auta szybko, ale czasami sprzedawca sam zadzwoni albo napisze.

 

u mnie auto niby w produkcji, ale numeru vin jeszcze nie znam. Już mi powoli cycki opadają ...

 

Wyslij emaila do swojego sprzedawcy. niech ci poda Vin. Masz juz date odbioru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyslij emaila do swojego sprzedawcy. niech ci poda Vin. Masz juz date odbioru?

 

termin z umowy upływa jutro, auto ma status "w produkcji" - numeru vin jeszcze nie ma

Data wyjścia z produkcji nie jest znana.

 

To dziwne, ja dostałam numer VIN jak tylko auto weszło do produkcji. Coś cię zwodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To dziwne, ja dostałam numer VIN jak tylko auto weszło do produkcji. Coś cię zwodzą?

 

Niestety nie mam jak tego zweryfikować. Jeśli to potrwa jeszcze tydzień czy dwa to anuluję zamówienie i kupię coś innego.

 

Ja już miesiąc temu miałem odebrać :P Ciekawe jak opóźnienia u innych producentów np. Volvo, Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To dziwne, ja dostałam numer VIN jak tylko auto weszło do produkcji. Coś cię zwodzą?

 

Niestety nie mam jak tego zweryfikować. Jeśli to potrwa jeszcze tydzień czy dwa to anuluję zamówienie i kupię coś innego.

 

Ja już miesiąc temu miałem odebrać :P Ciekawe jak opóźnienia u innych producentów np. Volvo, Audi

 

No to mój podobno się wyprodukował w zeszłym miesiącu. Mam VIN ale o dziwo jak sprawdzam w dekoderach to wychodzi e46 316i :mrgreen: :cry2: mam nadzieje ze to tylko błąd dekoderów internetowych.

Niemniej sprzedawca zapewnił mnie ze auto będę mógł odebrać przed Wielkanocą, wiec czekam z niecierpliwością.

5 miesięcy mnie przetrzymali :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już miesiąc temu miałem odebrać :P Ciekawe jak opóźnienia u innych producentów np. Volvo, Audi

 

2 tyg temu zamówiłem Audi dla syna - zobaczymy jak będzie.

 

A na kiedy odbiór deklarują? I jaki model jak można wiedzieć? :)

Bo takie opóźnienia, że już rozważam A4 Avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już miesiąc temu miałem odebrać :P Ciekawe jak opóźnienia u innych producentów np. Volvo, Audi

 

2 tyg temu zamówiłem Audi dla syna - zobaczymy jak będzie.

 

A na kiedy odbiór deklarują? I jaki model jak można wiedzieć? :)

Bo takie opóźnienia, że już rozważam A4 Avant

 

dla syna A1, odbiór - (jak zapewnia sprzedający - uczciwy człowiek :mrgreen: ) najpóźniej połowa czerwca

Jeśli chodzi o ewentualną zmianę mojego zamówienia na 3er to też zastanawiam się nad A4 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.