Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jeszcze wrócę do tego finansowania. Kolega mały bardzo dobrze wyłożył. Do tego trzeba jeszcze mieć na uwadze fakt ze niektórzy prognozują ze WIBOR podskoczy niemal o drugie tyle a wtedy raty i oprocentowanie znowu wzrośnie o przynajmniej 1/3. Lepiej o tym pamiętać i mieć z tylu głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone w grudniu, termin odbioru 31.07

Kiedy mniej więcej będzie vin?

 

VIN wskakuje w okolicach przejścia auta z statusu 112 na 150, czyli tak naprawdę na ok 1,5-2tyg od realnej daty produkcji

 

Gdzie Wy widzicie te informacje o stanie zamówienia? Ja nigdy czegoś takiego nie miałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone w grudniu, termin odbioru 31.07

Kiedy mniej więcej będzie vin?

 

VIN wskakuje w okolicach przejścia auta z statusu 112 na 150, czyli tak naprawdę na ok 1,5-2tyg od realnej daty produkcji

 

Gdzie Wy widzicie te informacje o stanie zamówienia? Ja nigdy czegoś takiego nie miałem :(

 

Informacja od doradcy handlowego. Sam nie podejrzysz statusu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofibra + sonax plastic cleaner, nic lepszego nie wynaleziono. Ten środek BMW nalewa do swoich 3 x droższych buteleczek :)

 

Czy można ww środka użyć do pielęgnacji deski rozdzielczej pokrytej Sensateciem? Czy lepiej użyć colourlock soft? To akurat kupiłem do Vernasci.

Czego najlepiej użyć do czyszczenia zegarów i ekranu iDrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was lusterko z pilotem? https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/konfigurator-akcesoriow.lusterko-wewnętrzne-bmw-z-pilotem-do-bram-garażowych.html


Chciałbym u siebie zamontować, ale nie wiem czy jest możliwe sparowanie tego z moim pilotem wjazdowym (brama garażowa + 2 szlabany, osiedle). Ciekawi mnie czy ktoś w podobnej sytuacji tego używa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was lusterko z pilotem? https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/konfigurator-akcesoriow.lusterko-wewnętrzne-bmw-z-pilotem-do-bram-garażowych.html


Chciałbym u siebie zamontować, ale nie wiem czy jest możliwe sparowanie tego z moim pilotem wjazdowym (brama garażowa + 2 szlabany, osiedle). Ciekawi mnie czy ktoś w podobnej sytuacji tego używa

 

Ale uważaj z tym, bo jak ukradną Ci furę, to mogą jeszcze pare laptopów z domu wynieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że gdzieś to już czytałem, gdzie zlokalizowana jest nasadka do śrub zabezpieczaj w naszych autach?

 

W sedanie jest w lewej kieszeni w bagażniku, pod kompresorem oraz pod plastikowym dnem kieszeni.

 


Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś miał problem z działaniem aplikacji MyBMW na iOS tzn:

1) brak lokalizacji samochodu - przy kliknięciu na lokalizacje pokazuje ze jest niedostępna

2) nie pokazuje zdjecia naszego samochodu tylko tak jakby zasłoniete pod przykryciem


8-C2831-BD-B060-421-C-906-B-F039-AEB880-D1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w telefonie dane mobilne np. czy działa ci przeglądarka.

 

Tak, działa wszystko - to byłoby trochę za proste :-)

 

Po prostu zadzwoń do nich.


KONTAKT

Centrum Obsługi Klienta BMW i Infolinia BMW jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00:

Tel.: 885 269 269

e-mail: info.bmw.pl@bmw.com

W razie pytań dotyczących BMW ConnectedDrive w pojeździe, w Internecie lub na Twoim smartfonie skontaktuj się z działem obsługi klienta BMW ConnectedDrive.

Tel.: +48 662 500 100

e-mail: info@bmw-connecteddrive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zaloguj się na swoje konto connected drive i zobacz czy tam wyświetlane jest Twoje auto, plus sprawdź zgody na swoim koncie connected drive, być może czegoś zabroniłeś.

Próbowałeś resetować idrive? w podobnych problemach pomagało mi ponowne dodanie mojego konta w samochodzie, wcześniej oczywiście je trzeba było usunąć.

Zrzut-ekranu-2022-02-7-o-08-19-40.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.