Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, składam własnie zamowienie na x5 25d do produkcji. Nic juz ponoc na placu nie ma. Dostałem 18% rabatu i finansowanie w comfort leasing na 7.51% na 36 miesiecy. Rabat jest ok ale finansowanie słabe. Piszecie tu o finansowaniu na poziomie 2-3%, a nawet 0%. Mozecie podpowiedziec gdzie takie fajne oferty? Dac znac tu bądź na priv? Moze kontakt do handlowca...

 

Jakie miasto ?

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić.


Jako zwykły Kowalski w styczniu 2020r. zamówiłem BMW X5 25d do produkcji.

Już jest w kraju. Odbiór ok połowy marca.

Cena katalogowa 348 800zł.


Cena ostateczna 284 700. (w tym pakiet repair - 9215 zł, 5 lat, pakiet serwis - 3281 zł, 5 lat, pakiet business class, pakiet innowacji, szklany dach, hud i jeszcze kilka pomniejszych dodatków.


pozdr

kj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeżeli chcecie zamówić G05 do produkcji to mam 24.5%, na stok 2019 - 26.5% wyłączając X5M. Moje finansowanie lub oddaję cały rabat za jakieś symboliczne $$$. Nie ma żadnych kaucji, odbiór u delaera, nie żadne importy. Rabat na stok do końca marca, ale może importer przedłuży promo ze względu na wirusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja jestem ciekaw czy ktokolwiek w obecnej sytuacji bedzie odbierał zamowiony samochod i brał sobie leasing na głowe?

Sa tacy odwazni?

 

Ja cierpliwie czekam na odbiór. Auto wyprodukowane wg Vin 22.02.2020 i czekam na info jak auto będzie na lądzie w Europie.

Zmieniłem jednak leasing operacyjny na Comfort Lease.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jestem ciekaw czy ktokolwiek w obecnej sytuacji bedzie odbierał zamowiony samochod i brał sobie leasing na głowe?

Sa tacy odwazni?

 

Ja cierpliwie czekam na odbiór. Auto wyprodukowane wg Vin 22.02.2020 i czekam na info jak auto będzie na lądzie w Europie.

Zmieniłem jednak leasing operacyjny na Comfort Lease.

 

Zdecydowanie rozsadniej w dzisiejszych czasach. Nie jestes zobowiazany spłacic całej wartosci samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wziąłem Comfort Lease na 4 lata, bo za 4 lata nikt nie jest w stanie powiedzieć co będzie i za 4 lata jak umowa się skończy to auto będzie problemem Dealera a nie moim. W razie czego po tych 4 latach będę go mógł wykupić, jeśli będzie to dla mnie korzystne w tamtej sytuacji i wiem już teraz za ile będę go mógł ewentualnie wykupić.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jestem ciekaw czy ktokolwiek w obecnej sytuacji bedzie odbierał zamowiony samochod i brał sobie leasing na głowe?

Sa tacy odwazni?

Nie wiem jak sformułowana jest umowa ale obawiam się, że nieodebranie samochodu nie oznacza wyłącznie straty zaliczki.


Comfort Lease coś zmienia? To też umowa na ileś tam lat jak zwykły leasing. Przestaniesz płacić to nie tylko stracisz samochód ale będą ciebie ścigali za niezapłacone raty.

"Zwykły" leasing przecież też nie zmusza do zakupu samochodu na koniec umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort Lease na cztery lata ? W takim wypadku cały rabat który Dostałeś oddasz w ratach....i opłacie wstępnej. A jak Będziesz Chciał wykupić to Dopłacisz do ceny katalogowej....Gdzie tu sens... :shock: Jaki procent tego Comfort Lease ??...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort Lease na cztery lata ? W takim wypadku cały rabat który Dostałeś oddasz w ratach....i opłacie wstępnej. A jak Będziesz Chciał wykupić to Dopłacisz do ceny katalogowej....Gdzie tu sens... :shock: Jaki procent tego Comfort Lease ??...

 

Tak sobie mów... czytałeś moją umowę, że się tak wymądrzasz ? :duh:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie czytałem Twojej umowy , dlaczego tak się spinasz?? Swojej też jeszcze nie masz , bo nie ma pojazdu nieprawdaż ?? .Robiłem kiedyś symulacje na F15 i porównałem z obecnym G 05 i wiesz jaka była suma opłat ?? (na trzy lata)....F-15 -109,6% G05 -118%....Tylko cwaniaki w salonie ukrywają sumaryczną kwotę przed podpisaniem końcowej umowy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi jak chce.Procent jest wyższy jak pojazd droższy.Ja brałem w promo 100% A cena katalogowa opiewała na 496 koła....

 

To pewnie wziąłeś zwykły leasing. Jaki masz wykup, wpłata własna ?


Ja zmieniłem na Comfort Lease, bo bujam się od stycznia z GLE, które wykupiłem z leasingu za 1%, odczekałem pół roku i chcę puścić na umowę K-S. Drogie auto sprzedać bez FV to nie lada wyczyn, tym bardziej w aktualnych warunkach.


W przypadku X5 też się obawiam o podobny scenariusz za 4 lata, dlatego zmieniłem formę Leasingu na Comfort Lease, żeby za 4 lata nie był to mój problem.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ja brałem zwykły Leasing pilnie szukałem kosztów takich na ile pozwala nasze PAŃSTWO......trzy lata 1%....A nie Mogłeś oddać G-ela w rozliczeniu..??

 

GLE w rozliczeniu... tia... :lol: :lol: :lol: proponowali 115 tys zł za GLE 250d z 2016r z przebiegiem 96 tys km, od pierwszego właściciela, bezwypadkowy i bez rysy

Czyli proponowali o 40 tys mniej niż najniższe ceny tego modelu na otomoto...

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.