Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
W dniu 3.09.2023 o 20:34, tomasz_veb napisał(a):

Cześć, może mi ktoś powiedzieć czego dotyczy akcja przywoławcza o numerze 0032420300 ??

Numer VIN mojego pojazdu: WBA5K31010G273436

Pozdrawiam

 

Wymiana poduszki powietrznej kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga nadejszła wiekopomna chwila…dzisiaj zadzwonili z Bawarii Katowice że są już części na akcje serwisową. Zgłoszenie robiłem 23 stycznia wiec tyle trwa taka machina u nich…twierdzą że sama chłodnica będzie wymieniona bez zaworu EGR, pożyjemy zobaczymy…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze tez się w końcu umówić na tą akcję serwisową.

Akcja nr 0011620600, czyli  chyba chłodnicza EGR.

Coś mi kiedyś mechanik już robił przy tym EGR, jakiś przewód czy uszczelkę wymieniał.

Słyszałem, że przeprogramowują tam sterownik. Czy nie namieszają mi z retrofitami?

Mam wymienioną nawigację na profesjonalną oraz dołożone USB i kamera cofania.

Nie będzie to problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2023 o 21:37, Davo76 napisał(a):

Uwaga nadejszła wiekopomna chwila…dzisiaj zadzwonili z Bawarii Katowice że są już części na akcje serwisową. Zgłoszenie robiłem 23 stycznia wiec tyle trwa taka machina u nich…twierdzą że sama chłodnica będzie wymieniona bez zaworu EGR, pożyjemy zobaczymy…

Wydaje mi się ze tym razem wymieniają cały komplet ponieważ zmieniała się firma która produkuje chłodnice i egr i dlatego zmieniają cały komplet ,przynajmniej tym razem u mnie wymienili wszystko a z chłodniczką byłem już 3 razy wzywany Pierwszy raz tylko sprawdzili ,drugi raz wymienili chłodniczkę i po tej wymianie zaczęło mi ubywać płynu chłodzącego i kilka miesięcy temu kolejne wezwanie i wymiana egr i chłodniczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko od jakiegoś tygodnia czuję dziwne zapachy w samochodzie dziś zajrzałem pod maskę i zauważyłem takie czarne okopcenie między chłodniczka a przewodem AGR czy to też podlega pod tą akcję? Z nr win nie ma nic o akcji serwisowej na moją chlodniczke  dzwoniąc do BMW w Gliwicach mam wstępnie umówiony termin na oględziny tej chłodniczki jeśli się okaże że to jest przyczyną smrodu spalin  w aucie to zrobią a jeśli coś innego koszt diagnostyki 630 zł 

 

 

IMG_0659.jpeg

IMG_0658.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 12:58, Pejti35 napisał(a):

Siemanko od jakiegoś tygodnia czuję dziwne zapachy w samochodzie dziś zajrzałem pod maskę i zauważyłem takie czarne okopcenie między chłodniczka a przewodem AGR czy to też podlega pod tą akcję? Z nr win nie ma nic o akcji serwisowej na moją chlodniczke  dzwoniąc do BMW w Gliwicach mam wstępnie umówiony termin na oględziny tej chłodniczki jeśli się okaże że to jest przyczyną smrodu spalin  w aucie to zrobią a jeśli coś innego koszt diagnostyki 630 zł 

 

 

IMG_0659.jpeg

IMG_0658.jpeg

A nie miałeś wcześniej akcji serwisowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
2 godziny temu, grzesiek811 napisał(a):

Czy w ramach akcji technicznej mogą dać auto zastępcze za darmo?

Bo tak zrozumiałem w rozmowie z serwisem.

To chyba jest w gestii ASO, nie mają raczej obowiązku.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GR napisał(a):

To chyba jest w gestii ASO, nie mają raczej obowiązku.

jak byłem w lutym na akcji serwisowej (EGR+poduszka) to mówili, że przysługuje auto zastępcze i jest opłacane przez centralę jako część akcji.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.