Skocz do zawartości

Jakiej muzyki słuchacie podczas jazdy swoją Bunią?


valdorane

Rekomendowane odpowiedzi

Glownie radio: Eska, Radiostacja

 

Jak nic nie ma ciekawego w powyzszych to slucham tego, co przewazajaca wiekszosc... trance/vocal trance, a gdy robie w nocy trase to cos mnie nachodzi na chillout'owe kawalki... takie bardziej psychodeliczne :norty:

Pozdrawiam!!!

Michał

------------

...Może się nie znam, ale powinno być inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sie ma, przy dynamicznej jeździe miejskiej sprawdza się dynamiczna muza, może Joe Satriani albo coś z wokalem Dream Theater, Iron Maiden, albo cos na podobe ale koniecznie głośno, radyjko... hmmm też ale nie mam problemu u mnie nadają ESKE ;) a tak w sumie to dobrze Wam pracują te anteny w szybach bez wzmacniaczy??

 

 

 

szacuneczek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój stały repertuar to AC/DC(szczególnie Thunderstruck), Dżem(Skazany Na Bluesa, Sen O Victorii), ale od jakiegos czasu po miescie dobrze mi brzmi TEDE jego Blask i Glokk. Wszystko co gra wspólnie z silnikiem jest OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stoje w korku i juz mi adrenalina zaczyna mocno sciskac mozg to wlacze sobie ACDC - Rocker :D i wtedy zdaje sobie sprawe, ze mozna calkiem dobrze odjechac :D - posluchajcie kiedys :D

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44383&start=15


BMW Repozytorium - poszukiwani ludzie do prowadzenia sajtu z hostingiem. => PW


--

Staram sie pomoc...

...reklamacje tylko za okazaniem paragonu z pieczatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dire Straits, AC/DC(heatseeker, fire your guns), Rammstein, Metallica, Kellis, Lil kim, Prodigy, Nelly, 50 Cent, Vaia Con Dios, Gipsy Kings, Gary Moore, Chris Rea, Depeche Mode(Halo), Madonna i jeszcze wiele wiele innych równie przyjemnych dla ucha jak i dla pleców rytmów....

 

 

A o radiu zapomniałem.... co to jest? :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj jak ciolem waska szosa-po tymjak przekonalem sie na oczy wlasne ze mnie dziewczyna rogi doprawila i to takie jak ma łos superktos sluchalem westbama z mieszanka szumu powietrza i moja wscielkoscia :x

liczylo si etylko to ze gra duzo i glosno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.