Treść opublikowana przez dajan
-
Czasami lekko trzęsie "budą"...
w automatach koła dwumasowego nie ma a znowu koło zamachowe zwykłe nie może się zepsuć ... posprawdzajcie poduchy pod silnikiem i skrzynią no i łapy silnika bo lubią się wyginać
-
zmaian calych kol czy moge?
czujniki musisz przełożyć
-
bmw e34 520 czy e34 525
święte słowa mocniejsze jest w stanie jeździć oszczędnij
-
BMW zakup - doradztwo
zmieniarka za dopłatą a w Land Roverze nie miałeś czasem silnika z BMW ???
-
Jakie to BMW seri 5
dyć kolega pisze że F10
-
[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie
w końcu piękna piątka w Katowicach już pare widziałem
-
235/50/17 w E39
Myślę że to może być przekaźnik 235/45r17 :duh: a teraz niech ktoś odpowie ... a po tym użyj wyszukiwarki by to znaleź :D
-
bezpiecznik od zapalniczki
też na to czekam nie pisałem wcześniej o tym bo myślałem że tylko znowu umnie ktoś podłączył zapalniczkę pod coś innego ...
-
Zapala i gaśnie
pewnie gdzieć po wymianie pomp jest nieszczelność i się zapowietrza
-
540ia przypływomierz.. jak sprawdzić?
jedź najlepiej na kompa ale z tego opisu to czujnik położenia wału
-
bezpiecznik od zapalniczki
no to życzę powodzenia w rozwikłaniu tej zagadki ja ostatnio wyjołem bezpiecznik 39 by podgiąć bez zwarcia blaszki (zapalniczka słabo żarzyła więc przy odpalaniu połowa papierosa przyklejała się do niej) po wyjęciu bezpiecznika nadal mam prąd w zapalniczce !!! nie próbuja już nawet tego zrozumieć tylko śrubokręt owinołem izolacją i tak podgiołem blaszki
-
SONDA PROSZE O POMOC
nie zawsze błąd sąd jest spowodowany ich awarią tu akurat nie rozumia jak wycięcie katalizatora miało by ją naprawić
-
Automatikgetr. most z VCCR już około 45 km / h.
ja a świstak pakuje wszystko w sreberka ... :D :D :D
-
Radio 2din
pokazał co by chciał na święta :D
-
235/50/17 w E39
z tego co widać na allegro to jest ich bardzo mało no i faktycznie bardzo drogie
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
ciekawe że tak ciężko znaleź e39 nawet F10 już są w różnych skalach
-
Znalezione w szopie: 2X BMW M3...
fajno szopa pewnie w polsce nie dało by się ich już zarejestrować ...
-
BMW z Chin
albo zginoł pod kołami BMW :D :D :D
-
www.oldmodels.pl
fajna stronka te które ja zbieram akurat nie są takie drogie :D
-
Bezpieczniki
e tam ... wczoraj dałem to i dziś dam ... http://i51.tinypic.com/1fhbf9.jpg wystarczy tak jak wymawiasz wpisać w google "rozpiska bezpieczników e39" i masz ją we wszystkich językach :D
-
Skrzypienie w E39
przeważnie to oznacza że kończy się ten prosty dolny wahacz jeszcze nie musi być luz na sworzniu widoczny ale może gumka pęknięta o dostała się woda tak jak pisałem wcześniej warto strzykawką przez gumkę kapnąć oleju -- nie zregeneruje wahacza ale i nie zaszkodzi a na jakiś czas będzie bez skrzypienia
-
nie ten rocznik
no to powodzenia i nie myśl o tym bo skoro w dowodzie jest 2000 to nie ma sprawy szczególnie że do liftu brakuje jescze kilkunast miesięcy
-
235/50/17 w E39
nie jeździłem bo i po co skoro łatwiej kupić 45 ? ale za to w cc mam zamiast 135/70/13 --- 135/80/13 i mimo że wzrokowo są większe to nigdzie nie ocierają
-
nie ten rocznik
zależy ile przepłacił bo jak dał mniej niż średnia za rocznik to nie ma sprawy a powiem taką ciekawostkę miałem omege 2,5tds z 1994 roku a zarejestrowana była dopiero 1996 matka kupiła ją ponoć dla córki i auto stało nie zarejestrowane aż ta będzie pełnoletnia i zrobi prawko ale w dowodzie data produkcji była 1994r
-
Jak ekonomiczniej jeździć na luzie czy na biegu?
dobrze to napisałeś a dodatkowo kolego mma jak stoisz w korku i ruszysz by podciągnąć powiedzmy 2-3 metry to nikt Ci nie każe wtedy hamować silnikiem