Treść opublikowana przez dajan
-
Jazda na zamek błyskawiczny
dajan odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyno i znowu wracamy do tego że nie ma policji na naszych drogach co innego jest wykorzystanie obu pasów a co innego cwaniactwo połączone z łamaniem przepisów i utrudnianiem przejazdu innym no ale lepiej pokazać kierowcy że jechał 51 na czterdziestce
-
Dlaczego w BMW nie wrzucacie kierunkowskazów ??
A jak to stwierdzasz? Przecież stoi w poprzek z włączonym prawym kierunkiem? :P wzrokowo a niby jak ??? zapraszam do mnie do Ikarusa to zobaczysz ile widać szczególnie jak jedzie się 0.5km/h w Katowickim korku
-
Jaką oliwę wlać przy 118tys/przebiegu
najlepie dowiedzieć się co było lane i tego nie zmieniać
-
525tds-temperatura na "czerwonym" i gwałtowny spadek mocy
i co dalej z nią ? jak piszczało to pewnie zacierała się pompa wody
-
wibracje auta przy prędkości 100-120 km/h
przy opisanych prędkościach to zawsze mam wywalony dolny prawy wahacz nic tak jak on nie robi wibracji jedziesz 140 i jest OK ale trefisz na dziurę i przód nie chce się uspokoić lub przejście tej granicy przy hamowaniu z 200 ...
-
bardzo słabe hamulce?????!!!!!
chopie jak by nie Ty to bym bał się iść do roboty i ich samych zostawić :D :D :D jasne że nie ma vacum a uszkodzenie może być mechaniczne w pompie mi się urwał jeden z bolców dzielących sekcje i pompe zablokowało na szczęście tylko tył oczywiście p.Krystian zdiagnozował przez telefon -- odczekaj aż koła przestaną się palić i przyjedź wymienimy pompe
-
Brak swiatel cofania
napięcia może nie być bo może sterować masą za cofania odpowiada LCM i przy nim cza szukać wejście i wyjście jak nie zrobisz tak jak w oryginale to zawsze można pokombinować tak jak w zwykłych aytach ale bez ciągnięcia kabli
-
FELGA przed i po lifcie
- ile płynu hamulcowego ? warto wymieniac ?
jak masz mocno brydny lub aż srebrny od aluminium - to wymień z tym że nie będzie łatwo bo nie ma korka lej polskie bo są tańsze a identyczne z zachodnimi bo w końcu u nas je zamawiają...- BMW z Chin
ciekawe czy zamiast zniczy rodzina koła mu przekłada na zimowe ...- "cudo" z allegro - warto do silnika?
Myga - stara kosiarka to mogła i tydzień łazić bez oleju Sobiech211 - wlewasz i jeździsz do wymiany oleju możesz dolać do starego a możesz dać razem z nowym kiedyś kumpel prosił by mu wlać - on na to mówił moto doktor - ale efekt wyciszenia zanikał po 2-3 tysiącach- Radio 2din
nie koniecznie musi źle wyglądać bo oni chcą ale z materiałami odstają no ale chyba nic głupotą nie przebije dużej navi z BMW z kastą pod panelem- Zniszczona obudowa filtra oleju, nie da się wymienić.
no i za szybko się ucieszyłem że będzie 10 litrów benzyny ... sorki ale ma jeszcze tylko kompletny zbiorniczek do wspomagania kierownicy ...- Bmw vs. Pies
dajan odpowiedział(a) na Maciej007 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdynie że nie trafił ale że nie zgłosił każdy to ma głeboko w ...- Jazda na zamek błyskawiczny
dajan odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdykierowcy tirów są w tej sprawie niereformowalni nawet w radiu klną na kierowców którzy jadą lewym pasem i "wpychają się" dopiero przed zwężeniem a w końcu drugi pas po to jest- Dlaczego w BMW nie wrzucacie kierunkowskazów ??
od lat pisze że przyczyną takich zachowań jest brak policji na drogach obecnie można robić co się chce ja włanczam zawsze nawet jak wjeżdżan na podwórko i wpuszczam auta z bocznej jak mają włączony kierunkowskaz- [E38][E39] Montaż kamery cofania
co myślicie o kamerze zamiast zamka w klapie bagażnika ? widziałem kiedyś takie rozwiązanie ponoć nie brudzi się tak jak w zdeżaku- [EXX] Naprawa opornicy dmuchawy /jeża/
mi się kiedyś tak zrobiło że nawiewy same ciągle się przestawiały ale po zgaszeniu i odpaleniu już było dobrze a teraz widze że na szybę słabo leci a na nogi leci mimo wyłączonego czy to też może być jeź ???- [Exx] sprawa HID-ksenon
w sumie nie źle ale sprawdź czy prawy reflektor ma do końca przesuniętą przysłonę na europę w lewym lepiej to wygląda- Śląskie
ja tak tylko w obronie p.Krystiana z Warszawskiej w Katowicach fakt że ze względu na ilość zleceń i telefonów jest on troszke zakręcony ale nigdy nie spotkałem się by ktoś wyjechał od niego niezadowolony oczywiście że niektórym nie pasuje że on nie chce montować zamienników za które nie ręczy a kolega co pisze że wahacze komuś innemu zamontowali no to ktoś po chamsku postąpił i powiedział że to na niego czekali ale pewnie w dwie godziny i tak auto było by zrobione jak co to mówić że polecił Damian z białego e39 lub mnie poprosić to zadzwonia i umówia- POMOCY Nie dziala ogrzewanie
kumpel miał też taki panel i też nic nie działało jak padł jeż stawiam na jeża szczególnie że mu go wymieniałem i po tym wszystko działało- 520i Nie dziala centralny zamek na przednich drzwiach?
no to super szkoda że od tego nie zaczołeś to tak jak byś napisał że nie masz powietrza w kole ale nie dodał że nie masz też opony na tej feldze ... :D :D :D- 320d e46 Brak modułu Bluetooth Czy można zamontować?
taniej kupisz uniwersalny zestaw i też będzie gadał przez głośniki- Jak uruchomic telefon?
po lewej w bagażniku przynajmniej tak jest w e39- Radio CB E46 Montaż
lepiej by było głębiej w tym schowku tak jest OK ale złodziej może je widzieć - ile płynu hamulcowego ? warto wymieniac ?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.