Treść opublikowana przez Rufio
-
Zawieszenie w M pakiecie
inne sprezyny i amortyzatory
-
dołożenie BLUETOOTH
było to plug and play. http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=49942 ale nie ma dostępu do książki na ekranie navi
-
dołożenie BLUETOOTH
ten zestaw na fotce jest firmy connects2. miałem taki u siebie i działał super. kupowałem w tym sklepie http://www.fitbluetooth.co.uk/files/details.php?id=146
-
Opony typu run flat
ja mam w "trójce" właśnie potenzy 050 A. z tyłu walce 255/30 R19 i nie ciąga w koleinach.
-
Opony typu run flat
Ja przerabiałeem kilka rozmiarów/ firm Run flatów. Nie mozna uogólniać że runflaty sa kiepskie. Moje doświadczenie: Pirelli Euforia - bardzo twarde, aż nosi w koleinach, ale nie wychodza bąble - nigdy nie kupię Goodyear NCT- dość miekkie ale wychodza bąble, kiepskie prowadzenie - nigdy nie kupię Goodyear GW3 zimowe - b. twarde, ale wytrzymałe Dunlop zimowy nie pamiętam modelu- całkiem niezłe Michelin Sport Pilot ZP - duzo lepsze od GY NCT Bridgestone Potenza- dośc miekkie jak na Runflaty, bardzo dobre prowadzenie w koleinch
-
dołożenie USB
Serowanie z i-drive? zestaw oryginalny BMW? koszty?
-
320d jaka prędkość max ?
230km/h realnej prędkości, :wink: 245km/h na liczniku
-
320d jaka prędkość max ?
Na oponach 225/45 R17 przełożenie 6 biegu 0,83 i dyferencjału 2,56 daje 230km/h przy 4100 Wg wykresu z hamowni przy 4200 miałem 182KM - potem moc spada znacznie
-
320d jaka prędkość max ?
Po chipe miałem większego maxa E91 jechało 245km/h licznikowo - wg nawigacji 230km/h. Obroty chyba 4000 jak pamiętam
-
dołożenie USB
Czy ktoś się orientował i próbował dołozyć port USB w podłokietniku?
-
Sprowadzenie samochodu z niemiec NETTO
Rufio odpowiedział(a) na bildex temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMój leasingodawca Millenium leasing ma mozliwość zakupu samochodu w UE i kosztuje to dodatkow 2000 lub 3000zł extra (musiałbym zobaczyć w opłaty dodatkowe). Całkiem niezła cena. Z auta jestem zadowolony. Niebieski bardziej mi się podoba. Teraz jest u Fusa czarna 330d E93 ale z manualem :?
-
Sprowadzenie samochodu z niemiec NETTO
Rufio odpowiedział(a) na bildex temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZeby zrobić taki manewr musisz mieć w zakresie działalnosci wpisane handel samochodami czy jakoś tak. Znajdź firmę leasingową która od razu sama kupi na siebie. PS Ja w końcu wziąłem E93 tą niebieską u Fus'a. Szukasz z silnikiem 231Km czy 245KM?
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
w US nie było 630i Jeździłem 630i 258km i 650i 367km W osiągach, odgłosach przepaść. Spalanie jakieś +2 - 4 litry więcej
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jestem zaskoczony na plus. Zawieszenie m-pakietowe. Bardzo szerokie opony i nie nosi w koleinach. Oponki Bridgestone potenza. Na dziurach też ok.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
tak
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
z tyłu 255/30 R19 :8)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
U mnie 19'' na pokładzie. http://img517.imageshack.us/img517/320/p1010008zw.jpg
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Prawda do tej pory wspominam jazdę testową 650i :) R6 np 630i 258KM to ledwo się odpycha w porównaniu do np 535d 272KM. Ale za to 650i z bulgotem pod maską bez wysiłku zjada wszystkie.
-
Aktywacja funkcji doświetlania zakrętów
i chyba jest też inna przednia szyba
-
NIP europejski a zakup auta zagranicą
Rufio odpowiedział(a) na guteg temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDodaj 18,6% akcyzy
-
Fotka kielicha i rodzaj śruby - mała prośba
Na realoem wczesniej sprawdziłem, i mniej więcej widziałem jak jest. :wink:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
M-pakiet musi być. Szczegołnie w białej budzie
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
A takie 19'' na lato?
-
Nowy i-Drive w starym E60
A przyciski programowalne koło czytnika dvd? Tak jak w E90? W nowszych E60 tego nie ma?
-
E92 - 335xi - wymiana opon ROF
taaa jaaasne, jakos tego nie zauwazyłem