Treść opublikowana przez eXiDe
-
opony run flat
Czytałem.. ale wiesz wszystko ładnie napisane, a mi chodzi o doświadczenie praktyczne ;)
-
Parowanie szyb - coś nie tak z klimatyzacją
W każdym bądź razie ja zawsze wkłądam kluczyk.. [edit] Panowie chciałem sprostować informacje, o tym nawiewie w desce... otóż dzisiaj mi dmuchało. Temp miałem wew. 20 stopni klima włączona i pokrętełko ustawione na maxa na niebiesko, temp na zewnątrz -1,5 stopnia. I dmuchało chłodnym powietrzem z tych właśnie wywietrzników nad navi. Ogólnie to ta wentylacja w BMW to jest strasznie trudna do ogarnięcia .. co kiedy i jak :) hehe. Pzdr.
-
320d łańcuchy śniegowe
Norwegia no mądry kraj i tam ludzie jeżdżą na kolcach. Lepiej zainwestować w dobre łańcuchy, które w montażu są banalnie proste, nawet dla Polaków :lol: :lol: i same się naciągają, ale wiadomo lepiej zrobić sobie kilka prób na sucho w garażu przed wyjechaniem w góry. A swoją drogą kolego zaa wielkie wody, dlaczego łańcuchy nie do BMW? Rozwiń swoją myśl, bardzo mnie to zaciekawiło. I tak jeszcze na koniec konkluzja, że lepiej kupić dobre opony zimowe niż skapretę zakładać na koła letnie :D
-
opony run flat
Dobra sprawa z tym assistance :roll: i cena też bardzo przyzwoita. A ktoś miał już 'przyjemność' korzystania z takiego assistance? Jak to wygląda w praktyce? Pzdr.
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Tak, różniły się budową.
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Zapewniam Cię, że różniły się soczewką. A na oko to ciężko było Ci odróżnić bo obie wyglądały nie mal identycznie. Pzdr.
-
E91 Lekkie drgania sprzęgła po wciśnięciu ok 1 cm
Niektóre auta mają inaczej. Jeszcze raz, nie przejmuj się i spokojnie czerp radośc z jazdy :) Pzdr.
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Sam miałem przyjemność rozmawiać ze szkoleniowcem z Hella Polska i pokazywał mi na czym polega różnica.. ale niedowiarki to niedowiarki, musieliby wszyscy zobaczyć. Pzdr.
-
E91 Lekkie drgania sprzęgła po wciśnięciu ok 1 cm
Jak kładziesz stopę na pedale sprzęgłą lekko Ci pedał wibruje? Normalna sprawa. U mnie też drży. Jeździj i niczym się nie przejmuj. A na pewno nie jest to przyczyną 'dwumas się kończy' Pzdr.
-
Bluetooth E91
No cholera nie podrodze mi :roll: To telefon ma znaleźć BMW :) na 100%. Cholera ja mam navi, być może jest inaczej :/ ale nie wydaje mi się. Pin to jak się okazuje kombinacja Twoich cyfr czyli w bmw 0000 i w fonie też 0000 lub na przykład 00 i 00 albo 1234 i 1234 co chcesz. Ja też myślałem, że trzeba tylko i wyłącznie 0000 (tak już z przyzwyczajenia) Pzdr.
-
Bluetooth E91
? To telefon ma znaleźć Twój zestaw w BMW! Żadnych słuchawek nie wciskaj z kierownicy (to jest wybieranie głosem funkcji a nie telefon) Wchodzisz w bt fona, bierzesz wyszukaj urządzenia, znajduje Twój zestaw wciskasz w fonie 'wybierz' potem wyskoczy w navi, żeby potwierdzić wybór, wciskasz w navi 0000 i w telefonie 0000 i już. Później tylko robisz autoryzację połączenia w telefonie, żebyś z każdym razem automatycznie łączył się z bmw i tyle. Trwa to 6 sekund. PS. Skąd jesteś? Przyjadę i Ci ustawię :D ehehe ;) Pzdr.
-
Parowanie szyb - coś nie tak z klimatyzacją
Coś buczy, ale to tak jakby z okolic navi tam z tyłu. A swoją drogą.. jak jest u Was z tym 'kluczykiem'? W momencie kiedy go włożę i odpalę auto, po czym zgaszę i wyciągnę kluczyk, to mogę odpalić auto bez ponownego włożenia kluczyka do 'dziury' ;). Chciałem zaznaczyć, że nie mam tej funkcji zbliżeniowej, która otwiera i odpala auto np. jeśli mam kluczyk w kieszeni. Jak jest u Was? Sorry trochę za zaśmiecenie tematu. Pzdr.
-
opony run flat
O zgrozo, zamknijcie już ten temat.. :lol: :lol: :lol:
-
opony run flat
Kup sobie ałdi :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
opony run flat
Nie nadaja sie na zadne drogi. Sa twarde jak kamienie, wrazliwe na koleiny, zuzywaja sie szybko, sa kosztowne przy wymianie, malo ktory zaklad je ma na stanie. Wystarczy? Do tego wszystkiego slabo jezdza i slabo sie czuja. Kolego co za farmazony wypisujszesz??? Ja jakoś rok już przejździłem i nie miałem w/w problemów :D :D :D Rozmawiałeś z nimi? Może Cię nie lubią :D hahahhahahahaha Z roweru się przesiadłeś? :D hahahhahahahhaha czy z chulajnogi???????????? Srutututu majtki z drutu :D hahhahaa gryps roku, nie nadają się na każde drogi :D
-
320d łańcuchy śniegowe
Kup zimówi i nie kombinuj, od dawien dawna wiadomo, że USA to głupi kraj :D Wynalazek taki można sobie podarować :lol: :lol: :lol: Pzdr. Twoje poglądy na temat mieszkańców innego kraju zachowaj proszę dla siebie... Na przyszłość żebyś pamiętał o tym dostajesz pamiątkę
-
Parowanie szyb - coś nie tak z klimatyzacją
No właśnie,u mnie też nic z tego nie dmucha. Wg mnie jest do odprowadzenie ciepła z monitora.
-
Parowanie szyb - coś nie tak z klimatyzacją
U mnie normalnie z nich dmucha. A co do topicu: to myślę, że siłownik klapki powietrza zewnętrznego może być uszkodzony ( to będzie numer 6 tutaj http://bmwfans.info/parts/catalog/E90/Sedan/Europe/320d-M47N2/RHD/N/2005/april/browse/heater_and_air_conditioning/electric_parts_for_ac_unit/ ) Z tego Ci dmucha? http://bmwfans.info/parts/catalog/E90/Sedan/Europe/320d-M47N2/RHD/N/2005/april/browse/heater_and_air_conditioning/outflow_nozzles_covers/ ?? Pzdr. Wesołych.
-
Poziomowanie świateł w 91 na ksenonach
Nie mam pojęcia. Tylko ori, zamienników nie ma. Pzdr. Wesołych!
-
radio BMW Professional male pytanko
Nie ma znaczenia to o czym napisałeś. Po prostu Twój odtwarzacz czytał mp3. Pzdr. Wesołych.
-
radio BMW Professional male pytanko
Acha, ja mam 2 napędy. U mnie była funkcja MP3 zablokowana. Pzdr.
-
radio BMW Professional male pytanko
Moje nie czytało, funkcja była zablokowana. Komp -> i radio odblokowane. Czyta zarówno zwykłe płyty jak i dvd :) i w jednym i drugim napędzie CD, a DVD z MP3 w kieszeni DVD :) .. i zmieniarka stała się bezużyteczna ;) Pzdr.
-
Poziomowanie świateł w 91 na ksenonach
Raczej fixują czujniki. Obawiam się, że bez kompa nie ustalisz konkretnie usterki. Pzdr.
-
Trzęsienie przy ruszaniu 320d 150KM + Problem wspomagania!!
1) Poduszki silnika sprawdź. 2) Wspomaganie tak chodzi. Nic nie zrobisz. Pzdr.
-
320d nie chciał dziś zapalić, co się stało ? to przez mróz ?
No jak Panowie... musi być zapłon. Niby co świeczka do świeczki mówi - idzie idzie, dawaj grzejemy? :D Heheheh. Pzdr.