Treść opublikowana przez eXiDe
-
[e90] Z czy bez iDrive?
Właśnie o to miałem spytać.. ..bo jak lista utworów mp3 się skończy (widoczna na ekrnie) to kręcenie jak najbardziej jest możliwe, ale jest opór.. czyli mam CiC''a whatever ;) tak? Nie przejmować się podczas zmiany i kręcić tak można, czy to jest coś nie tak? Zawsze można zmieniać utwory z kierownicy.. ale pytam czy w takim momencie kręcenia 'z oporem' uszkadza się to pokrętło? Pzdr.
-
Czujniki zużycia klocków ham.
Cena ATE w Inter Cars brutto detal 56,46zł.. na przód. Pzdr.
-
Slyszycie klekot na postoju??
Oto filmik, właśnie przed chwilą 'kręciłem' co prawda aparatem także jakość nie najlepsza, ale słychać to najważniejsze. W rzeczywistości jest ciszej niż na tym nagraniu, ale nie klekocze tak jak u kolegi wyżej :shock: Normalna praca 'diesla' Pzdr.
-
Czujniki zużycia klocków ham.
Inter Cars, Fota... Chłopie cała masa sklepów :) :mrgreen: Pzdr.
-
Slyszycie klekot na postoju??
Dokładnie normalnie, bez jakiegoś klekotu jak na ww. filmie :shock: Wewnątrz cicho, na zewnątrz lekkie kle kle jak to 4cyl diesel. Ale po rozgrzaniu motoru jest na prawdę cichutko. Także cholera wie skąd to klekocenie u niektórych? Może oleju w silniku nie macie? :P Pzdr.
-
Slyszycie klekot na postoju??
OMG :shock: tragedia. U mnie tak nie ma, nic nie klekocze. Tzn normalnie słychać silnik. Jutro nagram jak dam radę. Pzdr.
-
E90 BLOKADA ZAPŁONU BLOKADA KIEROWNICY POMOCY
Nie wiem skąd takie różnice. Mi w ASO powiedzili tak (jak chciałem programować sterowniki od lamp), że istnieje ryzyko dos. wysrania się któregoś ze sterowników i wtedy czas (!) naprawy może wydłużyć się nawet do 2 tyg. zanim przyjedzie spec z BMW POLSKA i będzie "uzdrawiał" sterowniki... ale typ w ASO powiedział mi, że w e90 raczej na 90% im wychodzi taka operacja, kilka wysrań ;) mieli w e60-tkach. I zawsze taką informację udzielają klientowi, że coś może się nie udać. Programowanie całego auta to kwestia paru godzin, max do 6.. zależy. Pzdr.
-
E90 BLOKADA ZAPŁONU BLOKADA KIEROWNICY POMOCY
Programowanie sterowników auta. Bo nie można inaczej, wszystko albo nic. U mnie w ASO 400zł takia operacja.. a nie w ASO 250zł ;) Pzdr.
-
Kolor nowego jarznika ksenonu
U mnie tak samo, minęly 3 tygodnie i nadal jest "żółć" OSRAM tak ma, w E46 tam samo miałem..
-
paliwo shell
Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić bo jestem za duży na takie zabawy. Temat ciekawy, ale wszystko poszło chyba nie w tym kierunku.. Pzdr.
-
paliwo shell
mam nadzieje ze dotarlo do Ciebie w koncu.tyle. To jest konkluzja, czy nie rozumiesz znaczenia tego słowa? Bo dla mnie ten temat to kołomyja i do niczego się nie sprowadza, zaczeliście pisać o vpowerze i co? Jakie wnioski końcowe? O co w ogóle chodzi, co ten temat ma wnieść?
-
paliwo shell
Jakaś konluzja?
-
paliwo shell
exide,umiesz czytac ze zrozumieniem? powtorze Ci kolejny raz, ze watek dotyczy paliwa shell V-power. A Ty umiesz? Vpower to shell, a shell ma paliwa z Lotosu! Także Ty się naucz czytać ze zrozumieniem.
-
paliwo shell
Świetne info, także na rynku PL paliwa dostarcza Orlen i Lotos. I tyle w temacie.. może to być trochę uderzające info dla nie których ;) Pzdr.
-
Jak zmienić soft w nawigacji? Gdzie? NAVI business
A czy tylko w ASO jest możliwy ten zabieg?? Nie koniecznie, jeśli serwis ma autoryzację BMW ;) u mnie jest taki serwis, który nie jest ASO a programowanie sterowników kosztuje u nich 250zł a w ASO 400zł.. także różnica jest. A mają to samo oprogramowanie co ASO i na bieżąco aktualizowane. Pzdr.
-
paliwo shell
Shell nigdzie nie podaje , że paliwo zwiększa moc, ale że zapewnia czystość układu wtryskowego, przez silnik powinien mieć moc taką jak po wyjściu z fabryki http://www.shell.com/home/Framework?siteId=pl-pl&FC2=&FC3=/pl-pl/tailored/shell_for_motorists/fuels/v-power_diesel_pkg/advanced_performance_fuel/advanced.html ..dlatego dobrze jest wlać takie paliwo od czasu do czasu w celu przeczyszczenia układu wtryskowego. V power to nic innego jak zwykłe paliwo + uszlachtniacze, tylko u nas w PL tych uszlatechetniaczy wlewanych jest za mało w stosunku do samego paliwa znajdującego się w zbiornikach na stacji. I dalej upieram się przy swoim, że w głównej mierze górę bierze 'etykieta' stacji a nie samo paliwo które tankujecie. sylwo twierdzić, że vpower jest imporotowany? Mylisz się. Pzdr.
-
paliwo shell
I tak wszystkie/większość paliw w PL są z Orlenu, także co byśnie nie wlewali to i tak Orlen. A te V power to już w ogóle.. śmiech na sali, że mocy przybywa, że w ogóle niesamowite wrażenia.. Ale w końcu marketing robi swoje :lol: i to jest piękne jak ludziom można wodę z mózgu zrobić. Ja tankuję na jednej stacji Orlenu wszystkie auta w firmie i jest ok.. nic się nie dzieje i nigdy nie działo. A tu taki artykuł: http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/kto;rzadzi;cenami;paliw,210,-1,131538.html "Stacje paliw konkurują między sobą, ale co to za konkurencja, skoro tankując na Orlenie, BP, czy na stacji u pana Janka, i tak przeważnie lejemy do baku paliwo z PKN Orlen. " Pozdrawiam.
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
U mnie tak było :), nawet tydzień nie świeciła po czym zaświeciła ponownie na 2 tygodnie a potem padła całkowicie. Wymeiniaj dwie :) Pzdr.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Chyba lepiej zadzwoń do ASO to bedziesz znał konkretną cenę. A jak nie ASO to alledrogo, jakieś szroty itd.. Bo innej opcji nie ma, ktoś tam regeneruje podobno takie rzeczy, podobno... srutu tu tu majtki z drutu nic nie wiadomo dokładnie ;) Pzdr.
-
320d strasznie dymi
Turbina nie. Inaczej dymiłby na biało/niebiesko.
-
Jakie filtry do e46 320d?
Panowie Panowie co byście nie założyli to będzie dobre.. KNEHT, MANN, FILTRON, BOSCH.. spokojnie zakładać i jeździć. W E46 na pierwszy montaż szły KNECHTY ja swojego czasu smigałem i na Knechtach i na MANNie teraz w e90 mam wsadzone Knechty, a paliwa MANN bo KNECHT miał inne wykonanie i nie nadawał się do mojego auta (320d), a na pierwszy montaż wsadzali do e90 MANNa. Także najwazniejsze jest, żeby wymieniać filtry na czas a co wsadzicie to już Wasza sprawa :) Pzdr.
-
odpowietrzanie hamulców
Jeśli dobrze odpowietrzyłeś.. Raczej pompka :roll:
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
To nikt fotki nie zrobi? :( Panowie to chwila moment zrobić fotkę, wsadzić na imageshack i potem tu na forum.. :roll: Pomagajmy sobie tak jak na e90 post robią ludki.. ;) Pzdr.
-
odpowietrzanie hamulców
Bardzo dobry płyn ale: po pierwsze primo kosztuje okolo 60 zł za litr, po drugie primo nie ma potrzeby stosowania go w "naszych" układach hamulcowych- nic nie daje... (oprócz lepszego samopoczucia). Pozdr. P.S. "Dziadowskie oszczędności" to cytat z filmu "Miś" Wiem, że może i nie ma potrzeby, ale zawsze to większa temp. wrzenia, ale co tam. No ja już tak mam, przywiązuję uwagę do tego typu rzeczy ;) A z Misiem nie zajarzyłem :cool2: Pzdr.
-
Filtr powietrza - wymiana
Centralnie na podszybiu, jest taka zaślepka. Pzdr.