Treść opublikowana przez B-T-K
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Prawdopodobnie przy starcie mógłbyś delikatnie zostać z tyłu, moim zdaniem czas 0-100 w realnej jeździe drogowej na nic się nie przekłada. Ile razy wystartujesz spod świateł? Dla mnie o potencjale auta świadczy elastyczność 40-120, 80-120, 40-180 km/h. Wtedy sądzę ze spokojem dałbyś radę (czyli większość drogowych sytuacji).
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dzięki :cool2: dobrze że dowiedziałem się o tym teraz a nie tak jak Ty po zamówieniu części i w trakcie montażu :| a też byłem święcie przekonany, że się da...
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
No właśnie nie do końca, w moich okolicach gość ma golfa nowszej generacji (dwójkę :wink: ) stuningowanego na mniej więcej 700 KM (czyli można powiedzieć, że jest dobrze zrobiony). Ostatnio ścigali się z innym znajomym 0-200 (znajomy ma w222 s63 amg) i eska poległa. Można się zdziwić, dzieją się takie rzeczy :mrgreen:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Możesz coś więcej napisać, dlaczego akurat tak? mój model występował w dwóch wersjach jeżeli chodzi o układ hamulcowy, pierwsza wersja jak moja standard, druga wersja z tzw. zwiększonym obciążeniem. Wtedy z tyłu jest ręczny d-185. Wystarczy wymienić wszystkie obecne elementy na te z wersji rozszerzonej, które pasują p&p. Ale żeby spawać? Może być PW.
-
e90 335d Vaporr
O standardach deweloperskich nie musisz mi mówić (choć nie wszędzie są takie same), coś tam wiem, w końcu to moja dziedzina :mrgreen: Tak czy inaczej są sytuacje,kiedy zbyt duże obniżenie stanowi problem, gwoździem do trumny okazać się może kilka elementów przyczepionych do twojego niższego, customowego zderzaka na przykład. U siebie mam B12 prokit i glebą bym tego nigdy nie nazwał, ale miałem już kilka przypadków kiedy zdarzyło mi się delikatnie o coś przytrzeć (a uważam jak mało kto). Samochody zglebione tak jak na zdjęciu (które wstawiłem) wyglądają nieziemsko - jak stoją w miejscu pozując jako modelka do zdjęć. W codziennym użytkowaniu są po prostu niepraktyczne i mogą przyprawić właściciela o ból głowy, nie ma się co oszukiwać.
-
E90 325i podniesienie mocy
W N53B30 to tak, ale byłem przekonany, że w N52B30 US także jest to możliwe :?: N52: 218 KM do 258KM N53: 218 KM do 272 KM
-
e90 335d Vaporr
Nie wszyscy mieszkają w Warszawie i nie tylko tam są galerie handlowe i apartamenty, powiedzmy sobie szczerze. Przerabiałem już wiele parkingów podziemnych nie tylko wokół polskiego komina (galerie handlowe, hotele) i zdarzały się przypadki, że auto ze zwykłym zawiasem miało się co gimnastykować. Jeżeli komuś to nie przeszkadza i ma "wprawę" to nie ma tematu.
-
e90 335d Vaporr
Chyba nie wjeżdżałeś na prawdziwy podziemny parking.A czy Ty przypadkiem nie masz zwykłego zderzaka bez splitterów? To ze zdjęć nie ma zwykłego zderzaka, zresztą ze zwykłym tez byłby bój. Jest niższe niż twoje coupe.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Podpytaj tu: http://www.authenticcars.pl/
-
e90 335d Vaporr
Nie, środek jest dymiony na wysoki połysk, ramiona są polerowane.
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
Fajnie to wszystko wyszło, autko wygląda świeżej :cool2: Jedynie co bym zrobił to poszukał innych lamp na tył, obecne jakoś do mnie nie przemawiają. Może jakieś blackline? Duży plus za dwururkę, ładnie spasowana, średnica końcówek idealna, rzadko się to zdarza przy wymianie tłumika. Szkoda, że oklejenie dyfuzora nie zostało dopasowane do spojlera na klapie tak jak listew w środku (przebieg wzoru carbon). Reszta jeszcze raz :clap:
-
e90 335d Vaporr
No, teraz widać coś więcej :wink: Świetnie leży to koło uważam :8) Jaki masz teraz zawias, standard? Przy takich 19" możesz trochę zaszaleć i pozwolić sobie na większą glebę. Na dole wygląda :obloki: ale zapomnij o parkingach podziemnych, o tyle pasażerowie mogliby co najwyżej pomarzyć. Zawsze jest jeszcze airride :mrgreen: http://i.imgur.com/uoRmAf0.jpg
-
e90 335d Vaporr
No właśnie nie do końca, wszystko zależy od rodzaju felg (opona jako drugi czynnik). http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=265756 Zdjęcie słabe, ale wierzę że jest dobrze :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
W e92 montaż samego zacisku nie jest problemem, wchodzi plug & play. Jeżeli masz małe szczęki hamulca ręcznego d=160 (możesz sprawdzić na realoem), to będziesz je musiał zmienić na większe tj. d=185 mm. Następnie musisz kupić nowe tarcze hamulcowe z tym samym offsetem jaki masz obecnie. W e90 offset tarczy czyli wysokość "kapelusza" to 66 mm, a w 135i 75 mm dlatego montując tarczę ze 135i do e90 zacisk minie się z tarczą o te około 10 mm. Jak kupisz odpowiednią tarczę tzn. zamiast 324x22x75 ze 135i wybierzesz tarczę o odpowiednim offsecie 324x22x66 wszystko będzie grać jak należy. Jest to pierwsza, tańsza opcja. Druga opcja droższa to kupienie tylnego zawieszenia z modelu e82 135i albo 123d (piasty, mocowania koła itp) i przełożenie go do e92. Wtedy tarcze ze 135i będą współgrały z zaciskami tak jak powinny.
-
E90 325i podniesienie mocy
Koledze chodziło prawdopodobnie o to, że gdybyś miał N52B30 o mocy 218KM to stosunkowo tanim kosztem mógłbyś podnieść moc do 258 KM tak jak w 330i (wymieniając kilka rzeczy przy silniku). Mając N52b25 możesz zrobić jedynie to o czym wspomniałem kilka postów wyżej.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Masz rację, na przednią oś w xdrive składają się inne części. Przeglądałem zdjęcia e9x 335xi i wszystkie zaciski są montowane po skosie (jak u Ciebie). W 335d jest prosto, no ale tam nie było x-a.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Świetnie wygląda ten twój turas, ma charakter, styling 313 dodatkowo robi robotę :cool2: Miałem już wcześniej pytać o zaciski, przednie są zamontowane po lekkim skosie, nie w pionie, dlaczego? http://i.imgur.com/wpTUMxa.jpg
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
x2 ?
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Dobrze te felgi wyglądają i dobrze, że w tym kolorze :cool2: co do dekli zostawiłbym te BMW co masz teraz, żadnej ciekawszej alternatywy nie ma (która by tutaj pasowała oczywiście), zwłaszcza że na feldze jest emkowy emblemat.
-
[e91] krzyżaki kolumny kierowniczej
cyt.:""Temat skrzypiącej kierownicy jest stary, jak świat i kolega ma 100% rację, że to nie ma NIC wspólnego z zawieszeniem. Część, którą trzeba wymienić nazywa się coil spring (sprężyna śrubowa). Dla ułatwienia poniżej link do strony - to część Nr.2:" http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=32&fg=35 link do tematu: viewtopic.php?f=164&t=113479
-
E90 325i podniesienie mocy
Turbo jak dla mnie bez sensu, jak chcesz turbo to zmień auto na takie z motorem N54 (bi) albo N55 (single turbo). Do N52 to raczej kompresor, ale wtedy radzę szykować worek z pieniędzmi: http://esstuning.com/ess-n52-vt1-supercharger-system-gen-2/ Jak chcesz żeby twoje auto było szybsze, w odczuciu mocniejsze i lepiej się prowadziło to proponuję: - lekkie felgi np. OZ Ultraleggera, - dolot (Afe, Performance, Dinan), - układ wydechowy (cały), - sportowy kolektor wydechowy, - program, u nas mało kto coś takiego robi, - układ hamulcowy np. Brembo (większy, lżejszy), - rozpórka zawieszenia przód (ewentualnie tył), - zawieszenie (gwint KW, Bilstein albo kit ze stałym obniżeniem), - wywal tylną kanapę i inne zbędne graty (-50/100 kg zrobi dużą różnicę) a jak dołożysz do tego kompresor to już w ogóle bajka. Ale jak zliczysz koszty to chwycisz się za głowę... 335i będzie tańsze i nadal będzie miało większy potencjał.
-
E90 320i Black Sapphire by 2w4w
Dla mnie ostatni link Depo Smoke, najbardziej pasują moim zdaniem. Led zbyt "nowoczesne" jak na e90, tam nie ma nic led, chyba że podświetlenie tablicy rejestracyjnej w późniejszych rocznikach.
-
[e90] wrażenia po montazu eibach pro kit
Jeżeli opona będzie miała taki rozmiar jak piszesz to ok. Ja tak mam i wszystko jest w porządku. Przód w BMW zawsze siedzi wyżej niż tył (co nie oznacza żebyś nie sprawdzał amortyzatorów z tyłu). Ja mam B12 i sylwetka jest obecnie cięta z "klina", przód jest niżej niż tył.
-
F30 LCI 330i M Sport Black Sapphire Metallic
Świetne auto, cała w czerni wygląda mega :cool2:
-
F30 320d Rauchtopas Individual/ dwururka
Ładny lakier :cool2: W poprzednim ładniejszy środek, szybsza (lepsza) skrzynia biegów.