Treść opublikowana przez B-T-K
-
[e90] wrażenia po montazu eibach pro kit
Można montować 18", to nie ma znaczenia, średnica koła jest zachowana, ważne żeby zachować szerokość opony zwłaszcza z tyłu, żeby przy obciążeniu (pasażerowie, bagaż) nic nie obcierało o nadkole.
-
E90 felgi ET
x2 chyba, że już kupiłeś wspomniane felgi, wtedy dystanse.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ale kręcić do 8,5 tys obr./min chyba nie zamierzasz, czy coś mnie ominęło? :mrgreen: Ładne :cool2:
-
E90 felgi ET
Wejdą ale będą nieatrakcyjnie wyglądać bo będą głębiej schowane.
- E90 felgi ET
-
e90 335d Vaporr
Ekstra decyzja :cool2: Ja bym wstawił szerokość 265.
-
Lewarek automat zniszczony - kosmetyka
Albo kupić używaną gałkę w dobrym stanie.
-
E90 felgi ET
http://felgenkatalog.auto-treff.com/ styling 135: - e60/e61 - e46 - e85 17'' to jakieś podróby, wychodziły tylko w 18".
-
Aby wasz traktor brzmial jak rasowa benzyna...
Ale Cię chciał zrobić, i to jest kumpel :?: :lol:
-
e90 335d Vaporr
Też przy 9,5 cala (przy x-ie), jakie ET?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dzięki, ja u siebie nie planuję splitterów, kiedyś o tym myślałem, teraz skłaniam się bardziej ku zmianie całego zderzaka na inny. Pozdrawiam
-
e90 335d Vaporr
Przy 9,5 cala z tyłu i oponie 265 (275 nie wejdzie) polecą "iskry" z nadkola, dlatego jest 255.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Splittery oem carbon do e90/e91 pre LCI (zderzak standard): lewa uszkodzona, prawa ok (700 zł komplet): http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-carbon-przod-prawy-bmw-e90-oryg-i6620608716.html#thumb/7 a tutaj aukcja z lewą, nowa nieuszkodzona (777 zł): http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-przod-lewy-bmw-e90-carbon-nowa-i6436883357.html Z tego co wiem, takie dokładki są już wycofane z produkcji, także w ASO niestety takich się już nie dostanie.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nie wiem czy tam nie było mowy o wydechu Eisenmann'a albo innym dlatego coś tam wspomniał o napisie.
-
e90 335d Vaporr
Umowa to umowa :cool2:
-
e90 335d Vaporr
Dobra kwota za komplet, a jeżeli opony starczą jeszcze na jakieś dwa sezony to już w ogóle bajka (sprawa opon z głowy).
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Z wieszakiem nic nie zrobisz bo będzie pasował idealnie, jedynie końcówki bez przerabiania mogą delikatnie wystawać. Jak napisał jeden z użytkowników około 1,5 cm. Jeżeli to nie przeszkadza to ok, a jeżeli będzie drażnić oko i poczucie estetyki to można delikatnie "przystrzyc" końcówki (od strony puszki oczywiście :mrgreen: ) "I used an E92 AE exhaust on my E90. It's 1/2 inch to an inch longer (I went the opposite direction as you) at the tips (hangers match up perfectly). I personally like the way it fits on my E90 better because on the E92 you couldn't see the engraving on the sides of the tips." cytat z e90post.com EDIT Sam chciałbym dostać taki prezent na gwiazdkę (może być wersja benzyna 6 cyl :norty: )
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
W e92 układ wydechowy sam w sobie jest dłuższy niż w e90/e91 (z tego co pamiętam około 2 cm), dlatego trzeba by coś delikatnie przerabiać, żeby wszystko było ładnie spasowane jak należy. Mam na myśli ozdobne końcówki, żeby nie dyndały później jak "lufy". Wszystko jest oczywiście do zrobienia, nawet jak za 600 zł warto sądzę podjąć się wysiłku żeby to zrobić.
-
e90 335d Vaporr
Tu masz felgi (właściwie koła) Z-Performance, 5 ramion, szybkie czyszczenie. Kolega z forum sprzedaje (bezel): https://www.olx.pl/oferta/felgi-z-performance-zp06-19x8-5-19x9-5-bmw-z-oponami-CID5-IDiT9jW.html#5f082b4fc4
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Wydech BMW Performance do BMW 2.0d (m.in. 318d, 320d). Cena śmieszna: http://allegro.pl/tlumik-koncowy-m-performance-bmw-e90-e91-diesel-i6620071382.html#thumb/1
-
e90 335d Vaporr
Racja, samochód musi być zglebiony, chociaż lekko. Inaczej będzie wyglądał jak koza po badaniu per rectum. Jak komuś klimaty detailingowe nie są obce to nie będzie to stanowić dla niego problemu, a jeżeli chce mieć po prostu ogarnięte koła raz na jakiś czas to wtedy może to być zwyczajnie uciążliwe.
-
e90 335d Vaporr
Znalazłem fajne felgi, niestety (albo i nie) 19" https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-e90-e46-f30-e87-19-zoll-felgen-bbs-csl-z-performance-m3-vms/558331403-223-5994 Ładny wzór i ładnie się prezentują na aucie :cool2:
-
E90 stuki w przednim zawieszeniu
Drążki kierownicze sprawdzałeś?
-
E90 bicie kierownicy
Koła masz dobrze wyważone, żaden ciężarek się nie odkleił? Jak nie to też bym obstawiał tarcze hamulcowe (jeżeli tak jak piszesz wszystkie pozostałe elementy wymieniłeś).
-
Warszawskie BMW E90 2005r.
Chciałbyś kogoś bić tylko dlatego, że komuś nie podobają się twoje światła? Agresji na drodze mówimy nie... :mad2: W sumie racja, każdy robi ze swoim samochodem co chce, najważniejsze nie zagrażać bezpieczeństwu innych użytkowników drogi no i swoim.