Treść opublikowana przez B-T-K
-
[E90] - srebrna "bieda" 320d
Ludzie to mają ale pomysły :duh:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Dzięki nadmiarowi koni mechanicznych twoje bezpieczeństwo w niektórych sytuacjach wzrasta m.in. przy źle zaplanowanych manewrach np. wyprzedzania, które możesz wykonać sprawniej. Nie każdy jest Benem Collinsem i potrafi idealnie zaplanować i przewidzieć każdy ruch na drodze. Samochodem o mocy 100 KM w sytuacjach kryzysowych nie jesteś w stanie tego zrobić. Poza tym poruszając się często po autostradach samochód o mocy 100 KM będzie się zwyczajnie męczył, zresztą samochody o takiej mocy to zazwyczaj miejskie kompakty. Z KM moim zdaniem jest tak samo jak m.in. z pieniędzmi, lepiej jest ich mieć więcej aniżeli mniej, co nie znaczy że od razu mamy je wszystkie wydać. Ponadto jak ktoś ma ochotę kupić sobie samochód o liczbie cylindrów większej niż 4 bo ma większą kulturę pracy, jest mniej wysilony i awaryjny (wybór zdroworozsądkowy), to automatycznie skazany jest na większą pojemność silnika i większą liczbę koni mechanicznych, co akurat uważam za zaletę z w/w powodów. Nikt nie powiedział, że mając samochód o mocy 300 KM i więcej masz przez cały czas w pełni wykorzystywać jego możliwości maksymalne. Można się nim przecież poruszać się normalnie.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Dlatego napisałem, że nikt o zdrowym rozsądku nie będzie się ścigał na drogach publicznych mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo innych i swoje. Jak ktoś wyjeżdża na drogi żeby się ścigać to gratuluję, niebezpieczna i jałowa rozrywka.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
też tego nie rozumiem i prawdopodobnie nigdy już nie zrozumiem. Podejrzewam, że jest jak jest ponieważ umiejętności większości kierowców nie pozwalają na ściganie się innym aniżeli w linii prostej (prawdopodobnie też zaliczam się do tej grupy, cały czas się uczę). Wszystko zależy od maszyny, w małym stopniu od kierowcy, który wyłącznie wciska gaz. W takim przypadku można być jedynie zadowolonym z posiadania mocnego auta nie zaś z własnych umiejętności jako kierowca. A jeżeli ktoś posiada umiejętności większe niż przeciętne albo jeszcze lepsze to nie będzie się ścigać po drogach publicznych bo posiada zdrowy rozsądek i ma na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo innych i swoje.
-
E91 330xi odczucia z jazdy po 320d
Przesiadłem się z e46 320d 150 KM na e61 530xi 258 KM i nie miałem takich odczuć. (podobno napęd 4x4 zabiera w odczuciu około 25% mocy w stosunku do ośki). Pamiętaj, że przesiadłeś się z silnika z turbo na silnik wolnossący. Trzeba się przyzwyczaić. 330xi musi być szybsze, tylko odczucia z jazdy są zupełnie inne, auto jedzie jak wejdzie na obroty, diesel ciągnie szybciej z dołu. Benzynkę trzeba trochę przypiłować w kierunku czerwonego pola. Druga opcja jest taka, że masz popsute auto.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Na prostej pomondzone 335 i/is albo 335d objedzie m3, na torze sytuacja wyglądała by prawdopodobnie inaczej, tam nie jeździ się cały czas w linii prostej, a m3 stworzone jest na tor a nie do wyścigów drag race. 135i vs m3 (nie 335i ale wiadomo o co chodzi i filmik daje dużo do myślenia):
-
Jaki to model Alufelg BMW E90
Replika felg csl.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Już ostatnio zauważyłem i miałem pytać, tłumik końcowy jest krzywo osadzony, guma wieszaka, wieszak? http://i.imgur.com/11UJbVk.jpg
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Jeżeli zostały już wywołane do tablicy HRE, to wzór który miał u siebie w Alpince D3 Maksss jest jak dla mnie nr 1: http://i.imgur.com/Urh31Nh.jpg http://i.imgur.com/jT3z3Il.jpg A jeżeli chodzi o bardziej przyziemne felgi to brałbym Ultraleggery: http://i.imgur.com/5fc0XRI.jpg
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ja bym się bał, szkoda byłoby mi je w jakikolwiek sposób uszkodzić, o co niestety niełatwo. Jazda mogłaby być dość stresująca :wink:
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
Wiesz, pierwszy bieg w benzynie jest dosyć dłuuugi, dla niektórych to prawie automat :lol:
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
Telepotanie w okolicy przedniego koła, dochodzące spod nadkola. Jak wciśniesz sprzęgło cisza, puścisz charakterystyczny hałas. Zwłaszcza po solidnej przepałce na rozgrzanym silniku.
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
W 325i i 330i e9x łożysko w skrzyni lubi hałasować (łożysko wałka sprzęgłowego). Koszt łożyska śmieszny, dużo pracy przy wymianie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Ufff, pomyślałem że chcesz zakładać felgi za 20k na posolone (popieprzone też) drogi :mrgreen:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Kierownica multifunkcja z blendą mpakiet, alcantara, robiona na Performance do e8x/e9x: http://allegro.pl/bmw-1-e82-e87-e88-kierownica-m-performance-i6668810835.html
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
To jakiego rozmiaru szukasz? Te co wklejasz to są zdecydowanie większe, a jak weźmiesz jeden z wklejonych wzorów w 18" to wiesz jak to będzie wyglądać. Zresztą większość modeli zaczyna się od 19".
-
BMW E90 n46 na m52
Proponuję od razu skontaktować się ze Swap-Garage (Stammek/Rifresz). Będziesz miał info z pierwszej ręki. Nie sądzę, żeby ktoś na forum wkładał wcześniej do e9x m52.
-
Wydech do 330i
Jest jeszcze MG Motorsport Siemianowice Śląskie.
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, przepalił mi się prawy ring (strona pasażera) - ten "mniejszy"od strony grilla. Potrzebuję nową żarówkę oświetleniową 1 szt. VIN mojego auta to: KT56286 Pozdrawiam
-
E90 320d 2005
Wszystko kiedyś będzie trącić myszką, nie jesteśmy w stanie się przed tym uchronić. Chyba, że to klasyk i o to w tym chodzi. Lift trochę odmładza auto, najważniejsze żeby właściciel auta był zadowolony.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Kolejny drobiazg z serii Performance do środka, do kompletu z kierownicą i lewarkiem zmiany biegów: http://i.imgur.com/c3YtOdV.jpg
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dyfuzor Performance e92 e93 do zderzaka mpakiet (niestety bez "grzebienia"): http://allegro.pl/bmw-e92-e93-spojler-m-performance-tyl-2007-orygina-i6663281371.html
-
bmw 120dA LSE by SYSIA
Efekt być może a nawet na pewno lepszy niż wydech Performance (wydech Performance sam w sobie za dużo nie zdziała). Chodziło mi bardziej o kwestię wizualną, ten owal jakoś do mnie nie przemawia dlatego pomyślałem o dwururce.
-
bmw 120dA LSE by SYSIA
Co to za końcówka wydechu? Nie myślałeś o dwururce albo wydechu Performance? Shadowline dobrze by jej zrobił :cool2:
-
BMW E92 335D
to był sarkazm...