Treść opublikowana przez B-T-K
-
BMW E92 335D
Typowa szkoda parkingowa, do zrobienia. Czemu galeria jeszcze w toku?
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Ładny zestaw pod choinkę sobie sprawiłeś :cool2: BTW Żeby zmienić podstopnicę mpakietową na inną musisz ją prawdopodobnie wyrwać, nie wiem czy jest inna opcja?
-
Wydech do 330i
Możesz dokupić kratkę do zderzaka mpakietowego z razem z wycięciem pod cruise control i będzie ok. Zderzak jest ten sam, wszystko rozchodzi się o tę kratkę/atrapę wlotu powietrza.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie montowałem, nigdy bym się takiego drutu nie dopuścił. Tak jak piszesz to jest forum, mam prawo się wypowiedzieć. Zamienniki zawsze powinniśmy dobierać w oparciu o rozmiar opony homologowanej do naszego samochodu. Producenci dopuszczają stosowanie zamienników, jeśli ich średnica zewnętrzna odbiega od średnicy zewnętrznej opony homologowanej w zakresie od +1,5 do -2 proc. U Ciebie będzie to aż +10% Różnice mogą skutkować: - samochód nie zachowa pierwotnych właściwości jezdnych, - zmiana negatywnie wpłynie na bezpieczeństwo jazdy (mam nadzieję, że tylko twoje), - mniejsza stabilność w zakręcie, - nieprawidłowe działanie systemu ABS/ system stabilizacji toru jazdy, - pompa DSC zaprogramowana jest pod inne ustawienia, - koło może nie wejść w nadkole, opona może trzeć (ale piszesz, że jest ok). zgodzę się, jednak ich pomysły są bardziej przemyślane niż twój. Jakie usprawnienia "poblokowane"? Kto, co poblokował? Podaj przykład.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Kolego nie o to pytałem. Proszę o odpowiedzi z uzasadnieniem ludzi przymierzających rozmiar 225/60/17 do e90 Jeżeli wg Bmw opona wzorcowa to 225/45/17 a ty chcesz włożyć 225/60/17 to różnica w średnicy będzie prawie 10%. Weź ty się zastanów :duh: Jakiej odpowiedzi oczekujesz, że 225/60 wejdzie, albo czy da się na takiej jeździć? jeżeli jest okrągła to się da, ale nie powinno tak być. 9,62% różnicy jest niedopuszczalne.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Odpuść, trzymaj się fabrycznych rozmiarów.
-
Wydech do 330i
Wydech od diesla do benzyny to zły pomysł :duh: Zderzaki będą pasować, na przód poszukaj mpakietowego wersji pod radar i po sprawie.
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
Tył wygląda jak co najmniej po jakimś podpaleniu :shock:
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
no to jak wiesz lepiej,to spoko.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Osłony pod silnik nie są takie same. Osłona zwykła nr 51757059387 Osłona mpakiet nr: 51758046335 Jakby były takie same numery byłyby takie same. Proste. Wystarczy sprawdzić na realoem.com, it's so izzy. Tylko nie piszcie proszę, że zwykłą też się da przykręcić do zderzaka, pewnie, na siłę to wszystko się da.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Tak,różnią się.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Zaciski Performance od F3x do E9x, przód czerwone: http://allegro.pl/bmw-f30-f32-f36-f20-zaciski-czerwone-performance-i6649724213.html#thumb/1
-
120d coupe "Mpałer"
Czyli końcówek nie trzeba ciąć :cool2: Wydech najprawdopodobniej źle leży na wieszaku albo tłumik środkowy trzeba przyciąć bo zbyt mocno wypycha końcowy.
-
BMW F34 GT M-PAKIET AC Schnitzer
Jak masz adaptacyjne to może szkoda w nie ingerować, one i tak pewnie w zależności od trybu jazdy samo dostosowuje wysokość podwozia do aktualnych warunków (w trybie sport obniża się pewnie o te dodatkowe 15 mm). Albo tak jak piszesz KW ddc albo Bilstein B16 Ridecontrol, ale to już inny przedział $.
-
120d coupe "Mpałer"
Jak już to wydech Performance, mpakiet miał w 2.0d jedną owalną nakładkę (żadne BMW 2.0d nie ma dwururki, oprócz f3x polifcie).
-
BMW F34 GT M-PAKIET AC Schnitzer
Może gwint KW v2 albo coś ze stałym obniżeniem np. Bilstein B12 Prokit albo Sportline?
-
Który silnik lepszy 325i (218KM) czy 330i(257KM)?
2.5 zniesie instalacje gazową tak samo jak 3.0. Przecież oba to N52.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Bardzo ładny wynik :cool2: W nowym sezonie też spróbuję porobić coś przy swoim. Kolektor wydechowy masz od Schmiedmanna czy customowy?
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Tak, jak jadę do Wrocławia to też przez Międzybórz, bardzo przyjemna, spokojna i w miarę szybka droga :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Wysyp spojlerów na tylną klapę do e90: http://allegro.pl/brewka-e90-oryginal-lotka-tyl-alpinweiss-i6578283606.html http://allegro.pl/brewka-e90-e91-oryginal-lotka-tyl-i6600754707.html http://allegro.pl/lotka-spoiler-klapy-tylnej-bmw-e90-sedan-m-pakiet-i6620666397.html
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Może do 335i jest nieco droższa niż do 325/330i. Tak czy inaczej zbyt fajna fura żeby pakować jakąś szperę robioną gdzieś tam.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Kup Quaife, 5-6 tys. zł, bo będzie jak z coolerem Mg.
-
[E91] Amortyzatory tylnie- zepsute?
a ja myślałem, że wysokość auta to sprężyna.
-
Który silnik lepszy 325i (218KM) czy 330i(257KM)?
Droższe może być w zakresie spalania, ale przy takim poziomie spalania 1-2 l Pb95 na 100 km w tą czy w inną stronę nie robi wrażenia. Część osprzętu może mieć inną cenę pompa wody? Jest to rodzina silników N52 więc są ze sobą bardzo zbliżone.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
No ładnie, koleś ma więcej mocy przy 2 z hakiem obr/min niż ja przy 6600 :oops: Piękna krzywa momentu :8)