Treść opublikowana przez piotrek1
-
Ile wydajesz na paliwo miesięcznie?
Do pracy i na zakupy 350-450 miesięcznie.
-
[E39] Czy warto coś z tym robić??
Jeżeli wystarcza czy audi z e 39 to zostaw,jak nie to zmieniaj.Mi nie wystarczało i dołożyłem suba i wzmak i jest lepiej,ale priorytetem dla mnie było zachowanie oryginalnego CD bmw
-
klimatyzacja e39
Gdzieś na forum jest post w którym są dokładnie opisane piny.Co do przekażników są one pod lewym filtrem pyłkowym pod taka osłoną tam gdzie jest komputer.Są jeszcze dwa główne bezpieczniki wentylatora 40 i 50 A głęboko pod schowkiem w desce(najlepiej go wyjąć).Poszukaj tego postu o którym mówię tam jest wszystko super opisane.Post ten azłożył user o nicku doppawel czy jakoś tak dokładnie nie pamiętam.
-
Boczki Drzwi E39
Dokładnie na środku jest jeszcze jeden uchwyt,jak odchylisz tapicerke to go zobaczysz
-
czujnik poziomu oleju SENSOR OLESTAND gdzie go szukać
Masz racje-pokręciło mi się-tak jak pisze ten czujnik pewnie będzie w misce olejowej od dołu ja mam tak w E39
-
czujnik poziomu oleju SENSOR OLESTAND gdzie go szukać
Jest to czujnik poziomu oleju i znajduje on się w misce olejowej.Komunikat jest podawany bo masz za mało oleju-sprawdż stan oleju.
-
E34 Zakłócenia po montażu wzmacniacza
Filtrów tez używałem,ale nie wiem może nie były skuteczne bo nic nie pomogły.Ale zyczę powodzenia w tej walce ,niestety ja ja przegrałem.
-
E34 Zakłócenia po montażu wzmacniacza
Miałem to samo w e34 masakra zepsuło mi to tyle nerwów że szok.Zmieniałem wszystko,wszystkie masy kable przewody i d...,nic nie pomogło.W końcu się wkurzyłem i pod wzmacniacz podłączyłem tylko suba,a głośniki dałem tylko pod radio i tak zostało do końca.Mój kolega miał en sam problem i też zero pomysłu.
-
proźba carsoft
Temat trochę ruszył-ale i tak są jeszcze duże problemy.Ja jestem dobrej myśli bo "Polak potrafi"
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
No i o to chodziło,tak trzeba było od razu :D ,ja niestety nie znam na tyle angola żeby sobie tam poradzić.Teraz wiemy co w trawie piszczy.Pozdrawiam
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Po co to w ogóle opisujesz jak nie masz zamiaru wytłumaczyć,albo jakoś lepiej poradzić niż tylko podając linki do anglojęzycznego forum :duh: ,chcesz sie pochwalić to już to zrobiłeś.Gratulacje. P.s mniej ikonek,a więcej pisania :mad2:
-
proźba carsoft
no tak, ale to tylko plotka, ja w domu mam slonia na łancuchu Po co takie ploty żeby ktoś pozazdrościł zresztą po jego wypowiedziach widać że nie ma ochoty z nikim sie dzielić swoim odkryciem :?
-
proźba carsoft
No tu mozna miec juz jakies obiekcje (np zablokowany eeprom lcm), ogolnie wiadomo ze na pcimcie lepszy, ja narazie nie musialem kombinowac (lapy testowane to asus i ibm). Odchadzac od tematu, pasowaloby rozwiazac raz a dobrze problem fejsow, zrobic GT1 na bootable dvd i odpowiedni dobry fejs, tak zeby nie bawic sie tym badz co badz "syfnym" car softem Gdzieś na forum czytałem że jest chłopak który poradził sobie i złozył GT1 :modlitwa:,nie wiem jak ale wszystko działa. Znalazłem : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65259&postdays=0&postorder=asc&highlight=gt1&start=0
-
proźba carsoft
No tu mozna miec juz jakies obiekcje (np zablokowany eeprom lcm), ogolnie wiadomo ze na pcimcie lepszy, ja narazie nie musialem kombinowac (lapy testowane to asus i ibm). Odchadzac od tematu, pasowaloby rozwiazac raz a dobrze problem fejsow, zrobic GT1 na bootable dvd i odpowiedni dobry fejs, tak zeby nie bawic sie tym badz co badz "syfnym" car softem Gdzieś na forum czytałem że jest chłopak który poradził sobie i złozył GT1 :modlitwa:,nie wiem jak ale wszystko działa.
-
Czy części z RealOEM można kupić poza ASO?
ETK taki jak ma serwis razem z cennikiem jest w sieci,można pobrać np przy pomocy Emule.Cennik trzeba uaktualniać.Bardzo fajna sprawa
- opornica
-
proźba carsoft
Robię wszystko na 6.1 niw jest on zcracowany, mimo to nie chodzi.Napisz może czy robiłeś coś w ustawieniach,może w tym tkwi problem,lub w instalacji sterowników,chociaż próbowałem już wszystkiego.
-
proźba carsoft
Każdemu mówi co innego :D .Jak co to mam taką przejściówkę na sprzedaż
-
Repetytorium Bmw
Był to serwer z materiałami do BMW np.Programy,instrukcji itp.
-
Co myślicie o tym e46 ?
BMW 320 E26 M-pauer DISEL pisownia wskazuje na znawce, przez telefon pewnie dowiesz sie wszystkiego :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
proźba carsoft
Dokładnie.Jak kupowałem to sprzedający powiedział mi że nie ten fejs nie będzie działał na USB-COM.
-
Repetytorium Bmw
Niestety nie wiem,ale bardzo szkoda że już nie ma.
-
proźba carsoft
nosz ku...a nastepny, nalezy tu dodac ze zalezy od przejciowki usb/com. Viaken tez montuje fejsy na USB, jak myslicie jak one dzialaja - podpowiem - maja przejciowke w srodku! Spokojnie.Nie każdy ma fejs od Viakena mój i Pawła-taki: http://www.allegro.pl/item273065155_interfejs_diagnostyczny_bmw_carsoft_1987_2006.html nie dział na przejściówce USB.Ale potrafi dość dużo.
-
Repetytorium Bmw
Juz tego nie ma :cry: linki nie działają
-
Czy ktoś mi powie do jakiego modelu są te felgi?
Wydaje mi się że pierwsze modele E38 takie miały.