Treść opublikowana przez piotrek1
-
bloothu
Po prostu skasuj urządzenie tzn.bluetoth swojego a uta w jego telefonie i po kłopocie.
-
Carsoft 6.5 Problem Not Respond
Miałem podobnie i olałem CS 6.5 zainstalowałem CS 6.1 i wszystko śmiga igiełka.
- vin
-
Zestaw głośnomówiący BMW
Na allegro 0 ale znalazłem parę sztuk na Ebay DE.Jak masz mozliwość to można kupić
-
Instalacja ETK BMW
Niektórzy na tym forum zachowują sie jakby mieli same oryginalne programy :D w swoich kompach :D .A 90 % ma pirackie windy :lol:
-
Instalacja ETK BMW
Jeżeli nie pójdzie zainstalować wersji 01.2006 musisz mieć 06.2005 i idzie jek po maśle miałem tak na jednym kompie a na drugim poszło jak woda z wersji 01,2006.Gdybyś miał jakieś pytania pytaj śmiało przerobiłem już z tym programem wszystko i ZAWSZE chętnie pomogę. Tu linki do wersji 06-2005 http://thepiratebay.org/tor/3515633/BMW.ETK.2005_CD1 http://thepiratebay.org/tor/3515635/BMW.ETK.2005.CD2 Po zainstalowaniu tej wersji nakładasz każdą nowsza i lata aż miło. A tu pomoc - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=38523&highlight=etk
-
Nie ma głosu po zainstalowaniu nwego radia..... :/
Zgadzam się z kolegą.
-
BMW z USA
Wielkie dzięki za odpowiedzi.
-
BMW z USA
Tak tez po cichu myślałem,a czy jest możliwość na miejsce softu z USA np. w serwisie w DE albo PL wgrać soft europejski ? Dzięki za szybkie info.
-
BMW z USA
Koledzy mój szwagier chciałby sprowadzić BMW e46 coupe z USA i pytam w jego imieniu.Jak to wygląda np. z serwisami czy europejskie serwisy BMW będą miały potrzebne oprogramowania itp.chodzi przede wszystkim o diagnostykę,ale i o inne sprawy.Poproszę o porady.
-
automatyczna regulacja pasów
Zdjęć nie mam ale spróbuje ci wytłumaczyć. Jeżeli z twojej strony to pod fotelem po,lewej stronie (od słupka) jest taki uchwyt z małym otworkiem to tam musisz założyć linkę.Powinno być jescze takie zabezpieczenie i jeżeli linka się wypięła to znaczy że musi również leżeć pod fotelem.Poświeć sobie lampką na pewno znajdziesz.
-
BMW NAVI DVD ROAD MAP EUROPE Business 2007-02
Już jakiś obrońca prawa skasował linki :duh:
-
BMW NAVI DVD ROAD MAP EUROPE Business 2007-02
Dzięki.Przyda sie mojemu koleżce.Jak masz więcej to dawaj :mrgreen:
-
E39 520i co sądzicie o tym silniku
Średnio raczej do takiego silnika pasują większe felgi. Tzn do samochodu oczywiście jak najbardziej, ale jak auto nie bardzo daje rade na 15" to co się dzieje np. na 17". Zgadzam się z kolegą,ja już na 16 czuję różnicę.
-
E39 520i co sądzicie o tym silniku
Na lato mam ładne 16 i większych nie chce,te na fotkach to 15 i opony zimowe.Na forum czytałem że lampy po lifcie są klejone-ale polak potrafi rozebrać,niestety nie wiem jak. Mam do Ciebie piotrek1 pytanko/ nie na temat dyskusji, sorki/ Jakiej firmy kupiłeś tylne lampy? Jesteś z nich zadowolony? Masz może fotki jak one świecą? Sam planuję zmianę tylnych lam ale nie bardzo wiem na co się zdecydować i czy potem efekt będzie zadowalający. :? Te lampy to była jakaś podróbka i świeciły ok,ale na tym koniec (spójrz na wsteczny),nie spodobało mi się to więc je sprzedałem i kupiłem kąplet oryginałów z przetwornicami HELLI i teraz jestem dopiero HAPPY.Takie ci polecam kupić.Do galerii wkleiłem jak wyglądają i jak świecą,ale nie ma takiego efektu jak na żywo
-
E39 520i co sądzicie o tym silniku
Na lato mam ładne 16 i większych nie chce,te na fotkach to 15 i opony zimowe.Na forum czytałem że lampy po lifcie są klejone-ale polak potrafi rozebrać,niestety nie wiem jak.
-
E39 520i co sądzicie o tym silniku
Ja również mam 520 i szczerze mówiąc czasami trochę pod pedałem brakuje, ale poza tym jestem bardzo zadowolony.
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
Umarł również wirnik, dałem do elektryka ale nic sie juz nie dało zrobić
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
Znalazłem jeden na allegro trzy pinowy,ale nie wiem czy ci przypasuje. http://www.allegro.pl/item295378683_wentylator_klimatyzacji_do_bmw_5_e39.html#photo Co do zmiany z trzy na cztero pinowy to nie pomogę,ale coś mi sie wydaje że byłoby ciężko. Jeżeli masz dostęp do niemieckiego ebaya to tam znalazłem równiez trzy pinowe w bdb stanie Polecam zadzwonic tu : http://www.bmwok.pl/ Olbrzymia składnica części do BMW
-
radio w e39
Są w tylnych słupkach tam gdzie są lampki do oświetlenia wnętrza.Nie wiem czy można sprawdzić,ale zacznij od najprostszych zabiegów typu sprawdzenie połączeń przy radiu.
-
mistrz farta - cos sie urwalo z samochodu przed nim
:shock: :shock: :shock: ,jeszcze pare centymetrów i byśmy widzieli jego mózg.Szczęściarz.
-
pasek czy lancuch w mojej buni?
Masz silnik o oznaczeniu M50 czyli masz łańcuszek.
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
Jacek tu masz jeszcze dobry temat - tą są moje stare problemy TYPER wszystko super opisał co i jak sprawdzić.Bardzo mi pomógł. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48313&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
Ja zaryzykowałem i kupiłem na allegro rok temu z miesięczną gwarancja i jak na razie chodzi aż miło.Jeżeli cię interesuje cena oryginału to około 1000 złotych.Próbowaliście sprawdzać twój działający wentylator na krótko ?? Wiem że jest w sieci firma która ma bardzo dużo nowych wentylatorów do E39,miałem kiedyś ich stronę.Jak znajdę to podam.
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
ciekawi mnie ile zycza sobie za nowy co podalem ci stronke....mozna te wentylatory rozbierac :?: Ja próbowałem rozebrać swój stary i był nitowany czyli niby nie rozbieralny,udało mi sie jednak go otworzyć.Okazało się że oberwane były magnesy i uszkodzony wirnik.