Treść opublikowana przez piotrek1
-
Co to za błąd
Tylko że błąd po skasowaniu powraca :( .
-
Umowa Kupno - sprzedaz. Jak to zalatwic?
Nie musi być, przynajmniej jak ja sprzedawałem to załatwiałem wszystko sam. Adam318 nie wiem czy musi czy nie ale wydaje mi się że dla własnego spokoju lepiej pójść i złożyć zawiadomienie o sprzedaży bo nowy właściciel ma 30 dni na przerejestrowanie. Jak mu napstrykają fotek w tym czasie to trafią do Ciebie i to ty będziesz się musiał chodzić i wyjaśniać. Tak samo jest z ubezpieczeniem. A niestety musi być(przynajmniej u mnie w miejscowości)auto było na moją mamę,a ja byłem współwłaścicielem,jak już sprzedałem musielimy być wszędzie razem-myślę że tak jest w większości urzędów. Co do wyrejestrowania też myślę że trzeba zgłosic sprzedaż auta.
-
Umowa Kupno - sprzedaz. Jak to zalatwic?
Na umowie kupna sprzedaży musi być podpis właściciela i współwłaściciela,jako współwłaściciel nie możesz sprzedać sam auta (bez podpisu),ale jak kuzynka sie zgadza to po prostu podpisz za nią i gra.Tylko żeby wyrejestrować auto musisz już być razem z nią bo w urzędzie podpisywanie za kogoś nie przejdzie :mrgreen: .
-
pald nawiew - co to moze byc ??
Sorki za błąd
-
wymiana tarcz i klockow tylnych.
Ja to bym wolał ATE lub Brembo.Nie besztajcie mnie ale LUCAS kojarzy mi sie z Polonezem :lol:
-
amortyzatory przednie - wymiana
Jak miałem E34 też wymieniałem z przodu na sachsa i było do końca ok cena podobnie jak u kolegi około 600-650 złoty.Robocizna-00000 :)
-
Czas trwania (orientacyjny) wymiany jeża...
O tej opornicy to tutaj już są całe historie(bardzo przydatne.
-
Czas trwania (orientacyjny) wymiany jeża...
Daj tacie do poczytania ten post że czasami warto ci zaufać :lol: .Tak jak pisałem zabieraj furę od PAPRYCHA.
-
wymiana tarcz i klockow tylnych.
Jeżeli masz smykałkę do mechaniki to nie będzie problemu.Przedewszystkim nie kupuj taniego badziewia,dobrze wszystko dokręć i poczyść przed złożeniem. Musisz odkręcić docisk razem z uchwytem(dwie śruby) i tarczę od piasty(przeważnie jedna mała śrubka)no i przed załozeniem nowych klocków trzeba wcisnąć cylinderek żeby nowe się zmieściły.
-
Co to za błąd
Ja pixele jeszcze mam :) ,ciekawe jak długo :( .U mnie tez ok,ale ten błąd jest bardzo wkurzający :twisted: chociaż nic się nie dzieje.
-
Czas trwania (orientacyjny) wymiany jeża...
Na maxa,licząc z odkręcaniem schowka(lepsze dojście) i zdjęciem jednego boczka(jedna śrubkato) pół godziny.Co do ceny to pan fachowiec KłAMIE nowy jez w serwisie kosztuje dokładnie 290 złoty. Zamiast czekać na przesyłkę mógł ruszyć dupsko i sam ja kupić w serwisie. Zabierz z jego łap swoja bunie. Jeż znajduje się po lewej stronie nóg pasażera z przodu.
-
Co to za błąd
Dajan a może coś na temat tego przeklętego błędu,kurcze u mnie musi być zawsze igła a tu coś takiego.
-
pald nawiew - co to moze byc ??
Jeżeli nie dmucha to według mnie coś z dmuchawą,ale zacznij od najprostszego czyli bezpieczniki,pózniej tzw.jeża(stopień końcowy dmuchawy)posprawdzaj wszelkie niepewne połaczenia.Jęzeli to nie zda egzaminu może swojego końca doczekała dmuchawa lub panel klimatronika.
-
cewki zapłonowe. czy takie beda dobre???
Powinny być ok.Pisze że nowe i że do e36.Nie wiem jak w sklepach z częściami ale w serwisie jedna około 320 zł :duh:
-
Co to za błąd
Moje spostrzeżenia na dziś są takie-INSTRUMENT CLUSTER,to zestaw wskazników czy tak?,jeżeli tak to czy w E39 są te słynne bateryjki ?.Może to naprawdę to ?
-
Co to za błąd
Chłopaki pomóżcie co to za błąd z CS 6.1 Znalazło go w module Instrument cluster---8c power supply term. Po tłumaczeniu-zasilanie energią, nośnik prądu, zasilacz, źródło energii(ale czego) Czy to może mieć coś wspólnego z cegiełkami od oleju,bo mam już od wymiany 4tys.i nie zgasła żadna. Znalazłem jeden post na ten temat,ale nic ciekawego tam nie ma. Proszę o wszelkie pomysły.
-
SZUKAM UMOWY KUPNA SAMOCH POLSKO NIEMIECKIEJ
Magiczna rzecz GOOGLE :) http://www.mobilne.pl/dokumenty,pl.html http://www.autoiganie.pl/kaufvertrag.pdf http://www.altberger.pl/wzory-umow-kupna.html
-
Nawiew!!! Miecz czy opornica??
Nowa wersja tej opornicy wygląda inaczej niż stara,jest po prostu ulepszona i ma inne kolce.To że stara była ciepła to normalne ponieważ ona sie nagrzewa podczas pracy(dziwne tylko że tak długo po zgaszeniu auta,chyba że na postoju miałeś włączony nawiew)-dlatego umiejscowiona jest w tunelu powietrznym gdzie jest studzona przez pęd powietrza z dmuchawy.Najczęstszą przyczyną rozładowywania aku jest właśnie ta opornica,ale nie zawsze.
-
Problem z uruchamianiem BMW E36 320
Niestety nie pomogę ci w tej kwestii,ale jakis tester diagnostyczny by to na 100 % pokazał.
-
Problem z uruchamianiem BMW E36 320
Nie mam pewności ale ja bym stawiał na czujnik położenia wałka rozrządu.
-
konkretne ciecie wnetrznosci, istna masacra!!! i dobrze mu!
Szkoda że tak nie wychodzi fabrycznie :lol: .Piękna sprawa no i ciekawę jaki koszt.Naprawdę coś wspaniałego.
-
E39 JAK WYMIENIC CHLODNICE????
Nie obejdzie się bez wyjęcia chłodnicy wody-co za tym idzie spuszczenia płynu,odkręcenia wisko i obudowy od chłodnicy.Póżniej powinieneś mieć już dojście do chłodnicy klimy.Tam jest kilka rurek i gumy mocujące,no i trzeba spuścić czynnik.Jeżeli masz pojęcie o mechanice to dasz radę,jak nie to odpuść.Nowa chłodnica w serwisie ponad 1200 złoty,ale jest jeszcze allegro np. http://moto.allegro.pl/item217266592_bmw_5_e39_e_39_e_39_chlodnica_klimatyzacji.html#photo
- zawory
-
emocje przy kupnie serii 8...........
Ale jazdy haha,ale jak to naprawdę jest taki złom to sie nie dziwie że gościowi puściły nerwy. :lol: :lol: :lol:
-
Czyzby padł wiatrak czy cos innego ?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=49424 Rób tak jak na tych zdjęciach,całkiem prosta sprawa.Najlepiej zdjąć zderzak lampy.Klikając na obrazki-możesz je powiekszyć.