Skocz do zawartości

piotrek1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek1

  1. Właśnie dlatego możesz mieć ten błąd,nigdy na odpalonym silniku,albo chociażby na włączonym zapłonie nie odpina się wtyczek-automatycznie wskakuje błąd.Jedz wszystko pokasuj pod i sprawdż czy błędy powróciły.Jeżeli powrócą to niestety wymiana.
  2. piotrek1 odpowiedział(a) na dmin temat w BMW Lifestyle
    Z tąd idzie szybciej http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/mseries/m3coupe/2007/experience/game/content.html
  3. piotrek1 odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    Ja ostantnio sprawdzałem u siebie szczęki i są jak nowe,a ręczny taki jak u was-z górki auto się nie stoczy,no i przegląd przeszła bez problemu-myślę że tak to już w tym modelu jest.
  4. Tak odkręć je całkiem będzie łatwiej wlutować diodę.To coś jest wielkośći pudełka zapałek i jest wciśnięte w ramę fotela.
  5. Patrzyłeś dobrze za tą kostką którą opisuje na moich fotkach ?.To co jest na twoich zdjęciach ja też mam,ale oprócz tego musisz mieć jeszcze ta drugą kostkę,ona jest lekko schowana w częśc oparcia i jest czarna spójrz jeszcze raz.Ta kostka z twoich zdjęć nie ma nic do rzeczy.
  6. Bzdura na naszym forum :duh: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=59692&highlight= Gdzie on tam widzi VANOS ?
  7. Ostatnio kolo Pily tez ktos sobie pozwolil... i zakatrupil przy okazji 5 osob, wlacznie z soba. 6 osób i jeszcze jednego zabrał na okazję :mad2:
  8. piotrek1 odpowiedział(a) na traky temat w E34
    Panowie tu macie wymianę w E39: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=49424 Bardzo prosta sprawa :)
  9. piotrek1 odpowiedział(a) na piotrek1 temat w E39
    O co chodzi ci z tym linkiem chłopie?
  10. Wsaw fotki może coś wymyślimy-musisz znalezć kable które od maty do tej puszki i je zmostkować,ZA puszką.
  11. piotrek1 odpowiedział(a) na piotrek1 temat w E39
    Ja po dokręceniu klemy akumulatora mam święty spokój jest ok,ale klema była ewidentnie lużna.Ja bym na twoim miejscu szukał dalej idąc przewodem plusowym od aku i sprawdzał jego wszystkie połączenia.Według mnie jest to momentalny zanik prądu.
  12. piotrek1 odpowiedział(a) na piotrek1 temat w E39
    Dzięki odpowiedzi,dziś już trochę jeżdziłem i nic się nie dzieje. :cool2:
  13. piotrek1 odpowiedział(a) na piotrek1 temat w E39
    Nie wiem jak się potoczyła tamta sytuacja dalej.U mnie zrobił tak dwa razy po czym sprawdziłem te klemy i się okazało że była jednak plusowa trochę lużna-szło zdjąć ręką-dokręciłem ją i na razie jest ok.ale czy to na pewno było to ?
  14. piotrek1 opublikował(a) temat w E39
    Panowie wiem że to było ale za diabła nie mogę znależć.Pewien z kolegów miał taki problem że jadąc auto na chwilę zgasło na parę sekund zapalił mu się ABS i pojechał ł dalej,ale za chwilę znowu zgasł i już auta nie odpalił.Ja dziś miałem podobnie zgasł na 2 s podczas jazdy zapalił sie ABS zgasły światła.Po paru kilometrach się zatrzymałem i sprawdziłem połączenie Akumulatora,okazało się że klema plusowa była lużna-czy to mogło być przyczyną ?.Jutro muszę daleko jechać i nie chcę niespodzianek. Jakby ktoś znalazł tamten post to poproszę o link.
  15. piotrek1 odpowiedział(a) na marcinbmw5 temat w E34
    Jak dobrze pamiętam to od końcówki rocznika 1998 w e39 nie ma oporników,sygnał sterowania odbywa się za pomocą ECU
  16. piotrek1 odpowiedział(a) na marcinbmw5 temat w E34
    Z tergo co wiem to od 2000 roku na pewno.Nie wiem tylko jak jest z tymi komputerami u mechaników,ale w serwisie na 100% ci powiedzą co padło.
  17. piotrek1 odpowiedział(a) na marcinbmw5 temat w E34
    Nie wiem jak jest w twoim roczniku,ale u mnie są dwa główne 40A i 50A bezpieczniki pod schowkiem pasażera(najlepiej go wyjąć),póżniej są jeszcze przekażniki.W twoim przypadku nie idzie sprawdzić wentylatora na krótko bo sygnał idzie z ECU.Poza tym sprawdż jeszcze bezpieczniki w schowku.To tyle co mogę ci pomóc.
  18. Miałem Demo tego Colina-jak dla mnie szał nie robi-jest takie wrażenie jakby auta nie jechały po drodze tylko lekko w powietrzu :duh: .Grafika bardzo ok,ale JAKIE WYMAGANIA sprzętowe to masakra :duh: :duh:
  19. Zgadzam się w 100% z tym co napisał robert1108.
  20. Ja mam inny fejs,ale miałem to samo z C.S 6.5 wkurzyłem się i sciągnołem S.C 6.1 i lata jak pszczółka.C.S znajdziesz tez w sieci.
  21. piotrek1 odpowiedział(a) na blow19 temat w E39
    Z chłodnicy zleci tylko część reszta jest w bloku ,nie musisz spuszczać płynu z bloku do wymiany chłodnicy-chyba że chcesz wymienić płyn na nowy.
  22. piotrek1 odpowiedział(a) na blow19 temat w E39
    http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi Albo ten-pokaże ci nawet gdzie złożyli twoje autko http://www.bmwarchiv.de/vin/bmw-vin-decoder.html Wejdz pod ten adres,wpisz ostatnie 7 cyfr nadwozia i wyskoczy ci ile czego do twojej buni.
  23. piotrek1 odpowiedział(a) na stasiek2000 temat w E39
    Mi też uciekało i wogóle nie było plam bo leciało wszystko na osłonę pod silnikiem :) ,powodem był padnięty wężyk od zbiorniczka do pompy wspomagania i jeden przewód od chłodnicy oleju do zbiorniczka.Kwota 150 zł i godzina czasu na naprawę (sam) załatwiła sprawę :D
  24. Ty kolego o jakie zderzaki ci chodzi :jawdrop: :?: :evil: Opanuj swoje emocje.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.