Treść opublikowana przez piotrek1
-
Co oznaczają te błędy z CARSOFT-u 6.5???
Właśnie dlatego możesz mieć ten błąd,nigdy na odpalonym silniku,albo chociażby na włączonym zapłonie nie odpina się wtyczek-automatycznie wskakuje błąd.Jedz wszystko pokasuj pod i sprawdż czy błędy powróciły.Jeżeli powrócą to niestety wymiana.
-
Co oznaczają te błędy z CARSOFT-u 6.5???
- Gra tylko z BMW za darmo
Z tąd idzie szybciej http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/mseries/m3coupe/2007/experience/game/content.html- hamuelc reczny
Ja ostantnio sprawdzałem u siebie szczęki i są jak nowe,a ręczny taki jak u was-z górki auto się nie stoczy,no i przegląd przeszła bez problemu-myślę że tak to już w tym modelu jest.- [EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Tak odkręć je całkiem będzie łatwiej wlutować diodę.To coś jest wielkośći pudełka zapałek i jest wciśnięte w ramę fotela.- [EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Patrzyłeś dobrze za tą kostką którą opisuje na moich fotkach ?.To co jest na twoich zdjęciach ja też mam,ale oprócz tego musisz mieć jeszcze ta drugą kostkę,ona jest lekko schowana w częśc oparcia i jest czarna spójrz jeszcze raz.Ta kostka z twoich zdjęć nie ma nic do rzeczy.- śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Bzdura na naszym forum :duh: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=59692&highlight= Gdzie on tam widzi VANOS ?- pewien czeski kierowca
Ostatnio kolo Pily tez ktos sobie pozwolil... i zakatrupil przy okazji 5 osob, wlacznie z soba. 6 osób i jeszcze jednego zabrał na okazję :mad2:- Wentylator klimy
Panowie tu macie wymianę w E39: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=49424 Bardzo prosta sprawa :)- Zgasł na 2 s.
O co chodzi ci z tym linkiem chłopie?- [EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
Wsaw fotki może coś wymyślimy-musisz znalezć kable które od maty do tej puszki i je zmostkować,ZA puszką.- Zgasł na 2 s.
Ja po dokręceniu klemy akumulatora mam święty spokój jest ok,ale klema była ewidentnie lużna.Ja bym na twoim miejscu szukał dalej idąc przewodem plusowym od aku i sprawdzał jego wszystkie połączenia.Według mnie jest to momentalny zanik prądu.- Zgasł na 2 s.
Dzięki odpowiedzi,dziś już trochę jeżdziłem i nic się nie dzieje. :cool2:- Zgasł na 2 s.
Nie wiem jak się potoczyła tamta sytuacja dalej.U mnie zrobił tak dwa razy po czym sprawdziłem te klemy i się okazało że była jednak plusowa trochę lużna-szło zdjąć ręką-dokręciłem ją i na razie jest ok.ale czy to na pewno było to ?- Zgasł na 2 s.
Panowie wiem że to było ale za diabła nie mogę znależć.Pewien z kolegów miał taki problem że jadąc auto na chwilę zgasło na parę sekund zapalił mu się ABS i pojechał ł dalej,ale za chwilę znowu zgasł i już auta nie odpalił.Ja dziś miałem podobnie zgasł na 2 s podczas jazdy zapalił sie ABS zgasły światła.Po paru kilometrach się zatrzymałem i sprawdziłem połączenie Akumulatora,okazało się że klema plusowa była lużna-czy to mogło być przyczyną ?.Jutro muszę daleko jechać i nie chcę niespodzianek. Jakby ktoś znalazł tamten post to poproszę o link.- pytanie o wentylator
Jak dobrze pamiętam to od końcówki rocznika 1998 w e39 nie ma oporników,sygnał sterowania odbywa się za pomocą ECU- pytanie o wentylator
Z tergo co wiem to od 2000 roku na pewno.Nie wiem tylko jak jest z tymi komputerami u mechaników,ale w serwisie na 100% ci powiedzą co padło.- pytanie o wentylator
Nie wiem jak jest w twoim roczniku,ale u mnie są dwa główne 40A i 50A bezpieczniki pod schowkiem pasażera(najlepiej go wyjąć),póżniej są jeszcze przekażniki.W twoim przypadku nie idzie sprawdzić wentylatora na krótko bo sygnał idzie z ECU.Poza tym sprawdż jeszcze bezpieczniki w schowku.To tyle co mogę ci pomóc.- Dział gry , czyli w co warto zagrać ????
Miałem Demo tego Colina-jak dla mnie szał nie robi-jest takie wrażenie jakby auta nie jechały po drodze tylko lekko w powietrzu :duh: .Grafika bardzo ok,ale JAKIE WYMAGANIA sprzętowe to masakra :duh: :duh:- Niedogrzany silnik, problem z temp.
Zgadzam się w 100% z tym co napisał robert1108.- carsoft 6.5 - w czym tkwi problem?
Ja mam inny fejs,ale miałem to samo z C.S 6.5 wkurzyłem się i sciągnołem S.C 6.1 i lata jak pszczółka.C.S znajdziesz tez w sieci.- Wymiana chłodnicy
Z chłodnicy zleci tylko część reszta jest w bloku ,nie musisz spuszczać płynu z bloku do wymiany chłodnicy-chyba że chcesz wymienić płyn na nowy.- Wymiana chłodnicy
http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi Albo ten-pokaże ci nawet gdzie złożyli twoje autko http://www.bmwarchiv.de/vin/bmw-vin-decoder.html Wejdz pod ten adres,wpisz ostatnie 7 cyfr nadwozia i wyskoczy ci ile czego do twojej buni.- utrata plynu wspomagania
Mi też uciekało i wogóle nie było plam bo leciało wszystko na osłonę pod silnikiem :) ,powodem był padnięty wężyk od zbiorniczka do pompy wspomagania i jeden przewód od chłodnicy oleju do zbiorniczka.Kwota 150 zł i godzina czasu na naprawę (sam) załatwiła sprawę :D- cewki zapłonowe. czy takie beda dobre???
Ty kolego o jakie zderzaki ci chodzi :jawdrop: :?: :evil: Opanuj swoje emocje. - Gra tylko z BMW za darmo
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.