Treść opublikowana przez piotrek1
-
wyciek płynu chłodniczego, pęknięcie obudowy vanosa ?
Miałem to samo,najlepsze jest to że kupując termostat w serwisie w DE sprzedający pytał sie czy chcę również obudowę,a ja że nie :D no i po złożeniu okazało sie że trzeba było wziąść :mrgreen: ,podejrzewam że sprzedawca wiedział że to po prostu po demontażu już się nie nadaje.Słyszałem również o kilku przypadkach rozerwania tej obudowy. Wymień obudowę i po kłopocie . Taka obudowa w serwisie 70 złotych :cool2:
-
Gdzie można rozkodować vin??
Spytaj tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825&highlight=rozkodowanie+vin Albo w serwisie
- Problemy
- Problemy
-
jak rozkodowac telefon
:mrgreen: sorki.Jeżeli poprzedni właściciel zmienił to nikłe szanse że trafisz
-
jak rozkodowac telefon
Spróbuj 1234 ja miałem taki u siebie.
-
Tabela spalania wszystkich BMW
sorki za potrójny post :duh:
-
Tabela spalania wszystkich BMW
sorki za potrójny post :duh:
-
Tabela spalania wszystkich BMW
http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/BMW_762.html
-
Tabela spalania wszystkich BMW
Kliknij-dane techniczne i pobierz dane http://www.bmw-klub.pl/
-
PILNIE poszukuje rozpiski bezp. 528 1997r
Jutro mogę zrobić zdjęcie swojej ,ale po niemiecku i wkleić ok ?
-
PILNIE poszukuje rozpiski bezp. 528 1997r
A nie masz jej naklejonej na tym boczku co go odchylasz żeby sie dostać do bezpieczników ?
-
PILNIE poszukuje rozpiski bezp. 528 1997r
Oto rozpiska z mojego auta 520 ,ale po niemiecku-jak byś czegoś nie wiedział pisz. http://img232.imageshack.us/img232/311/bded84b3998ffaa2sw8.jpg
-
Montaż zestawu glosnomowiacego pod radio....
Za pomocą tych blaszek nie wyciągałem,ale tam piszą że trzeba pchnąć ją w prawo.Zarówno po odkręceniu śrubki w pierwszym przypadku jak i drugim wychodzi tylko ten wyświetlacz,pózniej masz jeszcze dwie śrubki pod samym odtwarzaczem-nie powinieneś mieć kłopotów.Być może będziesz musiał pomóc trochę wyświetlaczowi pomóc wyjść i to wszystko.
-
Montaż zestawu glosnomowiacego pod radio....
Tutaj masz jak wyjąć radio w zależności od wyświetlacza w tym są do odgięcia dwie blaszki http://bmw.bazzi.biz/anleit/iris.pdf A w tym jest mała śrubka pod pokrętłem głośności na kluczyk lub śrubokręt torx http://bmw.bazzi.biz/anleit/mid.pdf
-
PILNIE poszukuje rozpiski bezp. 528 1997r
Sorki.Ja mam 520 jutro mogę zeskanować i tobie wysłać
-
Montaż zestawu glosnomowiacego pod radio....
Masz dwa rodzaje kostek PO 2000roku http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm wchodzisz w ISO2 Do 2000 roku-wchoidzisz w FABRYCZNE http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm
-
PILNIE poszukuje rozpiski bezp. 528 1997r
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=49364&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=e1babfdc581631820dae472c478f563e :D
-
Serwer z materialami do BMW (juz jest)
Kurcze nie mogę wejść do repozytorium-co się stało wyskakuje błąd 404
-
Serwer z materialami do BMW - dostep na hasło ?
Jestem na TAK
-
Biała maź na korku od wlewu oleju
Ostatnio był taki temat-trochę wysiłku i się znajdzie http://www.bmw-klub.pl/forum/search.php
-
dziwne dzwiek "ping" podczas jazdy - co to??
To coś ostrzega cię np.przed tym że jest zimno i może już być ślisko na drogach.Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo.
-
Ranne popiskiwanie wspomagania co to jest?????????
Jacekłódź i jak tam z tym piszczeniem poradziłeś sobie?
-
Nowe muzeum BMW.
Jaki wypas-masakra nie ja muszę tam pojechać-tylko kiedy.
-
[E39] Kilka pytan
ściągnij z tej strony pixel samemu i na 9 i 13 obrazku masz pokazane te żaróweczki http://www.olejus1.webd.pl/E38/