Skocz do zawartości

piotrek1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek1

  1. piotrek1 odpowiedział(a) na Wisnia61 temat w E30
    Może złożona na jakiś silikon - dlatego tak trzyma.Nie wiem czy tam jeszcze coś trzyma, nigdy nie robiłem nic przy tym modelu.
  2. Wymieniałem koledze - Textar
  3. piotrek1 odpowiedział(a) na Wisnia61 temat w E30
    Jeżeli odkręciłeś na bank wszystkie to miedzy miskę a blok wbić jakiś śrubokręt ( tylko nie na chama ) i tak z każdej strony , miska ma to do siebie że lubi się zassać.Lub obstukaj ja gumowym młotkiem.
  4. piotrek1 odpowiedział(a) na marasek.uk temat w E39
    Jeżeli masz pojęcie a przede wszystkim lubisz sie czasami pobrudzić to myślę że dasz radę.Problem możesz mieć z tuleją pływającą bez ściągacza.Przede wszystkim to pomału bez stresów i z głową a będzie ok. Ile kasy hmmm,myślę że w przedziale 150-250 złociszy
  5. piotrek1 odpowiedział(a) na skonson temat w E38
    Najpierw radzę ci poszukać bo za chwilę posypia się nie miłe komentarze.A tu przedsmak tego co można znależć i jak sie tego pozbyć.Wspomnę że ten problem co ty ma 70 % E39. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=48167
  6. To są małe lampki z oprawkami o odpowiedniej mocy które niwelowały błąd komputera.Ale gość pisze że w ciemnym było widoczne lekkie mruganie noenów co 30s. spowodowane brakiem modułów,pózniej dokupił te moduły HELLI i jest ok.Jest równiez możliwość przeprogramowania modułu LCM. Komplet takich lamp dosłownie z wszystkim co ci jest potrzebne dostaniesz na ebay de za 230 euro. Wierceniem dziur sie nie martw nie jest to takie straszne.
  7. piotrek1 odpowiedział(a) na marasek.uk temat w E39
    Przód wymień na bank sam - mechanior wykasuje ci 5 dyszek,a z tyłem to ty zdecyduj.Ja bym robił wszystko sam - ale jestem mechanikiem :lol:
  8. Zgadza sie że idą wiązką po lewej stronie.Tam tez idzie przewód do wzmacniacza anteny który możesz wykorzystać jako remonte.Co do kolorów to nie pamiętam ale łatwo je rozpoznać bo tak jak piszesz są splecione.
  9. Drobna pomoc : Tył - pierwszy sposób - profesjonalny http://members.cox.net/rsm540i/CELIS_Install.htm Tył - drugi sposób , mniej fajny :) http://freenet-homepage.de/e39infos/index.html?content_anleitungen_einbauled.html|nav_anleitungen.html Przód : http://www.bmwdiy.info/celis-front/index.html To akurat xenony
  10. piotrek1 odpowiedział(a) na marasek.uk temat w E39
  11. piotrek1 odpowiedział(a) na Dzidek_Lublin temat w E39
    M52 też ma podwójny vanos (od 98r.). Zgadza się od 09-1998 do 01-2000.Ale on jedzie oglądać 96 także na bank ma pojedynczy. Tak, zgadza sie, w tym roku będzie jeden. :) Ale chyba silnik na zewnątrz jest taki sam? Czy różni się jakimś szczegółem? Przeglądałem w ETK i jest trochę róznic np.inna miska , filtr oleju no i vanos.
  12. piotrek1 odpowiedział(a) na Dzidek_Lublin temat w E39
    M52 też ma podwójny vanos (od 98r.). Zgadza się od 09-1998 do 01-2000.Ale on jedzie oglądać 96 także na bank ma pojedynczy.
  13. piotrek1 odpowiedział(a) na Dzidek_Lublin temat w E39
    Nie ma takiej opcji żeby w 96 był M54 na bank ma m52 M54 inne kolektory podwójny vanos http://img136.imageshack.us/img136/8108/m54832ub5.jpg M52 taki powinna mieć ta E39 która chcesz obejrzeć. http://img387.imageshack.us/img387/9647/2800grqc2.jpg
  14. piotrek1 odpowiedział(a) na Dzidek_Lublin temat w E39
    Na pewno nie ma 192 KM ,tylko tak jak piszesz ma 170 KM M52,dopiero od 2000 roku były silniki 192 KM M54.Sprzedającego może myli fakt że silnik 523 ma rówież pojemność 2500 ale oznaczenie 523.A od 2000 oznaczenie 525 i pojemność rówież 2500.
  15. piotrek1 odpowiedział(a) na lukas23 temat w E39
    Znajdz prosze w instrukcji informacje o Manipulation Point! Dokładnie :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:
  16. piotrek1 odpowiedział(a) na DRAY temat w E39
    Wypowiedzi werewolf_666 paweł bmw bardzo trafne zgadzam sie z nimi w 100%
  17. piotrek1 odpowiedział(a) na damp temat w E38
    Oznaczenie paska niby to samo - zgadza sie,ale jak wymieniałem u siebie to sprzedawca przez pomyłke dał mi do napinacza hydraulicznego i był za długi :shock: . Hydrauliczny ma dwie rolki a mechaniczny jedną . Ja wymieniałem ten napinacz w mojej 520 i robiłem to 52 minut spacerkiem.Trzyma sie tylko na dwóch śrubach i idzie go wyjąć od góry bez kanału.Najlepiej wyjąc filtr powietrza razem z obudową.
  18. piotrek1 odpowiedział(a) na damp temat w E38
    Napinacz pierwszy to napinacz Hydrauliczny i ma on dodatkowa rolkę prowadzącą-co za tym idzie jest też do tego napinacza dłuższy pasek.Drugi napinacz to napinacz mechaniczny bez tej dodatkowej rolki i ma on krótszy pasek niż pierwszy.Zmiany były rocznikowe.Według mnie na 90% masz napinacz mechaniczny,ponieważ ten hydrauliczny wchodził między 98-99 To są te same napinacze,tylko zmienione numery 11 28 1 427 252 11281722789. Mam używany napinacz mechaniczny w bardzo dobrym stanie-jak co to PW http://img238.imageshack.us/img238/5973/c45f1ki4.jpg http://img152.imageshack.us/img152/148/c5b91jm8.jpg
  19. piotrek1 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    Naprawę gdyby sie okazało ze to to ,masz tutaj : http://rapidshare.com/files/97524609/Naprawa_klimatronika_e36.rar.html
  20. piotrek1 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w E39
    Ja bym brał BEHR lub SACHS.Wisko to bardzo ważna rzecz i nie warto oszczędzać.
  21. piotrek1 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Kurcze ciężko tak po omacku,przewód mute musi wychodzić z radia i z wiązki zestawu głośnomówiącego no i muszą być ze sobą połączone żeby działało wyciszenie.Sprawdz na tej ruskiej stronie w kostkach od radii podobnych do twojego na którym pinie jest mute i znajdz go w zestawie (nie wiem jak ) i podłącz je razem wyciszenie będzie działać.
  22. piotrek1 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Najczęściej ma kolor zółty
  23. piotrek1 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Tak ale musisz mieć przewód MUTE który będzie wyciszał ci radio jeżeli go nie masz to nici z wyciszania
  24. piotrek1 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Ja mam u siebie fabryczny głośnomówiący i głos jest tylko w jednym głośniku z mojej strony i tak jest fabrycznie.Ja bym spróbował je podpiąć właśnie pod wyjście lewego przedniego głośnika (ale nie mam pewności),niestety nie mam doświadczenia w fabrycznych zestawach.Jakby to np był zestaw np.NOKII CK7W to bym ci nawet narysował.
  25. Jasne że nie ma problemu ja tak mam.Jak kupiłem miałem kaseciaka, a teraz mam radio cd z 2004 roku :D ,kupiłem tylko przejściówkę i mam CD :D A tu pomocna rzecz przy wymianie http://www.bmwtips.com/tipsntricks/My%20business%20CD%20install%20(Mucho%20pics)%20(archive)_files/My%20business%20CD%20install%20(Mucho%20pics)%20(archive).htm to jest akurat model z okrągłymi pinami.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.