Treść opublikowana przez piotrek1
-
Od czego zależy umiejscowienie akumulatora?
W e34 chyba do rocznika 91 były pod maską,a pózniej pod kanapą.Wydaje mi sie że chodzi o względy bezpieczeństwa,w czasie wypadku czołowego.Jakieś zwarcie czy coś.
-
vin
http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi Wklej cyfry tu i DECODE A jak chcesz to podaj cały win tu : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825&highlight=vin
-
Błedy carsoft bmw e39
Pierwsze dwa to napinacz pasa pasażera-drugi jest z tym powiązany,miałem tak samo rozłączyłem wszystkie kostki (ciężkie dojście) i połączyłem na nowo.Skasowałem błędy i gra. 57 coś z przepustnicą i błędnym sygnałem DME 24 -nie wiem
-
naglosnienie e39
Tak.Jest tak samo jak z przodu.
-
naglosnienie e39
Tam na środku jet jeszcze taki zatrzask : http://bmwfans.info/original/E39/tou/525i-M54/ECE/L/A/2001/04/mg-51/ill-51_2377/ nr 5 musisz go nacisnąć i tapicerka odskoczy,trochę kombinacji jest ale najtrudniej pierwszy raz.
-
Test długodystansowy 520i w BMW Trends
Jak jeszcze chcecie to mogę zrobić skany,ale widzę że fotki też dobrze wyszły.
-
jak to sie nazywalo...
W etk nie ma rozbicia na roczniki-nie wiem czemu n allegro opisują do liftu i po.Ale ty masz po lifcie także ta z linku pasuje bo gościu ma ja opisaną od 00-04.Także kupuj bo sprzątną ci sprzed nosa :)
-
jak to sie nazywalo...
Nie nie,tylko spójrz tutaj : http://www.allegro.pl/search.php?string=roleta+bmw+e39 Niektórzy opisują że roleta jest od 96-00 lub 00-04 zaraz sprawdze w ETK
-
jak to sie nazywalo...
Życie mi bracie uratowałeś :) szukałem tyle czasu i nigdzie nie było czarnej a jak już byla to w paskudnym stanie. dzieki piotrek1! Rozumiem że od 2000 wychodziły trochę zmienione te rolety
-
jak to sie nazywalo...
:cool2:
-
jak to sie nazywalo...
Od wyboru do koloru :D http://www.allegro.pl/item265615211_roleta_bagaznika_bmw_5_e39_combi_00_04r_dd.html
-
jak to sie nazywalo...
Nieeeee, tyle nie będzie!!! Nie martw się:D:D:D Solaris twój silniczek to kwota w DE 3022 euro w Polsce ponad 11000 zł
-
jak to sie nazywalo...
Ta roleta w serwisie w DE 404,60 w Polsce trochę więcej około 1500 złoty Jakby ktoś chciał to mogę podać ceny bardzo przybliżone różnych części.Mam Etk na PC taki jak w serwisie,a cennik sobie aktualizuje z Emule
-
potrzebna szybka porada - które radio wybrać (low-end)
Dla mnie Pioneer,albo to : http://www.allegro.pl/item266056051_nandopl_alpine_cde_9870r_rm_nowe_fv_sklep_.html#photo
-
co znaczo litery i cyfry n szybie
W BMW nie ma chyba że jakoś zaszyfrowane w tych znaczkach.Ale np. opel,fiat,ford są takie oznaczenia.
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Ja nie mam od Viakena i ta przejściówka nie działa mam na tym samym chipsecie to twoja-dobrze że to tanie bo teraz leży w szafie bez użyteczne.
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Ja mam taką karte : http://www.allegro.pl/item263986199_karta_pcmcia_to_rs232_promocja_f_vat.html i wszystko lata.Na Usb zapomniij,też miałem i nawet nie drgneło.
-
GAZOWNIK W OKOLICACH PIŁY
Ja słyszałem że w Trzciance jest dobry koleś co zakłada gaz,ale niestety nie znam adresu.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Panowie skąd wziąć to oprogramowanie ?-coś już mam ale spakowane i nie znam hasła.
-
Wymiana zbiornika wyrównawczego? Da się?
Na tym linku co ci przysłałem jest pokazany ten zbiorniczek osobno,a więc myślę że w serwisie można go kupić osobno.Prawdopodobnie cieknie ci z uszczelki nr 3,no chyba że chłodnica umiera.
-
Wymiana zbiornika wyrównawczego? Da się?
Będziesz musiał spuścić płyn z chłodnicy inaczej się nie da-Jeżeli masz walnięty zbiorniczej to nowy około 130 zł w serwisie : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB51&mospid=47370&btnr=17_0099&hg=17&fg=05 Jeżeli chłodnica to może da się polutować,ale nie wiem czy jest sens. Co do tego czy sobie poradzisz nie wiem-dla mnie prosta sprawa,najważniejsze żeby dobrze złożyć i odpowietrzyć układ.
-
Jak sprawdzić jaki mam silnik?
Wpisz tu i wszystko 7 ostatnich znaków nadwozia i ci pokaże http://www.e34.de/vin/index.php
-
Dziwny komunikat w E39 prosze o pomoc
Wymieńcie bateryjkę w kluczyku i powinno być ok.Koszt nie wielki a wylkuczycie już to na 100%.Ja stawiam na to.
-
Dziwny komunikat w E39 prosze o pomoc
Wydaje mi się że chodzi o baterie w kluczyku-jest do wymiany
-
Pytanie o radio ktore mam w E39
Ja mam w swojej cd z 2004 roku i bez kodu.