Treść opublikowana przez browar316i
-
[320d] Problem z podgrzewaczem.
mógłbyś dać jakieś namiary na ten podgrzewacz z e90 ? z którego silnika? nie mogę znaleźć na realoem bujam się z podmianami i nie mogę trafić na dobry ewentualnie jest jeszcze ktoś na forum kto to naprawia?
-
Czy można przerobić wąż intercoolera? Turbo z M47 do M47n?!!
kolega ma silnik m47n a turbinę kupił od m47
-
E46 2.0d Touring WBAAX71070JR68790 i niestety duża korekta!!
browar316i odpowiedział(a) na Stanisław temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=315097
-
E46 2.0d Touring WBAAX71070JR68790 i niestety duża korekta!!
browar316i odpowiedział(a) na Stanisław temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto auto jest też w dziale giełda
-
Watpliwosc wykonania uslugi wymiany plynu chlodzacego przez
bo nie każdy mechanik wie że w bmw jest taki bajer jak śruba do spuszczania płynu w bloku co do koncentratu to bym się nie przejmował za bardzo bo starego płynu jeszcze dużo zostało co nie zmienia faktu że teraz masz w układzie niezła miksturę :mrgreen:
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
wg mnie najlepszy kompromis na nasz klimat to olej 0W40 ale w tym roku u mnie przy temperaturach porannych ok -20 olej w butelce nie wyglądał za ciekawie (mam na myśli jego konsystencję)
-
Problem kopci e46 330d
takie objawy występują też przy nieszczelnej chłodnicy spalin egr jak ja oczywiście masz bo nie wiem czy wszystkie 330d ją mają
-
Wymiana przewodów miedzianych na gumowe w stalowym oplocie.
wymieniałem u siebie na miedziane i idealnie się tego w rękach nie dało podoginać ale w oryginalne mocowania powchodziło spokojnie wg mnie możesz spróbować dać w oplocie stalowym ale sam koniec tam gdzie jest problem z doginaniem dostępem itp ale jak zareaguję układ na całość w gumie i oplocie to nie mam pojęcia musiał by się jakiś expert wypowiedzieć
-
[M47N] Czerwona kontrolka ładowania
jak masz warunki to wyjmij sam alternator i oddaj do zakładu który się ty zajmuję polecam wymienić wirnik na nowy i spokój na minimum 150 tys.km
-
320d 150km cykanie silnika
koło z corteco do M47n to wydatek około 500zł plus wymiana także nie wiem skąd ci się wzięła taka kwota
-
BMW e46 Awaria koła dwumasowego
ale zaśmiecasz forum :nienie:
-
BMW e46 320d Awaria koła dwumasowego
dla mnie gra nie warta świeczki doliczysz nowe śruby wysyłkę i zrobi się kwota prawie jak za nowe koło
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
ja bym tego modyfikatora nie lał,ale twój wybór,na forum jest polecany dodatek archoil ale to jest zupełnie inna bajka no i cena nie zapomnij o porządnym filtrze np mann
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
kolega chyba raczej chce zadbać o silnik bo chce zmienić z castrola,za późno gasnącą kontrolkę może być odpowiedzialny słabej jakości filtr oleju mi przy zmianie z motula x-clean ll-04 na x-cess ll-01 znacząco spadło zużycie oleju
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
motul jak najbardziej tylko nie polecam Ci wlewać x-cleana bo to olej do silników z dpf i ma mniej dodatków żeby nie zapychało dpf kup motula ale x-cess z normą bmw ll-01 powinieneś zauważyć różnicę w pracy silnika
-
E46 320D 150KM Euro 3 czy Euro 4?
sorki że się wtrące, maniek21112 nie wybierasz się przypadkiem w najbliższym czasie na śląsk ?
-
Osłona silnika (od strony zderzaka) E46 320 Cd (FL)
ta osłona jest ewidentnie pod skrzynie biegów ta przednia jest dużo większa i ma po bokach takie półkola na mieszki z maglownicy chyba że jest tak duża różnica pomiędzy coupe a sedan czy touring musi się wypowiedzieć ktoś kto ma coupe ja mam automat a znajomy ma manuala i też ma inną trochę tą osłonę http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_3274-izolacje/i47613/kL/sN/r2004/m08 numer 1 na diagramie wg mnie
-
Komplet wahaczy przód lift 320D
kupowałem od nich na wiosnę bez problemów
-
E46 Maglownica do wymiany??
ja robiłem u gości z częstochowy prawie rok i zero problemów namiar znalazłem tu na forum co do nowych listew to na alledrogo goście z krakowa się reklamują ze mają maglownicę z nowymi listwami ale koszt wysoki
-
Osłona silnika (od strony zderzaka) E46 320 Cd (FL)
tak zgadza się przed tą płytą aluminiową jest jeszcze taka duża plastikowa mocowana do tej aluminiowej i wchodzi aż pod przedni zderzak ja tak mam ale w touringu po lifcie 2.0d
-
Trzepanie się paska Wielorowkowego BMW e46
tylko użyj blokady do tego przeznaczonej i dokręć tak jak fabryka przykazała w pudełku powinna być instrukcja jak dokręcić
-
Trzepanie się paska Wielorowkowego BMW e46
na alledrogo 500zł,kupiłem od gościa z tej aukcji i jest oryginał http://allegro.pl/corteco-kolo-pasowe-bmw-3-5-e46-e90-318d-320d-520d-i5206920701.html edit widzę ze masz m47 tam jest koło o innych numerach sorki
-
Trzepanie się paska Wielorowkowego BMW e46
od klimy to tylko kompresor no i ten napinacz ale jak klima działa to raczej wszystko ok
-
Trzepanie się paska Wielorowkowego BMW e46
zdejmij go całkiem i odpal nic się nie stanie wyłącz tylko klimę
-
Trzepanie się paska Wielorowkowego BMW e46
to koło z gatesa bo pewnie o takim piszesz trochę przepłaciłeś za tą kasę jest corteco próbowałeś bez paska od klimy co się dzieje?