Treść opublikowana przez browar316i
-
Trzepanie się paska Wielorowkowego BMW e46
o sorki nie doczytałem
-
Trzepanie się paska Wielorowkowego BMW e46
na forum jest gdzieś film jak na trzesienie się paska w 320d pomaga tylko wymiana na koło pasowe z corteco u mnie właśnie taki zabieg pomógł a rolek i napinacza nie wymieniałem bo były ok
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
powiem tak,pracuje w branży motoryzacyjnej dokładniej produkcja podzespołów do nowych samochodów kilku marek powiedzmy z średniej półki i to co się dzieje od kilku lat to masakra jeżeli chodzi o jakość komponentów,kraje z jakich pochodzą itp wszystko to jest niestety biznes i ma być jak najwięcej za jak najmniejsze pieniądze i najlepiej na wczoraj także kolega z postu wyżej niestety ma rację,castrolowi skończył się kontrakt na dostawy oleju,bmw ogłosiło przetarg a shell po prostu go wygrał bo zaproponował lepszą cenę za oleje,a co do jakości to zobaczymy co czas pokaże
-
Problem z turbina bmw e46 320d
a ten co ty kupiłeś w i-parts to ma plastikowy pierścień czy metalowy bo ze zdjęć wygląda jak ten ze sklepu na forum
-
E46 320i Touring by Cicheniusz
minimum
-
e46 2.0D "sworznie, wahacze"
dlatego napisałem ze regeneracja mogła być nieudolna,ja u siebie miałem tak zrobione że sworzeń kręcił się w kółko w wahaczu razem ze zwrotnicą i wydawał dźwięk taki jakbym kota zarzynał pod maską
-
bmw e46 318i czy posiada disa?
tego nie wiem bo ja akurat miałem wersję bez disy tu masz schemat http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_2113-kolektor-ssacy/i47631/kL/sN/r1999/m09
-
e46 2.0D "sworznie, wahacze"
a twoje stare wahacze widziałeś odbierając samochód od mechanika?
-
e46 2.0D "sworznie, wahacze"
najpierw piszesz ze wahacze nowe a potem ze mechanik tak zrobił i tak ma być,wychodzi na to że w starych wahaczach wymienił ci sworznie i to nieudolnie a skasował za nowe masz wyrwany sworzeń z wahacza i nowymi felgami tego nie naprawisz
-
bmw e46 318i czy posiada disa?
sprawdż w dowodzie albo po vinie ile masz mocy,disę miała wersja 118 konna 105 nie może disa się rozsypała i ktoś po prostu ją zaślepił
-
E46 320i Touring by Cicheniusz
książkę można wypisać jak się chcę,10w40 to naprawdę niezbyt dobry olej do tego silnika
-
e46 2.0D "sworznie, wahacze"
fajnego masz mechanika :duh:
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
lałem taki do mojego compacta z ty silnikiem co 10 tys. km mogę polecić jak najbardziej tylko kup z pewnego źródła ja brałem zawsze od tego gościa http://allegro.pl/valvoline-maxlife-5w40-4l-oryginal-nowy-swiezy-i6381267008.html
-
Problem z turbina bmw e46 320d
panwie podepnę się pod temat mam podobny problem u siebie jak wyżej i też noszę się z zamiarem wymiany zaworków sterujących przejrzałem internet i mam mętlik w głowie który zawór kupić a właściwie rozjazd cenowy i który to oryginalny w serwisie bmw cena ok 350 zł na forumowym sklepie https://czescidobmw.pl/partscatalogue/7-22796-01-0-pierburg-konwerter-cisnienia-sterowanie-spalinami-bmw-3-touring-e46-320-d-2001-09-2005,10-00016-04088-16202-0002-01134-0100002,0100541,0100542-7~922796~901~90-0005-01134-000054241-7~922796~901~90~2PIE.aspx a na allegro kilka różniących się minimalnie od siebie wyglądem no i ceną tak wyglądający mam w aucie różni się trochę od tego z forum ale jest na pewno nie wymieniany poza tym tematy dotyczące czyszczenia zaworków pokazują ze trzeba odgiąć blaszkę która występuje na tej aukcji a nie ma jej w tym wyżej no chyba że jest pomalowana na czarno i nie widaćhttp://allegro.pl/pierburg-zawor-turbo-bmw-e46-e90-e92-e93-e39-e60-i6193065629.html i tu taki za najniższą cenę http://allegro.pl/zawor-podcisnienia-turbiny-bmw-3-e90-e91-e92-e93-i6096665251.html http://allegro.pl/zawor-czujnik-turbiny-egr-bmw-e46-e39-e38-diesel-i6603997252.html
-
e46 2.0D "sworznie, wahacze"
też robiłem zakupy w tej hurtowni ale akurat wziąłem wahacze polecane tu na forum firmy meyle i były w ori opakowaniach żadnych kąbinacji wszystko ok więc albo lemfoerder robi już kupę albo podróbka w paczce lemfordera jak były nowe to reklamacja ale długa droga przed tobą jak chcesz stare na podmiankę to mogę oddać za dobrą flachę
-
e46 2.0D "sworznie, wahacze"
te wahacze to regenerowane były czy nowe bo masz sworzeń wyrwany a tak to nie powinno być
-
Bmw e46 Dziwne wibracje na tyle
jak wał będzie ok to proponuję sprawdzić przeguby na półosiach tuleje w zawieszeniu i dyfrze
-
BMW E46 1.8Ci - wydobywająca się para i temperatura silnika
tam powinna być taka dziwna gumowa uszczelka jak kupowałeś nowy termostat to powinna być w zestawie http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1437149-uszczelka-centralna/vFR73122
-
E46 320d Buczenie
ja kupiłem nową podporę bez łożyska i nabiłem łożysko w imadle weszło bez problemów nie wiem jak z demontażem podpory z wału bez uszkodzenia jej bo mi na mojej nie zależało i zbytnio się z nią nie bawiłem na prasie pewnie da radę ściągnąć w całości
-
E46 320d 150KM sedan huczą łożyska w nowych podporach wału
parę tematów niżej jest podobny temat http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=311208 albo temat z galerii http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=294783&start=45 poczytaj od końca
-
E46 320d Buczenie
mam Ci to kolego dać na piśmie czy co? dałem ci podpowiedz że może być to łożysko albo dwa bo w manualu są dwie podpory
-
E46 320d Buczenie
gdzieś na forum czytałem że te podpory z febi ok ale łożyska dają chińskie i wytrzymują do pierwszego wyjazdu z garażu tu masz link do samego łożyska http://allegro.pl/lozysko-kulkowe-6006-2rsc3-koyo-japan-30x55x13-i6629332855.html albo http://allegro.pl/6006-2rsr-c3-fag-lozysko-kulkowe-30x55x13-niemieck-i6633016357.html podałeś za mało danych auta ale to powinno być to
-
E46 2.5i WBAEN31020PB61769
browar316i odpowiedział(a) na Lukaszarl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażte sporty jakieś dziwne siedzisko ma inny odcień niż oparcie, o co kaman?
-
E46 320d Buczenie
łożysko podpory wału można wymienić samo łożysko jak podpora w dobrym stanie w hurtowni za łożysko zapłacisz około 15 zł jak będziesz kupował cała podporę to popatrz jakie łożysko jest włożone bo jak no name to będziesz robił dwa razy
-
BMW E46 ORIENTBLAU by Szumi159
miałem dokładnie tak samo z podporami febi ,wkładają chińskie łożyska skurw...y a samo łożysko z faga albo koyo w hurtowni 10 zł masakra nie rozumiem tej polityki