Treść opublikowana przez browar316i
-
330d manual - uciążliwe wibracje podczas przyspieszania
polecam jeszcze sprawdzić przeguby czy są ok
-
320d felgi a osiągi i spalanie
wydaje mi się że to inne et o 1 mm będzie nie do zuważenia i nie do wyczucia podczas jazdy kiedyś za młodzieńczych lat nie świadomie miałem dwie różne szerokości felg z przodu o et już nie wspomnę i nie było żadnych dziwnych zachowań samochodu
-
320i Wentylator elektryczny czy visco? W kolko sie kreci.
ciekawe gdzie jest napisane o benzynie że nie ma visco?
-
Kradzież Felg
na zdjęciu widać wszystkie pięć normalnych chyba że fota poglądowa śruby zabezpieczające nie zawsze zatrzymają złodzieja ewentualnie utrudnią mu trochę zycie
-
320d felgi a osiągi i spalanie
jak najbardziej ale komfort jazdy niestety spada
-
320d felgi a osiągi i spalanie
Czyli mówisz, że w moim 325Ci po zamianie obecnie założonych 225mm na 205mm zaoszczędziłbym z litr paliwa? wpływ na to ma mnóstwo innych rzeczy np ciśnienie w oponach,marka i model opon samo ich poprawne wyważenie rodzaj silnika skrzyni itp itd
-
320i Wentylator elektryczny czy visco? W kolko sie kreci.
musisz dokładniej pooglądać i poczytać jak faktycznie wygląda i działa sprzęgło wiskotyczne bo tak się nazywa ten patent dokładnie Wiem jak działa wiskoza. Kolega nie napisał szczegółowo i wszystkie objawy wymienione w pierwszym poście wskazują na uszkodzony sterownik w wiatraku elektrycznym. Natomiast fakt, że błędnie wywnioskowałem iż skoro w moim jest elektryczny a model i rok dokładnie ten sam to u kolegi również taki się znajduje. No ale przyznaje się do błędu i teraz będę świadomy, że w automacie występuje wiskoza i wiatrak z przodu przed chłodnicą. :cool2: ja powiem ci na początku zgłupłem :| bo patrze na foty visco potem patrze pierwsza odpowiedz gość prawie 1000 postów pisze żę elektryk myśle może to ja się nie znam :mad2: poza tym ciekawe dlaczego w automatach jest zastosowane visco? a w manualach nie przynajmniej chyba tak jest w e46
-
320i Wentylator elektryczny czy visco? W kolko sie kreci.
musisz dokładniej pooglądać i poczytać jak faktycznie wygląda i działa sprzęgło wiskotyczne bo tak się nazywa ten patent dokładnie
-
320i Wentylator elektryczny czy visco? W kolko sie kreci.
no i wszystko jasne przy automatach jest visco a w manualu elektryk
-
320i Wentylator elektryczny czy visco? W kolko sie kreci.
a nie masz czasem automatu? ja w mojej 320d mam automat i mam visco a manual ma samego elektryka
-
320i Wentylator elektryczny czy visco? W kolko sie kreci.
ja tam widzę visco ale może mi się mienić :D a elektryczny jest od klimy
-
Śląskie
przekładnię zamówiłem w firmie Argo z częstochowy była polecana na innych forach,jak przyjdzie to dam znać co i jak
-
Śląskie
zmniejszenie luzu na przekłądnii nic mi nie da bo ewidentnie luz na kierownicy jest tylko podczas jazdy(kierownica lata luźno na boki) na wprost na skręconych kołach jest ok kierownica normalnie sama odbija i nie ma żadnych wycieków z przekładnii
-
BMW E46 2003 320d 150km Silnik nie kręci po myjni...
miałem podobny problem i winny był przekaźnik od komputera jest w skrzynce pod podszybiem razem z kompem koloru niebieskiego spróbuj go podmienić identyczny jest chyba od tylnej wycieraczki i od sprysków przednich lamp
-
Śląskie
Panowie jakiś sprawdzony zakład regenerujący maglownice w bielsku-białej lub okolicach? w mojej e46 jest luz podczas jazdy na wprost,prawdopodobnie listwa do wymiany
-
316 Odpowietrzanie hamulców po wymiania pompy ABS/ASC
jak posiadasz kompresor to polecam ci takie coś http://allegro.pl/przyrzad-do-odpowietrzania-hamulcow-wymiana-plynu-i6234503693.html
-
E36 coupe a compact - jazda
chyba żartujesz
-
328Ci wymiana przewodów hamulcowych sztywnych, długość?
ja kupowałem na podstawie http://www.bmwstore.pl/pl/ i dodawałem do każdej długośći po centymetrze bo nie da się idealnie w rękach podoginać przewodów polecam kupić ci też przewody miękkie bo koszt nieduży (nie kupuj tylko chińczyków) mechanicy podobno ciągną rurkę i dorabiają końcówki na aucie bo tak wygodniej ja kupowałem w tej firmie i jakość zarobionych końcówek była wysoka http://przewody-hamulcowe.pl/
-
Problem z śrubą spustu miski olejowej
jak sprzedaż auto to nowy nabywca cię się trochę ...... :D
-
e36 323ti - zlacze OBD2
masz rację m43b19 w compakcie ma obdII ale tylko do diagnozy silnika,reszta obsługiwana jest przez stare okrągłe złącze
-
Problem z śrubą spustu miski olejowej
albo znaleźć warsztat który zajmuję się naprawianiem takich uszkodzeń
-
320d m47n zbieżność przód pytanie ważne
z geomertią to ci niestety nie pomogę
-
320d m47n zbieżność przód pytanie ważne
chodzi ci o regulację wysokości zawieszenia czy regulację geometrii?
-
e36 323ti - zlacze OBD2
jak jest to powinno być od strony kierowcy nad pedałami ,jest klapka z napisem obd2 jak ją otworzysz to jest złącze
-
Jakie opony letnie do E46?
jak będzie coś nie tak to na zwykłej ci wyjdzie gość u którego ja zawsze robię z kołami mówił mi kiedyś żę jak maszyna pokaże żę trzeba kleić albo nabić powyżej 60gr na felgę to coś jest nie tak albo z felgą albo oponą