Skocz do zawartości

BorysKrystian

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BorysKrystian

  1. żeby nie robić dwa razy jak oddasz głowice na szlifowanie niech sprawdzą szczelność (czy pod wpływem temperatury nie rozszczelnia się na mikro pęknięciach), bo może byś uszczelka cała a głowica zepsuta. fakt, tak czy inaczej trzeba wymienić uszczelkę pod głowicą.
  2. Jak woda ubywa to nie zawsze wpada do oleju (tak zdarza bardzo rzadko), w twoim przypadku woda z układu chłodzenia wpada wprost do tłoka i tam w komorze spalania wydobywa się ze spalinami. nie chciałem tego mówić ale poprostu zajechałeś silnik :nienie:
  3. kup wiązkę do manualnej skrzyni.
  4. od 1,6 i 1,8 nie będą pasowały bo tam są bębnowe hamulce. Dobra łożysko to koszt ok 150 zł.
  5. sprawdź wyłącznik pod pokrywą silnika
  6. BorysKrystian odpowiedział(a) na ssteve temat w E46
    zadzwoń do serwisu, przecież nic innego Ci nie pozostaje... wydaje mi się a nawet jestem pewien że w aso plastiki są tanie. p.s. wiesz że cena części nie tanieje względem starzenia się samochodu jaki masz? i nie ma tu różnicy że ty więcej zapłacisz za część bo masz e46 a ja mniej bo mam e36. W serwisie kupujesz nową część.
  7. BorysKrystian odpowiedział(a) na ssteve temat w E46
    a pytałeś się?? ktoś ostatnio pisał że do e36 nadkola po 70 zł były a używane po 100 sprzedają na allegro.
  8. co do wolnych obrotów, to wyczyść przepustnice i silniczek krokowy. jeżeli nie masz ogrzewania w samochodzie to napewno układ jest zapowietrzony, jeśli go odpowietrzysz i przez jakiś czas będzie dobrze a po jakimś czasie znowu zacznie być zimno to czeka Ciebie zdjęcie głowicy (sprawdzenie jej czy nie została przegrzana przez co teraz jest pęknięta) oraz wymiana uszczelki pod głowicą. p.s. może dlatego nie pali na jednym cylindrze. i powiedz mi jeszcze jak sobie poradziłeś z gotującą się wodą?? jeszcze jedno nie wiem jak to możliwe ale jak twoja dwulitrówka jeździła 90 na jedynce mi tyle to na dwójce jeździ. :think: to szarpanie na jedynce przy 50 to odcięcie zapłonu, jak byś nie zauważył to wskazówka od obrotomierza jest już na czerwonym polu i dalej się nie przekręci...
  9. BorysKrystian odpowiedział(a) na ssteve temat w E46
    zapytaj się w serwisie
  10. w takiej lepszej wulkanizacji albo w warsztacie powinni to odkręcić.
  11. nie wiem jakie wy macie podsufitki (ja mama czarną) ale to nie o to chodzi, moja jest sztywna i jak się ją zegnie to jednocześnie złamie i jak założył bym z powrotem to na każdym załamaniu nie estetycznie by to wyglądało.
  12. tylko nie myl pojęcia zdjąć a wyjąć, bo jak masz sedana albo coupe to nie wyjmiesz podsufitki z samochodu no chyba że szybę wytniesz.
  13. w taki stanie to mało co dostaniesz (każdy by chciał na nim zarobić) Najlepiej sam go złóż i poszukaj dobrej ramy żeby ten kielich wyciągnąć, ja bym nie wstawiał nowego kielicha.
  14. Z tego co widać na zdjęciach: prawy tylni błotnik malowany (nawet niema nadkola w tym kole) i cały prawy bok... Maska jest ok :P pozdr. A tak na marginesie zaoszczędź trochę kasy i kup coś co ma lepsze wyposażenie, bo w tym egzemplarzu to totalny brak dodatkowego wyposażenia.
  15. Mam ten sam problem. W serwisie koszt nowego ze skóry to 200, na allegro widziałem jakąś podróbę za 50.
  16. :duh: daj spokój, załóż od razu turbo tu kolega poruszył taki temat: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62547 A tak na poważnie to daj sobie na wstrzymanie albo kup samochód z większym silnikiem.
  17. BorysKrystian odpowiedział(a) na franus_ temat w E36
    ktoś założył tarczobębny z tyłu, nie ma innej możliwości. albo tylne zawieszenie jest od innego samochodu... taraz sobie przypomniałem że z tyłu są inne łożyska w bębnach i tarczach, więc już sam nie wiem :roll2: Kiedyś czytałem podobny temat, ale nie wiem do jakich wniosków doszło.
  18. szukaj w focie lub intercarsie. Kiedyś kolega kupował. pozdr.
  19. kupiłeś lampy do sedan/coupe/cabrio a nie do compacta. Teraz to pomoże Tobie tylko elektryk, no chyba że masz trochę pojęcia o elektryce to sam sobie poradzisz. pozdr.
  20. BorysKrystian odpowiedział(a) na pajaczek1985 temat w E36
    W takiej cenie to nowej, dobrej turbiny nie kupisz, a co dopiero cały zestaw. jak chcesz to założyć to brakuje Ci np. intercolera.
  21. Nie, kupiłem nowe zawieszenie od Mpowera w zamienniku. Amortyzatory sachs tylko takie były dostępne.
  22. BorysKrystian odpowiedział(a) na Kukiss12 temat w E36
    Jedź do jakiegoś elektryka samochodowego który zakłada alarmy. Tam na pewno Ci pomogą.
  23. co do punktu 2 i 3 to pod te dwa przewody musi być podłączony czujnik temperatury. Jeżeli go podłączysz (wszystko wróci do normy po jakimś czasie, możesz to przyśpieszyć poprzez zdjęcie klemy w akumulatorze)
  24. powiem krótko. Ja za jeden amortyzator przedni zapłaciłem 700 zł więc to zawieszenie nie nadaje się do niczego... Zdaje mi się że nikt nie zna tej firmy bo to jest jeden wielki złom.
  25. popieram kolegę andrzej524. Sprawdź dokładnie okolice pompy paliwa i samą pompę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.