Treść opublikowana przez BorysKrystian
-
Problemy Z E36 Częśc Dalsza....
żeby nie robić dwa razy jak oddasz głowice na szlifowanie niech sprawdzą szczelność (czy pod wpływem temperatury nie rozszczelnia się na mikro pęknięciach), bo może byś uszczelka cała a głowica zepsuta. fakt, tak czy inaczej trzeba wymienić uszczelkę pod głowicą.
-
Problemy Z E36 Częśc Dalsza....
Jak woda ubywa to nie zawsze wpada do oleju (tak zdarza bardzo rzadko), w twoim przypadku woda z układu chłodzenia wpada wprost do tłoka i tam w komorze spalania wydobywa się ze spalinami. nie chciałem tego mówić ale poprostu zajechałeś silnik :nienie:
-
czy instalacja od e36 325ivanos z automatem pasuje do manual
kup wiązkę do manualnej skrzyni.
-
Jakie łozyska tyl e36 320i 1992 ABS
od 1,6 i 1,8 nie będą pasowały bo tam są bębnowe hamulce. Dobra łożysko to koszt ok 150 zł.
-
Nie taka prost sprawa !!! Potrzebna fachowa pomoc !!
sprawdź wyłącznik pod pokrywą silnika
-
E46 coupe i błotniki M3
zadzwoń do serwisu, przecież nic innego Ci nie pozostaje... wydaje mi się a nawet jestem pewien że w aso plastiki są tanie. p.s. wiesz że cena części nie tanieje względem starzenia się samochodu jaki masz? i nie ma tu różnicy że ty więcej zapłacisz za część bo masz e46 a ja mniej bo mam e36. W serwisie kupujesz nową część.
-
E46 coupe i błotniki M3
a pytałeś się?? ktoś ostatnio pisał że do e36 nadkola po 70 zł były a używane po 100 sprzedają na allegro.
-
Problemy Z E36 Częśc Dalsza....
co do wolnych obrotów, to wyczyść przepustnice i silniczek krokowy. jeżeli nie masz ogrzewania w samochodzie to napewno układ jest zapowietrzony, jeśli go odpowietrzysz i przez jakiś czas będzie dobrze a po jakimś czasie znowu zacznie być zimno to czeka Ciebie zdjęcie głowicy (sprawdzenie jej czy nie została przegrzana przez co teraz jest pęknięta) oraz wymiana uszczelki pod głowicą. p.s. może dlatego nie pali na jednym cylindrze. i powiedz mi jeszcze jak sobie poradziłeś z gotującą się wodą?? jeszcze jedno nie wiem jak to możliwe ale jak twoja dwulitrówka jeździła 90 na jedynce mi tyle to na dwójce jeździ. :think: to szarpanie na jedynce przy 50 to odcięcie zapłonu, jak byś nie zauważył to wskazówka od obrotomierza jest już na czerwonym polu i dalej się nie przekręci...
-
E46 coupe i błotniki M3
zapytaj się w serwisie
-
Sruby zabezpieczajace kola - uszkodzona nakladka
w takiej lepszej wulkanizacji albo w warsztacie powinni to odkręcić.
-
Czy da się wyjąc podsufitkę?
nie wiem jakie wy macie podsufitki (ja mama czarną) ale to nie o to chodzi, moja jest sztywna i jak się ją zegnie to jednocześnie złamie i jak założył bym z powrotem to na każdym załamaniu nie estetycznie by to wyglądało.
-
Czy da się wyjąc podsufitkę?
tylko nie myl pojęcia zdjąć a wyjąć, bo jak masz sedana albo coupe to nie wyjmiesz podsufitki z samochodu no chyba że szybę wytniesz.
-
ile jest teraz warta M-TECHNIK
w taki stanie to mało co dostaniesz (każdy by chciał na nim zarobić) Najlepiej sam go złóż i poszukaj dobrej ramy żeby ten kielich wyciągnąć, ja bym nie wstawiał nowego kielicha.
-
Co sądzicie o tej E36? Może ktoś oglądał??
Z tego co widać na zdjęciach: prawy tylni błotnik malowany (nawet niema nadkola w tym kole) i cały prawy bok... Maska jest ok :P pozdr. A tak na marginesie zaoszczędź trochę kasy i kup coś co ma lepsze wyposażenie, bo w tym egzemplarzu to totalny brak dodatkowego wyposażenia.
-
Obszycie drążka zmiany biegów - ma ktoś wykrój?
Mam ten sam problem. W serwisie koszt nowego ze skóry to 200, na allegro widziałem jakąś podróbę za 50.
-
PLANOWANIE GŁOWICY W E30 320 2.0l
:duh: daj spokój, załóż od razu turbo tu kolega poruszył taki temat: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62547 A tak na poważnie to daj sobie na wstrzymanie albo kup samochód z większym silnikiem.
-
tarcze czy bebny?
ktoś założył tarczobębny z tyłu, nie ma innej możliwości. albo tylne zawieszenie jest od innego samochodu... taraz sobie przypomniałem że z tyłu są inne łożyska w bębnach i tarczach, więc już sam nie wiem :roll2: Kiedyś czytałem podobny temat, ale nie wiem do jakich wniosków doszło.
-
Filtr pzeciwpyłkowy - gdzie kupic
szukaj w focie lub intercarsie. Kiedyś kolega kupował. pozdr.
-
problem ze światłami angel eyes
kupiłeś lampy do sedan/coupe/cabrio a nie do compacta. Teraz to pomoże Tobie tylko elektryk, no chyba że masz trochę pojęcia o elektryce to sam sobie poradzisz. pozdr.
-
TURBO ZESTAW :D
W takiej cenie to nowej, dobrej turbiny nie kupisz, a co dopiero cały zestaw. jak chcesz to założyć to brakuje Ci np. intercolera.
-
Sprężyny i amortyzatory do Bmw E36
Nie, kupiłem nowe zawieszenie od Mpowera w zamienniku. Amortyzatory sachs tylko takie były dostępne.
-
Zabezpieczenie do e36
Jedź do jakiegoś elektryka samochodowego który zakłada alarmy. Tam na pewno Ci pomogą.
-
Potrzebuje Waszej POMOCY!! HELP
co do punktu 2 i 3 to pod te dwa przewody musi być podłączony czujnik temperatury. Jeżeli go podłączysz (wszystko wróci do normy po jakimś czasie, możesz to przyśpieszyć poprzez zdjęcie klemy w akumulatorze)
-
Sprężyny i amortyzatory do Bmw E36
powiem krótko. Ja za jeden amortyzator przedni zapłaciłem 700 zł więc to zawieszenie nie nadaje się do niczego... Zdaje mi się że nikt nie zna tej firmy bo to jest jeden wielki złom.
-
Td, plamy ropy na ziemi z okolic silnika - pomocy
popieram kolegę andrzej524. Sprawdź dokładnie okolice pompy paliwa i samą pompę.