Treść opublikowana przez BorysKrystian
-
Zalałem benzynę do 320D ... co robić ?
Wylej to co masz, bo może stanąć silnik i będziesz musiał czyścić cały układ paliwowy. 27 litrów to dużo. Ogólnie to nie ma prawa nic się stać jak wlejesz benzyny do diesla (odwrotnie gorzej, ale nie włożysz pistoletu z dystrybutora do baku). Benzyna jest bardziej szlachetna od ropy i czystsza więc to że coś zepsujesz nie wchodzi w rachubę.
-
Piszczace hamulce..
Oglądałem kiedyś program z młodym Ziętarskim, mówił on że nie ma rady ani sposobu na piszczące klocki. Mówił on że oryginały i podróbki raz będą piszczały a raz nie.
-
MIska Olejowa
popieram kolegę wyżej, dokładnie wyczyść powierzchnie klejoną papierkiem ściernym i jakimś odtłuszczaczem.
-
Osłona silnika M pakiet
taką to i ja mam :?
-
PILNE!! Czy ta kierownica będzie pasować??
Wiem tylko tyle że kierownica od e39 pasuje do e36 i e38. http://moto.allegro.pl/item241069833_kierownica_3_ramienna_bmw_e46_e_46_e39_e_39_e36.html tu masz link z allegro, koleś sprzedaje kierownice i ma ona pasować do e39 e46 e36. Wynika z tego że wieloklin jest taki sam. Wydaje mi się że bez obaw możesz kupić.
-
klima reczna > climatronic; przekladka obc
wybacz mój błąd, masz racje. Przed oczami cały czas mam panel bez klimy. wybaczcie za błąd :modlitwa: Fakt jest taki mając zwykłą klimę nawiewem na szybę nogi itd starujemy pokrętłem, czyli mechaniczne, a w klimatroniku za pomocą elektrozaworów. Czyli trzeba było by wymienić tunelu nagrzewnicy.
-
Osłona silnika M pakiet
Witam, szukam osłony pod silnik do M pakietu, w serwisie powiedzieli mi że nie ma czegoś takiego. Czy ktoś próbował coś takiego założyć?? Jeżeli tak to czy pasuje osłona od zwykłego ospojlerowania??
-
klima reczna > climatronic; przekladka obc
poszukaj, było o tym.
-
Rolka hałasuje co to jest?
To jest klimatyzacja. Jeżeli na wyłączonej klimatyzacji dźwięk ustaje to musisz wymienić łożysko na kompresorze od klimy, a jeśli nie ustaje to może masz zepsutą rolkę obok klimy to jest ta na napinaczu i ona piszczy.
-
klima reczna > climatronic; przekladka obc
nie jest to łatwe i nie wystarczy przepiąć kostek. Prosty przykład w zwykłej klimie masz sterowanie dwoma pokrętłami za pomocą linek, a w klimatroniku wszystkim sterują elektrozawory dużo rzeczy do wymiany. Kolejny, klimatronik jest dwustrefowy są 2 elektrozawory od wody za silnikiem a w zwykłej klimie niema czegoś takiego. itd. itd. Podsumowywując jest to rzecz nieopłacalna i praktycznie niewykonalna...
-
Włożenie klimy do auta bez niej...Jest sens?
To nie ma sensu, no chyba że nie masz co robić z kasą. Najlepiej sprzedaj i kup auto z klimą.
-
Problem ze swiecacym sie ASC...
Więc tak, przed przepustnicą na kolektorze dolotowym masz drugą przepustnice która struje ASC; dochodzi do niej wtyczka (czarna)na samej górze, jeżeli jest nie podpięta tak się dzieje. Sprawdź jeszcze czy linka która jest na dole przepustnicy od ASC jest na swoim miejscu.
-
Sprzęgło - co wybrać??
zamienniki są do bani... wiele jest takich opinii. Gdybym ja miał wymienić sprzęgło to tylko na oryginał, albo oddał do dobrej firmy regenerującej sprzęgła. Takie regenerowane więcej przeżyje nić te zamienniki...
-
Xenony, jakie przetwornice??
Witam, zamierzam się do kupna xenonów, problem polega czy wybrać te tańsze z "chińskimi" przetwornicami czy te droższe. Podobno te droższe mają przetwornice oryginalne z seryjnych samochodów. Nurtuje mnie czy te tańsze przetwornice dłużej będą żyły, czy kiedyś nie dojdzie do jakiegoś zwarcia w przetwornicy i czy się nie zapali?? z góry dzięki.
-
dziwny dzwięk z tyłu
masz guzy na oponach. oczywiście z tyłu.
-
E36 Komp pokładowy błąd !
Słuchaj ma ten sam problem, poruszałem to już na forum, ale nikt mi nie pomógł. Fakt że nie zawsze jest tak że pojawia się ten błąd. Wielu użytkowników ma ten problem. pozdr.
-
uszczelka pod głowicą
:duh: ja nie słyszałem gdzie o tym usłyszałeś??
-
czy do lamp bez soczewek można włożyć zestaw xenonów
problemów nie ma żadnych tylko xenony bez soczewek beznadziejnie świecą. takie jest moje zdane.
-
czy pasuje belka ze stardowego zderzaka do M3 ??
ten sam
-
Wymiana sprzęgła NK
kolega 3 razy zakładał sprzęgło sachsa w przeciągu roku. Kupił orginał ze szrotu i jeździ na nim już 2 rok i jest ok. Szczerze ja polecam albo oryginał albo regeneracje.
-
Jak otworzyć maskę silnika
Wyobraź sobie kolegże widziałem. No ale jak tak mówicie to tak jest.
-
Blokada powypadkowa
jak to imobilajzer nie blokuje rozrusznika, mylisz się. U mnie niewadomo skąd przestał działać. Przekręcałem stacyjkę lampki wszystko działało prócz silnika. Rozrusznik się nie kręcił w żaden sposób nie odpalał, odłączyłem wszystkie odcięcia z alarmów i nic. Okazało się że jak włożyłem 2 zapasowy kluczyk wszystko było ok. W M50 niema imobilajzera ale w M52 jest!!
-
Jak otworzyć maskę silnika
raz, a ciągnąć za linkę między zamkami nie otworzymy tylko zamka od strony pasażera??
-
Blokada powypadkowa
imobilajzer w kluczyku mógł się zjebać weź drugi kluczyk jak masz. I takowej blokady niema, ale możesz spróbować jeszcze z odłączeniem sensora poduszek który jest pod tylną kanapą, po to on przy dzwonie z wystrzelonymi poduszkami wyłącza silnik. Najlepiej odepnij od niego wtyczkę. P.S. Jak będziesz chciał naprawiać poduszki to poniekąd mogę Ciebie pocieszyć, często zdaża się że sensor nie psuje się. (A jego koszt to ok 150 zł) pozdr.
-
Czy sportowe sprężyny od coupe będą dobre dla compacta?
nie