Treść opublikowana przez BorysKrystian
-
komputer pokładowy, czy trzeba programować??
Szukałem, już bardzo długo śledzę to forum i nie widziałem takiego postu, tylko wzmiankę o tym że prawdopodobnie dla każdego samochodu OBC jest programowany oddzielnie. Dlatego też moje pytanie, czy napewno i czy jeśli tak to czy jest jakaś możliwość zmiany.
-
komputer pokładowy, czy trzeba programować??
Witam myśle nad zamontowaniem 18-sto przyciskowego komutera. Obecnie posiadam model niższy (11-sto przyciskowego). I zastanawiam się czy po podączeniu wszystko będzie działeć poprawnie, tzn. czy jeżeli zamontuje komputer z 2.8 w mojej 2-wu litrówce spalanie i wszystkie inne informacje związane z tym będą działać poprawnie.
-
4.000pln za pompe do ABS?
Podłącz samochód pod komputer i będziesz wiedział co jest zepsute, każdy kto logicznie myśli zrobił by tak. Może być tak, że zepsuty jest któryś czujnik ABS'u na kole.
-
Po wymianie głowicy e46
Źle złożony rozrząd. :nienie:
-
Poszukuję auta
sorry ale za takie pieniądze to e36 nie kupisz. Mówię o takim gotowym do jazdy i przynajmniej z klimatyzacją.
-
Jaka roznica m50b20 a m52b20??
Nie wiem jak szukasz ale słabo. :8)
-
Amortyzatory
kolego wystarczy wpisać tu ostatnie 7 znaków numeru nadwozia http://bmwfans.info/original/ i po prawej stronie wyświetli Ci sie twój samochód i przybliżona data produkcji do miesiąca. pozdr.
-
Hamulce
Ale zauważ że te miększe klocki bardziej się nagrzewają i wtedy pedał hamulca robi się twardy.
-
Hamulce
Witam wszystkich forumowiczów, zbliża się pora kiedy muszę wymienić tarcze i klocki hamulcowe. Na oku mam tarcze ATE Power Disc. Problem pojawia się jakie mam wybrać klocki. Nie wydaje mi się aby zwykłe klocki ATE spisywały się dobrze z tymi tarczami, więc zastanawiam się nad kupnem klocków ATE Power Pad. I teraz pytanie polega na tym, ile przejadę kilometrów na takim zestawie, czy będzie ich więcej niż dotychczas, czy też mniej? Oraz czy kiedy zużyją się klocki będę musiał znowu wymienić tarcze? Z góry dzięki za odpowiedź. pozdr.
-
wymiana oleju , kontrolka inspekcji
pewnie 6.5 L
-
Lusterka M3 - problem
z tego co mówisz, że lusterko wisi na przewodach to chyba się urwało. Bo jeszcze jest kwestia czy wypadł ci wkład od lusterka czy całe lusterko się urwało.
-
jakie uszczelki
to są uszczelniacze od przegubów: http://bmwfans.info/original/E36/Lim/320i-M50/ECE/L/M/1991/06/mg-33/ill-33_0462/ numer 6 od wału: http://bmwfans.info/original/E36/Lim/320i-M50/ECE/L/M/1991/06/mg-33/ill-33_0372/#2 numer 5 A jeżeli cieknie z pod metalowych pierścieni to są tam simringi, najlepiej jechać z wyjętymi do sklepu i kupić. na przyszłość. poszukaj. pozdr.
-
akumulator
Ja bym go zmienił, żeby nie na paskudził pod maską albo w bagażniku (w zależności od pojemności silnika) pozdr.
-
alufelgi do kombi czy warto
felgi fajne, myśle że będą spoko wyglądały na aucie. Ale co do opon to czeka Ciebie wymiana
-
zlodzieje
Jak mi ukradli 2 lata temu A3 to jeszcze pier....ne psy kręciły się przez 2 tygodnie pod bramą i sprawdzali czy przypadkiem ich nie okłamałem z tą kradzieżą i czy nie pomykam tym samochodem. Samochód bez AC, nie znalazł się. :(
-
wyciek oleju co z tym począć pomocy
wklej jakieś zdjęcia to może ktoś ci pomorze.
-
wymiana oleju e36
do 6 cylindrów wchodzi 6,5 litra, Ja mam 2,0 m52b20 przejechane 193.000 i zalewam go mobilem pełnym syntetykiem. Jestem zadowolony bo od wymiany do wymiany nie bierze on grama oleju , stan jest cały czas taki sam, pozdr.
-
Witam Wszystkich, ocencie ta betke
aaa i ogarnięcie turbo to koszt od 700 do 1500 pln + robocizna.
-
Witam Wszystkich, ocencie ta betke
sam musisz rozejrzeć sie za silnikami, wchodzisz na allegro, szukasz silnika, dzwonisz i dostajesz orientacyjną cenę nowego (używanego) silnika. Remont 6 cylindrów to koszt około 4000 pln (nowe tłoki, panewki, wyważenie wału itd, bo naprawianie jednego cylindra to głupota) z robocizną. Przekłądka silnika zaczyna się od 500 pln. pozdr.
-
Rozpórka
Posiadam amortyzatory SACHS'a: -przednie (290 812; 290 813) -tylne (290 816) Oraz sprężyny LESJOFORS komplet przód i tył (4508446) obniżające o 25mm Są to zamienniki do M-power'a Uszczelki i plastiki trzeszczą głównie z tyłu; więc może coś pomoże;
-
Rozpórka
zamienniki od Mpowera
-
Rozpórka
Witam, chciałbym zamontować rozpórki z przodu i tyłu, ale zastanawiam się nad tyłem czy jest tam aż tak potrzebna i czy sprawi że moje auto będzie jeszcze stabilniejsze. proszę o radę, pozdr.
-
[E46] nie działa wentylator - POMOCY!!
efekty przegrania silnika to np, pęknięta uszczelka pod głowicą lub popękana głowica. Ja przechodziłem ten problem w samochodzie znajomego, okazało się że był zepsuty ten sterownik na wentylatorze. (podobno to jest standard) Kolega pojechał kupić drugi używany okazało się że też był zepsuty :/ Co zrobiłem: wywaliłem ten sterownik i podłączyłem zwykły przekaźnik tak żeby wentylator włączał się tylko przy włączonej klimatyzacji. Właścicielowi pomysł się podobał i odpowiadał. No chyba że chcesz walczyć z sterownikiem ale radze nie kupuj używanego, a co do nowych to cena może Ciebie przygnieść. pozdr.
-
To czy to proszę o opinię
kwestia gustu, czy chcesz mieć obudowę białą czy żółtą;
-
Dziwny świst spod maski
kolega napisał patrząc z zewnącz auta (pewnie patrząc na przód) po lewej stronie. Też jestem za tym że to przewody doładowania powietrza mogą być nieszczelne.