Treść opublikowana przez BorysKrystian
-
Problem z uruchomieniem
Ustaw zapłon.
-
320im52 ile Wam Pali?
koła 225/45/17, włączona klimatyzacja tak średnio to około 11,5 do 12,5 droga w korkach z legionowa do warszawy i z powrotem.
-
Ciasno chodząca kierownica a wspomaganie..
Jak nie masz pojęcia to odstaw samochód do warsztatu, ale fakt pompa jest zepsuta, na wolnych obrotach daje za małe ciśnienie.
-
NIEWIEM JAK WYMIENIC KABLE NAPIECIOWE 318 E36, POMÓZCIE
Podłączenie kopułki, od góry do dołu (numer cylindra, od rozrządu 1 itd) I . cylinder 2 II . cylinder 4 III . cewka IV . cylinder 3 V . cylinder 1
-
coupe nie działa pompa paliwa [fotki]
Sprawdzałeś czy na listwie paliwowej jest paliwo? W M50 zdaje mi się że gdzieś jest taki odpowietrznik taki jak wentyl w kole(ale nie jestem pewien co mogą mi się mylić samochody). Naciśniesz na niego i powinno wylecieć paliwo pod dużym ciśnieniem, jak nie to sprawdź filtr paliwa jest na wysokości fotela kierowcy pod samochodem. Jeżeli zaś paliwo w listwie jest pozostaje ci próba rozruszania zastygłych wtryskiwaczy, albo kupno działających. Kiedy ostatnio jeździłeś na benzynie?
-
Przy ponad 80 km/h słychać wycie...
No tak, sam mam felgi na lato 7,5 cala. Jak masz et 47 to nie powinno nic obcierać, szukaj gdzie indziej. P.S. Myślałem że mówisz o felgach stalowych.
-
Przy ponad 80 km/h słychać wycie...
na felgę 7 calową 185?? szok!! Napisz co masz napisane na feldze, wiesz jakie jest tam ET? IS to oznaczenie ET. Z tego co mi się wydaje to 7 cali były zakładane w serii 5 i 7.
-
Castrol czy Mobil do M52
:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:
-
Przy ponad 80 km/h słychać wycie...
szerokie, ale jak ty na te felgi założyłeś 195/65? trochę za wąskie te opony :/ 6 cali 185?65/15, 6,5 cala 205/60/15 (chyba powinno być tak) Fakt, miałem 6,5 cala 195/65/15 tylko z et od e34 e39, spoko to wyglądało ale obcierało trochę o tylne błotniki. Ale to nie powoduje wycia tylko obcieranie na dołkach. Trudno mi pomóc. powodzenia.
-
co znaczo litery i cyfry n szybie
przednich i tylnych szyb się nie sprawdzi bo nie ma na nich roku produkcji ale na bocznych jest (kilka centymetrów pod uszczelką).
-
Czy można zamienić boczny AIRBAG ?
w e36 boczne poduszki nie są tak popularne i będziesz miał ciężko coś takiego znaleźć.
-
Przy ponad 80 km/h słychać wycie...
ja mam 195/65/15 i jest ok. może masz felgi stalowe z małym et i obcierają o nadkola.
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Teraz diesle nie są niezniszczalne trzeba o nie bardziej dbać niż o bezyniaki, mówię tu między innymi o turbinie. Przyczyną może być zbyt późna wymiana oleju który chłodzi turbo jak i nie chłodzenie turbo po długich dystansach.
-
2 bardzo bardzo pilne pytania!ratujcie jak najszybciej!
co do punktu 2 to po wyjęciu szklanek przed zamontowaniem ich ponownie musisz je wypompować.
-
Przy ponad 80 km/h słychać wycie...
Nie wiem czy się wtajemniczałeś w właściwości opon, ale raczej nie. Opony zimowe są głośniejsze od letnich i to jest normalne.
-
Szerokie opony a wycie wewnątrz samochodu...
łożyska w kołach.
-
Regulator cisnienia paliwa
Jaki silnik?
-
rozkodowanie komputera
poszukaj :search:
-
Jak sprawdzić czy dobry rozmiar felgi?
Tak jak to kolega wyżej napisał. IS jest oznaczeniem ET, czyli ET twojej felgi to 20.
-
Tarcze hamulcowe Racing :)
szukałem i nie wiem, jak dotrzeć dobrze nowe klocki i tarcze?? Czy postępować tak jak to jest w instrukcji zamieszczonej z klockami, żeby lajtowo hamować przez 300 km??
-
Tarcze hamulcowe Racing :)
Tak czytam wszystkie posty i zachwalacie FDS'y, tylko gdzie je kupić? W inter carsie można zamówić ale trzeba czekać ponad 3 tygodnie, czy to jedyne źródło??
-
Sprzęgło
jak uważasz że za drogo to zrób, to sam, np w kanale życzę powodzenia.
-
kilka pytan
kable pod fotelem to są do napinaczy pasów i mat w siedzeniach, o ile posiadasz poduszki.
-
Proszę o pomoc
jak często jeździłeś na gazie to mogły Ci wtryskiwacze stanąć.
-
Mozna zamienic zarówki H7 na H1? xenony
można, jest wiele tego na allegro.