Treść opublikowana przez BorysKrystian
-
co myslicie na temat tej 320?
nie wiem, może się nie znam :P ale kierunki z tyłu w tym roku to białe są.
-
Chce podlaczyc sobie czujnik deszczu
właśnie wycieraczek nie musisz uruchamiać, wystarczy że przełącznik jest na pozycji 0 i czujnik uruchamia wycieraczki wtedy kiedy jest taka potrzeba.
-
Chce podlaczyc sobie czujnik deszczu
nie wystarczy schemat (tzn podłączenie urządzenia do instalacji auta), będziesz musiał odwiedzić serwis w którym zainstalują to urządzenie w komputerze auta.
-
e36 posiadacze obc 11 przyciskow
u mnie też jest 6 testów czy można to jakoś rozszerzycz??
-
nie mogę odblokować OBC
Witam, czy te wszystkie sztuczki magiczne związane z OCB działają na komputerze z 11 przyciskami?? w E36 97r. 320
-
Przelozenie w tylnim moscie
I=44:13=3,38
-
Coś nie tak z regulacją temperatury !!
Kolego po pierwsze to klimatyzacja z gałkami to nie jest automatyczna tylko manualna. A co do tego że ciężko przestawić temperaturę to może wyjmij radio i zobacz czy nie wpadł tam jakiś niepotrzebny kabel, np do wzmacniacza, spotkałem się z takim problemem u kolegi poprowadziłem kabel inną drogą i było wszystko ok (p.s. nie pamiętam tylko czy to napewno ciężko chodziła regulacja temperatury) pokombinuj.
-
Problem, chyba ze skrzynią....
Wysprzęglik??
- Czujnik ABS na Realoem
-
Czujnik ABS na Realoem
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CD11&mospid=47447&btnr=31_0419&hg=31&fg=10 nie możesz zadać trudniejszego pytania??
-
M50B28 ??
też tak mi się zdawało że nie istnieje taki motor. a moc i moment jest taki sam w m52b28 niezależnie czy pokrywa jest aluminiowa czy też plastikowa??
-
M50B28 ??
Witam czy istnieje taki silnik (M50B28) ?? Oraz drugie pytanie, czym różni się silnik 2.8 z metalową pokrywą vanosu, a silnik z plastikową pokrywą? Nurtuje mnie to pytanie i mam nadzieje że ktoś pomoże mi w rozwiązaniu tego problemu, z góry dzięki.
-
Problem z kolem pasowym:((
hehe nieźli magicy z was :mad2: "zakręć rozrusznikiem, na pewno puści" :duh:
-
Problem z kolem pasowym:((
No wiesz, trudne pytanie. Najprościej skorzystać z klucza pneumatycznego, jeżeli nie posiadasz to zaopatrz się, przydatna rzecz :P A tak na poważnie to wrzuć bieg w skrzyni biegów zaciągnij ręczny i na pewno sobie poradzisz.
-
Ile oleju do skrzyni???
aha, więcej nie nalejesz bo przeleje Ci się przez korek wlewu.
- Ile oleju do skrzyni???
-
Dylemat... Dwa auta które wybrać?
Wybierz BMW; ma napęd na tył !! :twisted:
-
Lewe tylne kolo ok, prawe "zapadniete"?
Hmmm. Spoko temat. Mam podobny problem; posiadam zawieszenie z m-pakietu. Nic mi nie obcierda, ale na prostej nawierzchni wyraźnie widać jak prawe tylne koło schowane jest głębiej o jakieś 1.5 cm. od lewego Nie mam modyfikowanych nadkili, zamieniałem sprężyny z lewej na prawą i bez zmian, oraz kupiłem tylny prawy wachacz ten górny i nadal jest to samo. Macie jakiś pomysł??
-
M6 video gdzie to jest??
Witam. Możecie mi powiedzieć gdzie znajduje się to lotnisko?? http://www.metacafe.com/watch/502533/bmw_m6_e63_car_dealer_event_on_airport_mpwr_pl/ ps. pośmigał bym tą eMką :twisted:
-
Pomocy!!
rozwierciłem resztki i przy pomocy śrubokręta elegancko wyszło; odpowietrznik kupiłem i wszystko jest ok :) pozdr. dzięki :dance:
-
Pomocy!!
Też miałem taki pomysł. pozdr!! wielkie dzięki
-
Pomocy!!
super :D A macie jakiś pomysł na wyjęcie pozostałości odpowietrznika z chłodnicy??
-
Pomocy!!
Witam. orjętujecie się czy dostane w serwisie element numer 7?? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB51&mospid=47442&btnr=17_0089&hg=17&fg=05 Dziś odpowietrzając układ ukręciłem odpowietrznik. Nie wiem co teraz zrobić bo reszta tej plastikowej śrubki została wewnątrz chłodnicy :/
-
Jaki gaz założyć ? ? ?
"Różnica cenowa jest jak widać spora... " kolego, daj spokój pomyśl jaka jest różnica cenowa gdy ma się sześć albo i więcej cylindrów. Każdy wie że zwykły gaz jest do bani!! To jest tylko 800 PLN. A założę się że wydasz te pieniądze na nowy przepływomierz i pompę paliwa. I oczywiście osiągi samochodu są gorsze. Widzę że masz 1,6 a ten motor nie ma zbyt oszałamiających osiągów więc pomyśl jak auto będzie jeździć gdy uleci jej kilka koni. Zakładaj sekwencje.
-
Pęknięte prawe mocowanie silnika
hmmm to chyba nie są duże koszty bo łapa to góra 50 pln, a chyba nie chcesz zbierać silnika z asfaltu.