Treść opublikowana przez BorysKrystian
-
zbiornik spryskiwaczy
może pompka w zbiorniczku jest popsuta i nie daje pełnego ciśnienia. spróbój ją podmienić. pozdr.
-
zjechane\ po urywane \sruby pokrywy zaworow.
Hmmm. Naprawiałem to w is'ie ale to z rok temu. Czy gwint w głowicy przechodzi na wylot? (nie pamiętam tego, a nie przypominam sobie żebym coś wiercił). Napiszcie to podam wam prostą receptę na to.
-
kontrolka air bag.
Może wtyczka którą podłączasz do poduszki jest spalona po poprzednim wystrzale
-
Piloty w kluczykach
tam gdzie będziesz miał bliżej :wink:
-
opcja: poduszka pasazera
Bardzo dobre pytanie
-
[E36] DZIWNY KOMUNIKAT
przełącznik to ja wiem gdzie jest, ale czy steruje tym jakiś przekaźnik.
-
[E36] DZIWNY KOMUNIKAT
Doszedłem że po przekręceniu stacyjki na zapłon i naciśnięciu kilka razy stop lub naciśnięciu stop i przekręceniu stacyjki na zapłon to w 80% przypadkach zawsze pojawi się ten błąd. Czy stopem steruje jakiś przekaźnik jak tak to który i gdzie on jest?
-
[E36] DZIWNY KOMUNIKAT
Znalazłem tylko to: Bremslicht Elektrik - brak świateł hamowania. Uszkodzony bezpiecznik lub obwód elektryczny.
-
[E36] DZIWNY KOMUNIKAT
Witam. Od kiedy mam swoje BMW CO JAKIŚ CZAS, niezależnie czy pada deszcz czy nie, jak jest zimno czy ciepło lub jak świeci słońce lub też nie. Na moim Bordcomputerze pojawiają się 2 komunikaty: -Betriebsanleitung -Bremslicht Elektrik z tego co się orientuje to pierwsza pozycja oznacza żeby zajrzeć do instrukcji obsługi, a druga to coś ze światłami stopu. Oczywiście wszystkie żarówki stopu działają. Ktoś ma na to jakiś pomysł? Z góry dzięki, pozdr.
-
vin sprawdzenie przelozenia dyfra...
Bo to są przełożena do e36. Dane są z http://www.realoem.com/bmw/
-
vin sprawdzenie przelozenia dyfra...
Widzisz trzeba poszukać... Jak byś chciał to takie są przełożenia w e36: I=42:13=3,23 M I=41:14=2,93 2.8 i I=41:16=2,56 2.5 tds I=41:16=2,56 2.5 td I=41:13=3,15 2.5 i I=41:14=2,93 2.3 i I=38:11=3,45 2.0 i I=39:14=2,79 1.8 tds I=44:13=3,38 1.8 is I=44:13=3,38 1.8 i I=44:13=3,38 1.6 i
-
Brak nawiewu zimne czy cieple jest tak samo
A słychać czy dmuchawa pracuje? jeśli nie to raczej nie jest to wina filtra kabinowego. A jeśli dmuchawa wyraźnie pacuje i nic nie leci to lepiej dokładnie sprawdź ten filtr (tak było w moim przypadku, wymieniłem i jest wszystko ok).
-
vin sprawdzenie przelozenia dyfra...
O to Ci chodzi?? http://www.realoem.com/bmw/select.do?vin=GF45257&kind=P&arch=0
-
Zawieszenie M
Moje e36 też powinno mieć zawieszenie M-technic, z tego co sie dowiadywałem na ten temat w serwisie jest kilka rodzajów (podobno w zależności od kraju po którym auto ma pomykać) koszt jednego amorytyzatora przedniego, u Fusa to ok. 950 PLN, na tym skończyłem dowiadywać się o te zawieszenie. Skończyło się na tym że zakupiłem w InterCarsie zamienniki od M-powera tj. 4 amoryzatory i 4 sprężyny. Dowiadywałem się też o M-technic ale nie mają tam czegoś takiego. I jeździ się super. Oczywiście taka impreaz kosztowała ok 2000 PLN po zniżkach. pozdr.