Treść opublikowana przez albizkit
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
mam takie pytanie odnośnie xenonów w coupe przed liftem, tam jest xenon czy bi-xenon ? bo zawsze byłem przekonany ze jezeli mam h7 na długich i obok xenon to mam zwyklego xeonona , a bi-xenon jest wtedy gdy ma sie jedna lampe ktora slozy za mijania i dlugie. Takze moje pytanko czy w coupe przed liftem jest xenon czy bi-xenon ? pozdr
-
1998 dziwny odgłos przy hamowaniu
owszem miałem już kilka auta z abs w tym e36 i tam tez był taki odgłos ale nie aż taki mocny, coś jak sprężyna
-
1998 dziwny odgłos przy hamowaniu
mam to samo, przy chamowaniu na śliskiej nawierzchni slysze odglos jakby spreżyny , dodatkowo slysze ten odglos tez jak przyspieszam na sliskiej nawierzchni i wlancza sie asr , co to moze byc ?
-
M-cars czy Misiak ? Kraków - gdzie lepiej zostawić bunie
możesz powiedzieć coś wiecej o tej firmie ? namiary ? czy mają kompa do bmki itp
-
M-cars czy Misiak ? Kraków - gdzie lepiej zostawić bunie
Witam, Mam problem z bunią. Jakieś dziwne dźwięk się z silnika wydobywają, coś jak mała turbinka, takie ssss. Mechanik sprawdził mi szczelność, czy nie bierze lewego powietrza i wyglada ze ok wszystko jest. Ponadto słyszę jakieś dziwne stuki, coś jakby plastki o coś uderzał przy 1,5-2,5 obrotów na nie dogrzanym silniku. Chciałbym z tym pojechać do ASO, bo u mnie mechanicy rozkladają rece. Gdzie lepiejbyło by zostawić bunie ? M-cars czy Misiak w Krakowie ? Który serwis jest lepszy ? w którym lepiej się znają ? i w którym mnie nie oskubią choć i tak przygotowany jestem na wyłożenie kilku tys. :/ prosze o pomoc, kolegów z krakowa :)
-
Jakie lampy na tył zamiast oryginalnych przyciemnionych
jak juz chesz na ledach to moze lepiej takie http://allegro.pl/item300511961_lampy_tylne_led_clear_red_white_bmw_e36_coupe_.html bliżej orginału :D
-
gasnie przy ruszaniu
podłącz od kompa. miałem podobnie i padł czujnik połozenia wałka rozrzadu
-
czy jest ktos w stanie cos takiego mi zamowic na ebay.com ??
jak najszybciej to tylko mozliwe :)
-
czy jest ktos w stanie cos takiego mi zamowic na ebay.com ??
Witam, Czy ktoś z Was drodzy koledzy, moglbym mi cos takiego zamowic na ebay.com ? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Stainless-Chrome-Airvent-Frame-Rim-For-1998-05-BMW-E46_W0QQitemZ190190463980QQcmdZViewItem?hash=item190190463980 nie mam wlasnego konta a z angielskim tez nie jest super :) oczywiscie najpierw wplacil bym pieniadze na konto tego kto by mi to zamowil + cos extra jezeli bedzie taki warunek pozdrawiam
-
klimatronik grzeje
klimatronic teraz zawsze bedzie ci ciepłem dmuchał. Jak nawet ustawisz na 16 stopni to i tak temperatura ta jest wieksza od tej ktora panuje w srodku auta , stad zawsze bedzie leciało ciepłe powietrze. Mozesz jeszcze przy kratkach nawiewu pokretlem przestawwic na max w strone niebieskiego kwatratu wtedy nie bedzie ci lecialo cieple a powino zimne
-
jakie żarówki ??
miałem Philips X-TREME POWER i po 5 miesiącach padła jedna, a na drugi dzien druga , krotka żyją a poprawa widoczności nieznaczna
-
Jakie alu felgi do e46
orginalne felgi mają et 47
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
przed liftem mijania są większe a długie mniejsze
-
Kluczyk e46
u mnie jest bateria :) wiem bo zmienialem w tym tygodniu :)
- kluczyki
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
tak jak pisałem wyżej , wkładasz lampy, podpinasz i jedziesz , nic wiecej nie trzeba do tego
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
każde e46 na soczewce to xenon, tak poprostu :) zarówno wersja po jak i przed liftem występuje z lampami bez soczewek na zwykłe żarówki jak i z soczewkami na xenony. Chociaż nie jestem pewnien czy czasem w e46 coupe po lifcie soczewke montowano w xenonach i na zwykła żarówke, ale bardziej mi sie wydaje ze coupe po lifcie zawsze bylo na xenonach, choc na 100 tego nie wiem :)
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
wygląda ok, tylko pewnie bedziesz musiał ustawić światła na ruch lewostronny, to soczewką takze z tym nie powinno być większego problemu, są na forum posty jak to zrobic
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
wydaje mi się że najlepiej po odbłyśniku , w soczewkach jest on zespolony z nią. Jak widziałem przerobiony H7 na xenony to na odbłyśnik nałożony został jakiś szeroki chromowany oring. tak wyglądają orginalne soczewki %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.theretrofitsource.com/content/s_10.jpg chyba powinny być jakieś nalepki na lampie ze to xenon, albo najlepiej sprawdzić w REALOEM numer seryjny lampy i Ci wyjdzie czy to xenon czy przeróbka
-
czemu syczy moje e46
chyba ze benzyna R6
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
pewnie chodzi Ci o moduł świateł. Nie musisz nic zmieniać, wtedy jak masz wyłączone światła bedzie wyświetlało ze są przepalone żarówki. Po włączeniu xenonów komunikat zniknie. Moze to służyć jako przypomnienie o włączeniu świateł dla zapominalskich :) Z tego co wiem, jak dopiszą Ci do kompa xenony, to stracisz możliwość ich ręcznej regulacji z kabiny , ale moge sie mylic
- czemu syczy moje e46
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
widze xenony, a spryskiwaczy nie , chyba ze mnie oczy mylą
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
no to patrz tutaj %5B640%3A480%5Dhttp%3A//katalog-automobilu.cz/img/bmw-3-e46-coupe-318-ci-87kw-4.jpg
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
jak kupisz orginalne lampy to nie ma problemu z przetwornicami etc. Demontujesz stare lampy, zakładasz nowe, podpinasz wtyczki (są identyczne wiec nic nie trzeba kombinować). Po założeniu xenonów, wyskoczy Ci komunikat o spalonych żarówkach, który zniknie po włączeniu xenonów. Co do spryskiwaczy to wiadomo ze są konieczne, ale e46 z xenonami z pierwszych lat produkcji wychodziły bez xenonów z tego co wiem, nawet w instrukcji mam zdjecie e46 bez spryskiwaczy z xenonami. Co do oślepiania innych kierowców to zawsze mozesz sobie ustawić pokrętłem od regulacji wysokości swiateł w kabinie. Ja założyłem i jeszcze nikt mi nie mruga ze ich oślepiam. Co do samopoziomowania to sprawdza sie to tylko jak auto jest obciazone i wtedy automatycznie swiatla sie regulują. Nie reaguje to natomiast na nie równości drogi. Czyli jak bedziesz jechał po dziurach to oślepiszasz wszystkich czy to masz samopoziomowanie czy nie, czy masz xenon czy nie, tak juz jest.