Treść opublikowana przez albizkit
-
jak wyciagnać ramke z tunelu ?
dzieki, podłokietnik juz zamontowany :)
-
320d jak kupic oryginalne xenony?
ja kupilem na allegro, 1800 za idealne tylko ze do coupe, do sedana napewno duzo tansze, widzialem po lifcie za 1100 gdzieś. Jeśli chodzi o montaz to przekladasz lampy podpinasz wtyczki i cieszysz sie xenonami :)
-
jak wyciagnać ramke z tunelu ?
Witam, przymierzam sie do zamontowanie podłokietnika , i mam takie pytanie, zeby wyjąć tunel środkowy muszę ściągnąć ramkę od gałki zmiany biegów. Wie może ktoś z Was Dordzy Koledzy jak tą ramkę zdemontować zeby nic nie urwac ? Prosiłbym o szybką odpowiedz gdyż mam dzisiaj chwilke czasu i zabrałbym się wkońcu za montarz tego podłokietnika a kupiłem z 2 miechy temu :/ pozdrawiam
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
coupe drozsze :/ niestety, tak samo jak xenony do coupe :mad2:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
280/szt. - firmy AL
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
nie polecam czyszczenia kloszy od środka, na 100 porysujesz klosze, nawet zwykła szmatka sucha jak przjedziesz to juz są dziary :/ kupiłem nowe klosze z ASO jak zakładałem ksenony i jak mi troche syfu (pyłki) siadły na klosz to postanowiłem przejechać szmatą do kurzu i zrysowałem cały klosz :/ takze pozostaje tylko sprezone powietrze
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
chyba ze bedzie ze bedzie jak u mnie , ze pewnego razu sie nie wlaczy :)
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
wprawdzie to nie jest dokladnie moje auto, ale moje rozni sie od tego tylko tym ze ma chromowny gril :)
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
znalazłem fotke. tak wyglądało u mnie jak nie miałem założonych ksenonów : %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.sanituning.de/sascha/e46angel3.jpg jak założyłem ksenony i zmieniłem ring z większego na mniejszy (taki rozmiar jak przy ringach na długie) efekt jest o niebo lepszy ponieważ ring jest mniejszy i widać go dokładnie z daleka, nie zasłania go obudowa lampy
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
jest mała szczelina i bezklejenia wchodzi tam zatrzask. Fotek nie mam, bo przy tych temperaturach przełączyłem na zwykłe W5W (zrobiłem wtyczki na szybko złączki także odłączenie i podłączenie to 1 minuta), postaram sie jutro zrobić jakieś fotki tylko pewnie 3 ringi będą świecić bo coś jeden szlak trafił u muszę wymienić, ale to pewnie jak torche cieplej się zrobi. W zimie to różnie z nimi bywa jak miałem założone na zwykłych lampach h7 to ciepło od żarówki powodowało ze zaświecały się na 100% po kilku minutach brzy ujemnych temperaturach, natomiast jak założyłem niedawno xenony i ringi do nich to już nie ma tego "ogrzewania" od h7 i bardzo rzadko zaświecą na full przy niskich temperaturach. Możliwe ze ma na to wpływ barwa ringu, żółty może zaświecać się szybciej a o kolorze ksenonu później.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
nie trzeba kleić na lustrych od xenonu, masz tam małą szczeline i tam bez problemu wchodzą zaczepy, nawet nie trzeba kleić tak jak wypadku ringów od strony postojówek
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
dlaczego tylko na pozycje założyłeś ringi a na drogowe nie ? ja tez mam takie same ringi tylko w kolorze xenonu i musiałem je na zime rozłączyć tzn przepiąć na zwykłe postojówki bo przy minusowych temperaturach strasznie słabo świeciły przez jakieś 15-20 minut i rozjasnialy sie nie rownomiernie, ale w lecie chodzi jak marzenie . a u Ciebie jak jest z ich świeceniem w zimie ? odrazu swiecą pełną parą ?
-
e46 diesel to dobry wybór?
:search:
-
podgrzewane lusterka
własnie sciagnalem wkład i coś dziwnego. Wkład posiada ogrzewanie bo są 2 bolce do podłączenia, ale nie ma w lusterkach przewodów do podłączenia z wkładem :duh: co jest grane ?
-
podgrzewane lusterka
dzieki :) sprobuje cos pokombinowac :)
-
podgrzewane lusterka
jak najlatwiej zdjac szklo luterka tak zeby nic nie urwac ? a i jaki bezpiecznik odpowiada za ogrzewanie lusterek ? (mam podpisane po włosu wszystkie i klapa :/)
-
podgrzewane lusterka
witam zauawzylem ze moje lusterka nie są podgrzewane. I mam takie pytanie : 1- czy w każdej wersji coupe lusterka byly podgrzewane ? 2- jeśli tak to co mogło się stać że żadne nie grzeje ? bezpiecznik etc ? 3- jak sprawdzić czy mam lusterka podgrzewane w najłatwiejszy sposób ? 4- można zamontować takie podgrzewanie w lusterkach ? pozdrawiam
-
dziwny syk
mam to samo, syk przy delikatnym dodaniu gazu i natychmiastowym puszczeniu padału. podlaczam sie do pytania
-
lakier, problem :/
wiem wiem, nie chce tego niczym malować. Bardziej chodziło mi o jakąś pastę, wosk, coś co nie dopuści żeby woda podchodziła pod lakier. Z autem narazie nie moge podjechac tam gdzie to mi robili. Przez najbliższe 2-3 miechy musze mieć auto codziennie, a tam na bank będę musiał go zostawić na dzień, dwa :/
-
lakier, problem :/
witam, dzisiaj zauważyłem ze na błotniku tuż przy krawędzi z nadkolem, odprysł lakier. Dokladnie wyglada to tak jakby woda podeszla pod przeźroczystą wastrwe lakieru i rozsadziło tą warstwe. Ma to wymiar 2 cm na 1,5 cm. Zaznaczam ze uszkodzeniu uległa tylko warstwa bezbarwana lakieru. I mam takie pytanie, co zrobić zeby to łuszczenie dalej nie postępowało. Oddam auto na gwarancje bo na wakacjach błotnik był malowany dopiero po zime gdyż w tej chwil auto jest mi niezbędne. jakieś rady co zrobić zeby przetwać zime ? zeby to łuszczenie dalej nie postepowało ? zaznaczam ze nie wchodzi w rachube zadne malowanie itp , bo jak oddaje na gwarancje to musi być takie jakie jest. Moze jakiś środek albo cos ? help :modlitwa:
- xenony
- xenony
-
pytanie PDC vs inny system parkowania
zakładałeś taki komplet z allegro ?? jak się sprawuje ?? średnica orginalnego czujnika to 23 mm a tego z zestawu z allegro to 21,5 mm także powinnien pasować, najwyżej można go jakoś ustabilizować. A jak jest z dokładnością ? z tego co pisza o tych zestawach to wskazania są od 0,3 m do 1,5 m ? a jak w ogrinalne ?? pozdrawiam
-
pytanie PDC vs inny system parkowania
Witam, mam taki problem : po wrzuceniu wstecznego piszczy mi przez 3 sekundy, pdc nie działa. Podłączyłem auto do kompa i wyskoczyło mi ze czujnik jest trafiony. Kupiłem orginał w serwisie za 250 :duh: i dalej nie chula. Mechanik mowi mi ze to moze być coś z modułem PDC :/ jak sam czujnik kosztował 250 to centralka pewnie 4 razy tyle. Wiec mam takie pytanie czy nie lepiej było by sobie założyć coś takiego : http://moto.allegro.pl/item283304676_czujnik_parkowania_valeo_najlepszy_na_prezent_.html lub http://moto.allegro.pl/item282678375_czujnik_parkowania_maly_wysw_szary_4_sensory_.html pozdr
-
pytania - żarówki xenon d2s philips ColorMatch VS Bluevision
http://www.basic.com.pl/sklep/produkty.aspx?g_21_20_45 troszke tańsze :)