Skocz do zawartości

kiko

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiko

  1. czy po tym lekkim przekreceniu da sie kierownica krecic czy jest tylko efelk usuniecia blokady a ona nadal dziala. ?? co do odpalania na kable to musisz dojsc do stacyjki i zobaczyc ile kabli i jakie tam sa. wydaje mi sie ze beda 4 jak tak to banal !
  2. kiko odpowiedział(a) na siwy300 temat w E39
    i przy tym wydostaje sie dzwiek - tzn ja tak mam !!!
  3. kiko odpowiedział(a) na bartpa temat w E34
    na srodku walu jest nakretka kontrujaca ze tak powiem ( dyzu klucz - ale powinno sie ja dac ruszyc reka , pod nia jest guma) , musisz ja popuscic pozniej wal powinien dac sie skrócić , wydaje mi sie ze to trzymanie jest spowodowane napieciem walu. ja tak mialem podczas wymiany . acha musisz uwazac zeby go nie rozlaczyc na tym laczeniu - wal jest wywazony !
  4. wydaje mi sie ze o to chodzi. powiem tak ze ja mam podobny problem. tylko u mnie slychac to wyraznie jak przejezdzam przez powiedzmy laczenie drogi poprzeczne slychac takie gluche puk z przodu jak i z tylu. zauwazylem ze podczas przyspieszania czuc ten puk z tylu wyrazniej ( glosniej) tak samo jak jade zaladowany ludzmi , tyl caly wymieniony (laczniki stabilizatora , okulary , tuleja metalowo gumowa) oraz przod tak samo. slyszalem ze moze to byc cos na amorkach ale trzepaki nic nie wykazaly wiec mozliwe ze to wlasnie chodzi i te gumy. jak je sprawdzic jak sie do nich dostac ( chodzi mi o tyl )
  5. paski co 60 tys ??? troszke malo moim zdaniem. raczej powiedzialbym 100 lub troszke wiecej
  6. ja mialem drgania , ale nie tak mocno - okazalo sie ze wydech i jego laczenie ze skrzynia - sa tam gumki pochlaniajace drgania - mialem to popuszczone no i gumki do wymiany. ale u mnie to bardziej brzmialo jak buczenie a nie mocne drganie.
  7. kiko odpowiedział(a) na mica001 temat w E34
    dokladnie tak -- ja z tym nie mialem zadnych problemow i polke mialem zamontowana na spinkach ( zatrzaskach )
  8. ja kiedys testowalem to na ZERO jezdzilem tak dlugo ze az sie balem ( pompa itd) nalalem 20 i wskoczylo na 30 czary mary. wydaje mi sie ze to moze byc wina dodatkowego przelewowogo zbiornika ale kto wie
  9. a wczesniej nie grzalo Ci sie auto za bardzo ?? no ja bym obstawial pompa albo termostat - jak masz mozliwosc to wymien go i zobaczysz - szkoda silnika
  10. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    wlasnie wczoraj zwrocilem na to uwage -- nic sie nie swieci -- w sumie kiedys to sie swiecilo ale juz od dluzszego czasu nie swieci sie - nawet sprawdzilem zaroweczke czy cala no i jest cala
  11. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    no wlasnie ze problem jest tylko jak odpalam rano -- swieca po podlaczeniu zasilania z aku ( + ) nie iskrzy tzn nie widac popboru pradu
  12. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    jest jakis sposob na sprawdzenie swiec ?? nadal mam problem z odpalaniem , szukam przyczyny w swiecach jak i w ukladzie paliwowym
  13. kiko odpowiedział(a) na Bono temat w E39
    ja u siebie bez zadnych problemow podlaczalem kablami lub prostownikiem do aku badz pod maska no i raczej w roznych kolejnosciach no i nic sie nie stalo. pozdrawiam
  14. kilka dni kombinowania no i bardzo ciezko autko pali. zastanawiam sie czy czasem swiece nie beda mialy tutaj duzo do czynienia mam tez pytanko - gdzie znajduje sie pompa paliwa elektryczna ? moze tam gdzies cos sie stalo ? juz nie daje rady z tym a nie chce pchac do mechanika .
  15. co do predkosciomierza to sprawdz przy moscie ( sa 2 kabelki ) zdarza sie ze sie urywaja lub inne cuda sie z nimi dzieja - co do wycieraczek , zmierz czy idzie napiecie na silniczek wtedy kiedy nie dzialaja a maja dzialac.
  16. nadal nici - niby uszczelnione a jednak nie -./. gdzie moge szukac przecieku ?? auto da sie zapalic ale trzeba sie meczyc z 10 - 15 minut
  17. wyciagnalem caly filtr no i odkrecilem ten korek na dole - korek mimo urwanego kabla jest szczelny ale zauwazylem ze gumowa uszczelka jest w jednym miejscu rozciagnieta no i to moglo byc przyczyna. wymienilem na nowy - odpalilem auto ( ciezko bylo ) no i zobaczymy jutro czy to cos da.
  18. po przekreceniu stacyjki zaswieca sie kontrolka od swiec po sekundzie lub dwóch zaswieca sie kontrolka od wtrysku no i tak po ok 8 sekundach gasnie swieca i chwilke pozniej gasnie od wtrysku no i wtedy autko palilo idealnie ( jak wczesniej odpalalem zanim zgaslo od wtrysku to mial ciezko) ale teraz NICI
  19. ta zakretka jest OK. tylko tam jest jeszcze takie cos z kabelkiem no i to sie popsulo.. do czego ten kabel wogole jest ?
  20. witam - chodzi mi o czesc ktora jest na rysuku pod nr 12 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HA51&mospid=47372&btnr=13_0103&hg=13&fg=10 to cos z kabelkiem przy zmianie filtra peklo no i nie zostalo podloczone . po jakims czasie auto zaczelo ciezko odpalac - az przestalo -- pojawilo sie powietrze w ukladzie paliwowym ( jak sie uda odpalic to przez jakis czas chodzi nie rowno tak jakby nie na wszystkie GARY) jak jest cieply to nie ma wiekszych problemow z zapaleniem ale ciezej ma nic " jak to bylo kiedys" wszystko zostalo dobrze poskladane przy wymianie filtra czy moze to byc przyczyna ?
  21. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    wydaje mi sie ze wymienie chlodnice i powinno byc ok. jezdze juz kilka dni i wody nie ubyli anie nie przybylo. musze tylko zlokalizowac wyciek oleju. powiedzcie mi czy przewody aluminiowe idace do nagrzewnicy powinny byc caly czas gorace ?? ja w kazdym razie mam gorace i to mi sie nie podoba
  22. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    u mnie jest to dziwne --- ponoc uszczelka jest wporzo -- chlodnica sie rusza przy wiekszych obrotach -- "pęcznieje" trzeba bezie ja wymenic. olej na bloku -- musze najpierw to wymyc i sprawdzic skad leje. macie jakies pomyslly ?
  23. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    nie wiem czy zdejmowac to czy nie ?? jaka grubosc powinna miec uszczelka ?
  24. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    to co bylo przyczyna rozsadzenie chlodnicy ? pokleilem ja i teraz przy obrotach wraz z twardymi wezami ona sie podnoosi tak jakby peczniala. aha mam wyciek oleju pod kolektorem wydechowym i calkiem mozliwe ze to z pod glowicy
  25. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    rozumiem - a czy swiece moga byc problemem przy zapalaniu samochodu nawet rozgrzanego ?? filtry powietrza, ropy wymienione

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.