Skocz do zawartości

kiko

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiko

  1. mam glupawe pytania (dla Was, bo dla mnie nie ) 1. do czego sluzy przelacznik przy kolumnie kierownicy pod przelacznikiem wycieraczek ??? cos tam pisze po niemiecku jak sie nie myle 2. kontrolki, czujniki na podsufitce, co to jest znalazlem dwa takie jeden wystajacy a drugi plaski przy szybie
  2. a jak sie Wam sprawuje ta oryginalna antenka ???
  3. no to trzeba bedzie go rozwiazac. 100% rozwiazaniem to bedzie wszystko co bylo oryginalne odlaczyc i zalozyn nowy modul domykania szyb i podlaczyc go pod alarm. ale po co tak kombinowac jak mozna stare , oryginalne zastosowac !
  4. cwietu udalo Ci sie to zrobic ???
  5. czy ktos juz przerabial tylna polke aby wsadzic wieksze glosniki ???
  6. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    jak to mniej wiecej wychodzi cenowo ???
  7. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    a wiadomo co sie w nim psuje ??? jak mozna to wyweszyc ???
  8. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    ja mam cus takiego :) http://img96.imageshack.us/img96/4/dscn2053de6.th.jpg
  9. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    dzieje sie tylko wtedy jak auto stoi cala noc a rano go odpalam i po powiedzmy 10 minutach jadzy chce wylaczyc to po przekreceniu stacyjki o 1 stopien nie wylacza sie (jak zaciagne reczny to gasnie) . ale przekrecajac stacyjke o 2 stopnie to sie normalnie wylacza !
  10. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    szczerze to nie sprawdzalem. ale nie raz gasilem go na wcisnietym pedale stopu i dalej chodzil :P zaraz jade wiec sprawdze jak to jest
  11. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    ide zobaczyc jak to wyglada.
  12. kiko opublikował(a) temat w E34
    to znowu ja :) czy jest to normalne ze po przekreceniu stacyjku z zalaczonego silnika (poz 2) na pozycje 1 silnik pracuje dalej , ale gdy zaciagne hamulec reczny gasnie. Gasnie rozniez po przekreceniu stacyjki w pozycje 0 (tro jest normalne) ostatnio zauwazylem ze dziaje sie tak tylko przy zimnym silniku wczesniej caly czas tak bylo . w sumie podobalo mi sie to ! co o tym sadzicie ? aha co to sa te "czujniki", "kontrolki" w podsufitce jedna przy szybie (taka plaska) a druga przy lampce (taka wypukla)
  13. witam Was ludziska. jestem z Tych lepszych (woj. Śląskie miasto TYCHY) ostatnio zakupilem e34 2,4td z 1990roku. jak narazie jestem zadowolony z auta mimo ze ma duuuzo wynalazkow, ktorych nie znam !!! pozdrawiam
  14. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    wiadomo co sie moze "psuc" w takim sterowniku ??? jak mi sie wydaje to ja mam 3 stertowniki !!! a moze nie tam patrzylem (pod maska przy podszybiu od strony pasazera)
  15. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    auto jest z 1990 roku , wraz z obrotkiem nie dziala chwilowe spalanie. .... jak rano zalaczam auto to szarpie silnikiem (przerywa) i jak jest przerwa to dymi z tlumika . moze to miec jakis zwiazek z tym ??
  16. kiko odpowiedział(a) na jun_dymek temat w E36
    ja mam e34 z 1990roku i nabicie freonem calej klimy to koszt ok 300 zl gdzie taniej mnie to wyjdzie ? woj. slaskie jeszcze jedno pytako: na wyswietlaczu temp. zewnetrznej wyskakuje mi dziwaczna temperatura, czy resetuje sie jakos ten panel ?? klime mam reczna ale powyzej regulacji jest zegarek, datownik , i temp
  17. kiko opublikował(a) temat w E34
    witam. mam problem z obrotkiem ( nie dziala) , napiszcie mi gdzie znajduje sie czujnik obrotow ?? pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.