Skocz do zawartości

kiko

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiko

  1. calkiem mozliwe ze zawiesil ci sie w turbinie cisnieniowy zawor odlaczajacy turbine jak osoagnie ona maximym cisnienia. widac go od gory , przy wyzszych obrotach powinien sie poruszac. widac to golym okiem
  2. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    pompa cieczy nie wiem czy byla wymieniana , ja mam auto od 3-ch lat i nie wymienialem. jak mozna ja sprawdzic ?? ten cieniutki wezyk jest drozny wiec to nie jego wina. jaki jest koszt uszczelki pod glowica ? jaki jest pompy wody ?
  3. kiko opublikował(a) temat w E34
    witam. od pewnego czasu mam problem z chlodzeniem. najpierw rozsadzilo mi chlodnice ( byla stara) wymienilem ja na nowa. po wymianie nadal tracil sie plyn. wymienilem zbiorniczek na uzywany ktory po 2-ch dniach przecieka . nie wiem czy czasem nie byl pekniety, pekniecie nie widac golym okiem tylko jak sie zrobi cisnienie. weze od chlodnicy nie sa i nie byly bardzo twarde na niskich obrotach sa miekkie a przy wyzszych twardnieja i td. nie wiem czy czasem nie bedzie to wina uszczelki badz glowicy. temperatura byla w pionie lecz od kilku dni przechodzi dalej . visco pewnie mam do wymiany bo na cieplym silniku po wylaczeniu kreci sie samo dosc dlugo. czy ktos mial podobny objaw ? od czego zaczac "naprawianie" ?
  4. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    wielkie dzieki - to chcialem wiedziec - pozdrawiam ludziska :)
  5. kiko opublikował(a) temat w E34
    witam , gdzies wyczytalem ze odpowietrzanie nalezy robic przy zalaczonym zaplonie ( przekreconym kluczyku ) czy to prawda - dotyczy ukladu z ABS ??
  6. chodzi mi o to ze hamujac recznym z predkosci 30 km/h duzo latwiej jest zatrzymac sie malym autkiem ( lekkim ) a e34 to maly klocek dlatego takie pytanie zadalem. przy okazji czy odpowietrza sie uklad hamulcowy na zalaczonej stacyjce ? cos takiego slyszalem a nigdy nie odpowietrzalem hamulcow z ABS -em
  7. witam . wczoraj wymienialem wszystko z tylu poza linka do recznego - powiedzcie mi czy reczny tutaj powinien dzialac tak ze jak zaciagne go to kola maja stac w miejscu ? czy moze za ciezkie to auto jest aby kola stawaly jak zamurowane powiedzmy przy predkosci 20 - 30 km/h pozdrawiam
  8. ja jutro jak co to zerkne - ale wogole nie wiem czy mam taki wezyk :P
  9. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    akurat mam dostep do tych firm co pisalem i to po dobrych cenach wiec dlatego sie pytam . ceny nie sa porownywalne z tymi z allegro wiec ... gdzie na slasku kupie w miare tanio ?
  10. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    co sadzicie o firmie NK ? albo meyle ? no i Lemforder
  11. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    czyli z jakiej firmy kupic ? febi - jakie sa jeszcze inne firmy dobre ?
  12. kiko opublikował(a) temat w E34
    witam, rok temu wymienialem wszystkie wahacze, no i niestety juz jeden jest do wymiany - strona od kierowcy - wydaje mi sie ze to dla tego ze parkuje auto na parkingu dojezdzajac do kraweznika. ale nie wazne moje pytanie brzmi : jakie teraz kupic te wahacze ?? chce wymienic cala strone od kierowcy tylko nie chce znowu za rok wymieniac , te co mam to firma polcar takie cos : http://www.allegro.pl/item338734367_wahacz_przod_gora_bmw_5_e34_wachacze_nowe_tanio_.html doradzcie cos ... pozdrawiam
  13. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    sruba dokrecona - byla poluzowana no i polepszylo sie ale niestety nadal sa bicia. czy jest mozliwe aby bylo lozysko w kole wybite ?
  14. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    no to najwyrazniej mam dwa problemy - tarcze i cos jeszcze . bo przeciez tarcza nie ma nic wspolnego ze stukami przejezdzajac po dziurach
  15. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    dzisiaj jeszcze zauważyłem ze podczas hamowania trzepie autem ale tylko jak sie delikatnie hamuje ( zwalnia) a jak wcisnie sie mocniej pedal hamulca to przestaje
  16. kiko opublikował(a) temat w E34
    witam po raz kolejny. rok temu wymienialem wahacze , laczniki , galki , drazek srodkowy oczywiscie z przodu :) teraz mam bardzo wyrazne i dosc glosne stuki podczas przejezdzania przez laczenie drogi ( poziome roznice nawierzchni) stuki byly slyszalne ale bardzo delikatnie - teraz to jest porazka. i zauwazylem ze podczas hamowania czuc te stuki na nierownosciach na drodze . co to moze byc ?? moze lozysko ? wogole jak wszedlem pod auto ( na kanale ) to zadnego luzu w zawieszeniu , delikatne stuki w przekladni kierowniczej ale wydaje mi sie ze to bedzie slynna nakretka na drazku z kierownicy. gdzie i jak mam szukac luzu ? ( przyczyny stukow) ? pozdrawiam
  17. kiko odpowiedział(a) na kiko temat w E34
    silnik ma przejechane 235 tys km . wydaje mi sie ze bedzie dla niego lepiej i czy tak czasem nie powinno byc dla diesla ? polsyntetyk ? silnik na mineralnym jezdzi ok 17 tys km ( rok czasu )
  18. czyli wiaze sie to z demontażem wyciaraczek > ? sporo to roboty ?
  19. kiko opublikował(a) temat w E34
    czy moge zmienic na lepszy ? mam mobila 15w50 i czy jest szansa ze po zmianie na polsyntetyk nie bedzie zadnych wyciekow ? silnik ma przejechane 235 tys km . ?
  20. witam - jak w temacie - czasami piszczy i bardzo to przeszkadza - jak mam sie do niego dobrac ? chodzi mi oczywiscie o wentylator do nadmuchu powietrza w kabinie :) pozdrawiam
  21. kiko odpowiedział(a) na Jacekłódź temat w E34
    jutro sie pomecze
  22. kiko odpowiedział(a) na Jacekłódź temat w E34
    kurcze - ja nie moge ruszyc ta sruba :( kontra da sie popuscia a trzepieniem ani rusz :(
  23. jak sie konkretnie dowiem co i gdzie dam znac.
  24. kiko odpowiedział(a) na gogolix temat w E34
    zobacz pierescienie centrujace - jezeli masz brak to zobacz czy felgi ciasno na piaste wchodza bo jak masz luz to masz bicia na kole - ja tak mialem , poprostu pekl jeden pierscien i byly bicia
  25. kiko odpowiedział(a) na Jacekłódź temat w E34
    no wlasnie - po popuszczeniu tej kontry na klucz nr 17 ten trzpien trzeba wkcecic czy wykrecic > czy jest mozliwe ze to sie zapieklo ? bo mi nie chce sie bardziej wkrecic a wykrecic nie próbowalem .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.