Treść opublikowana przez anjinsan
-
320d 136KM wyrzuca plyn chlodniczy i przegrzewa sie
Też obstawiam pompę wody.
- Podpora wału
-
Jakie zabezpieczenia macie w E60 ? Znacie kogoś??
Tylko, że w ASO montują centralkę tej karty w poszczególnych EXX zawsze w tym samym miejscu i np dla kogoś kto zna temat uruchomienie auta zajmuje chwilę :mrgreen:
-
Jakie zabezpieczenia macie w E60 ? Znacie kogoś??
W okolicach Piotrkowa nikogo nie znam a autoreklamy robić nie wypada.
-
Jaki skutek uboczny moze miec odkrecenie klapek na DPF ?
Przyspieszy proces zużycia się DPF.
-
Jakie zabezpieczenia macie w E60 ? Znacie kogoś??
Najlepszy i sprawdzony jest własny pstryczek-elektryczek :cool2:
-
320d - Drgania na biegu jałowym -koło dwumasowe
Poduszki sa odpowiedzią na drgania, a zmiana obrotów spowodowana może być np. wadą przepływomierza.
-
320d - Drgania na biegu jałowym -koło dwumasowe
Poduszki silnika.
-
320d Drgania na niskich obrotach
Sprawdź wtryski.
-
Problemy ze skrzynką.
Diagnoza polegała na sprawdzeniu błędów czy wartości poszczególnych elementów elektronicznych :?:
-
obudowa termostatu
Nie będzie pasowała od każdego M52.
-
olej do e39 523i
Winstrukcji jest tabela. Twoje akwarium i twoje rybki. 0W30 5W30 5W40 10W40
-
Co to jest?
Bez niego nie będzie działał centralny zamek.
-
Opony typu Slick
W zeszłym sezonie jeździłem na Toyo Proxes 1R1 i wystarczyły na trzy eliminacje YOUNGTIMER PARTY + jakieś 1500 km po drogach publicznych. Na ten sezon przeznaczam dwa kpl,1R1 225/45R16 na próby i T1R 245/35R16 na dużą pętlę. Zamierzam pójści na całość a nie myśleć o zuzyciu opon.
-
Jakie auto do jazdy po torze?
Po pierwsze, proponuję nauczyć się rozrózniania rajdów od wyścigów. Po drugie tak jak przedmówca napisał; na początek E30 318is będzie ok. Ogarniesz is'a to go zeswapujesz lub wymienisz na E36 328ci lub M3.
-
Rajdowanie, doskonalenie techniki jazdy na torze
Rajd z jazdą na torze się gryzą. Tak jak rozróznianie rajdówki od wyścigówki. Ale cóż, jeszcze raczkujemy jak widać.
-
diagnostyka - pomoc
Podjedź do kogoś kto zajmuje sie BMW.
-
luz na przekładni kierowniczej
Sprawdź wspornik drążków.
-
bmw e 54 po lifcie 3.0 d niepokojace drgania
Jest szansa, że przyszedł czas na wymiane separatora oleju.
-
4.4i dziwne cykanie w silniku
Może awaria sondy bank 2. Generalnie na ucho chłop w szpitalu zmarł.
-
Problemy ze skrzynką.
Mysle, że problem jest w mocy silnika nie skrzyni. Bez diagnozy mozna tylko gdybać.
-
Pełny Układ wydechowy OdE60M5 czy bedzie pasowal do E603.0d?
Bez głębokich przeróbek nie bedzie pasował ale na allegro sprzedawcy mówią, że wszystko do wszystkiego pasuje :lol:
-
[e60] lampy tylne po lifcie
Mówię o kpl lamp tylnych z modułem. Porostu wymieniasz lampy wpinasz wtyczki i pozamiatane. A tak zazwyczaj jak to w kombinacjach bywa, za chwilę poprzepalają się diody i trzeba będzie szukać innych lamp. Proponuję pytać przed kupnem a nie po kupnie. Jak to przysłowie pszczół mówi, mądry Polak po szkodzie...
-
[e60] lampy tylne po lifcie
Trzeba programować ale najlepszym rozwiązaniem jest zakupić kpl oryginalny z modułem i wówczas jest bez programowania oraz z 24 miesięczna gwarancją.
-
zawieszenie
Zimmermany b.dobry wybór lecz nawiercane pekają.