Treść opublikowana przez zamen133
-
Czy E-30 można jeszcze jezdzić na codzień?
Ja używam mojego na co dzień, normalne auto rodzinne (nie stać mnie na 2 samochody) - i jest ok. Do tej pory - a przejechałem prawie 10 tyś kilometrów wymieniłem tylko termostat :mrgreen: . Blacha jest w stanie nienagannym (ale akurat to dzięki poprzednim właścicielom a właściwie ich trosce o konserwacje - ani grama rdzy). Ja jestem zakochany w mojej maszynce - pomimo prawie 20 latek na karku wszystko działa :mrgreen: a osiągi są identyczne z tymi z instrukcji. Jest tylko jedno ale - za auto zapłaciłem o około 30% więcej niż takie same w tym roczniku - ale wiedziałem co biorę.
-
ile wziasc za e30 325ix?
Ja też pamiętam, że tego ix-a masz od niedawna - czyli kupiłeś kaszankę..... a tak z ciekawości - nie masz czasem w nim tylnej półki z roletą :norty: ?
-
końcówka wydechu
Na innym forumie :oops: przeczytałem o pomyśle aby wspawać dwa kawałki rur z kwasówki (ładnie docięte). Co o tym myślicie?
-
ile wziasc za e30 325ix?
A tak z ciekawości - jaka sumę pieniężną? No i czy łatwo znalazłeś takiego złomiarza?
-
Przekładka z 1.8 --> 2.0
A ma ktoś listę z klamotami jak jest przeróbka z R6 na V8 w E30... :norty:
-
Ceny paliw - smiac sie czy plakac.?
Coooooo podnieśli im o 20 groszy na litrze i tera jest po 0,80 zł :duh: no to mają przejeb...... Ciekawe czy tam ktoś z oszczedności jeździ dieslem :norty:
-
Ceny paliw - smiac sie czy plakac.?
Ciekawe ile kosztuje litr bryny np w Arabii Saudyjskiej - wie ktoś?
-
Czy to prawda co pokazuje Ekonomizer??
Zdaję sopbie sprawę z tego, że trudno w to uwierzyć aby 19-letnie auto miało niecałe 100 tyś przebiegu ale dokumentacja jaka posiadam do auta potwierdza przebieg. A jak działa ekonomizer - o ile się nie mylę działa na zasadzie pomiaru ciśnienia powietrza w układzie dolotowym. Jak dodajesz gazu to otwiera sie przpustnica a co za tym idzie do silnika wpada więcej powietrza i zmienia sie ciśnienie powietrza w dolocie. I właśnie te zmiany cisnienia pokazuje ekonomizer który skale ma w litrach. Jak się mylę to proszę o poprawkę.
-
Czy to prawda co pokazuje Ekonomizer??
Dokładnie jest taki przebieg :mrgreen: czyli 94 tyś.
-
Czy to prawda co pokazuje Ekonomizer??
A tyle pokazuje mój ekonomizer przy ekonomicznej jeździe autostradowej....... :norty: http://images2.fotosik.pl/313/5c6f7b2bb138d01a.jpg
-
chce zmienic z 15w40 na 10w40
Tylko dobry olej i filtr oleju. Ja to zrobiłem dwa miechy temu i jest ok.
-
Wymiana termostatu
Wielkie dzięks...... zamówiłem w Inter Cars i jutro powinien dojechać - a potem do roboty :worried:
-
Czemu mam koła na 4 śruby w e30 z 90r??
A można w nieskomplkowany sposób zmienić na piastę z 5-ma śrubkami???
-
Wymiana termostatu
Koledzy na dniach czeka mnie wymiana termostatu: czy dam se rade sam? Może ktoś opisze jak robił to sam - krok po kroku :oops:
-
ile wziasc za e30 325ix?
Wreszcie moje ukochane forum....... :mrgreen: Myślę, że na maksa z 2,5 tyś ale to może być nawet za dużo. A jak na klamoty to chyba więcej wyciągniesz ale musisz pokombinować jak się pozbyć papierów. Kiedyś czytałem, że wystarczy spisać umowę z jakimś kimś kto nie istnieje i sprawa załatwiona (ale szczegółów operacji nie znam).
-
Nowa tylna klapa a przełożenie znaczka ?
A ja szukam znaczka 320iA (chyba w 87 roku było takie oznaczenia modelu 320 w automacie?)
-
Coupe fotele przednie - jak wyprostować?
Ja mam tak samo - może tak było fabrycznie :wink:
-
Tuningowanie BMW
Wiem, że nie pokazujemy tu "wieś" tuningu ale nie mogę się opanować...... :norty: szkoda tego autka: http://moto.allegro.pl/item151194409__super_okazja_bmw_e30_320i_z_gazem_po_tunning.html
-
Sprowadzenie felg z USA
Ile cie będzie kosztowała ta zabawa w sprowadzenie? Jestem ciekaw jak to wyjdzie (łącznie z transportem)
-
Bujający się tył!
Opony nie maja z bujeniem nic wspólnego :nienie: . A te amory to ty tak na oko sprawdziłeś :wink: czy na maszynie? Bo bujanie jest efektem "rozchechłanych" amorów właśnie.
-
felgi-rozstaw otworów
A śruby pływające można stosować w wypadku jakich różnic w rozstawie?
-
BMW za wielka wodą
Taką naklejkę też mam na przedniej szybie jak w tym drugim - a w środku mam troszkę ładniej...... :mrgreen:
-
Sportowe sprężyny na tył - E30 sedan
Sam myśle nad "zglebieniem" - moim zdaniem będzie wyglądała ok. Tylko musisz pamiętać, że jak schodzisz w dół więcej niż o 40mm to trzeba dać sportowe amory.
-
Tuningowanie BMW
Trochę nudnawy jest ten "maksymalizm" w wielkości felgi. Ma ktoś foty bryki na małych felgach (max 14" a najlepiej 13")
-
Jak oceniasz styl nowych BMW 3 5 7 ?
Akurat dla Clarksona najlepsze limuzyny to Jaguar :nienie: , samochody sportowe to tylko Aston Martin :roll: a terenówka to oczywiście Range Rover :liar: