Treść opublikowana przez zamen133
-
Dziwna sprawa z automatem (wrzucenie biegu)
Z tego co mi tłumaczył mechanior od skrzyń - czarny olej (lub dość czarny) to nic dobrego. Stan starego oleju wiele mówi o stanie samej skrzyni. Olej powinien być klarowny - nawet gdy go wymieniasz (mimo że wygląda ok to stracił już swoje właściwości). Skonsultuj to z innym mechanikiem (jeśli masz taką możliwość).
-
Czy to nie szokująca cena?
Ogłoszenie jest już nieaktywne...... albo sprzedał...........albo ponownie kalkuluje za ile wystawić :wink:
-
Czy to nie szokująca cena?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2105007 Jeśli nawet stan jest perfect - czy cena nie jest kosmiczna?
-
Wyrzucenie katalizatora
Wiek nie ma znaczenia - ważne w jakich warunkach był używany. Jak się jeździ dużo w mieście to raz na jakiś czas wyjechać na autostradę i porządnie dowalić (pełen but) i się przedmucha. Mój ma prawie 20 lat i jest zupełnie zdrowy (osiągi zgodne z fabryką).
-
Wyrzucenie katalizatora
A czemu chcesz wywalić? Raczej zwiększysz spalanie a dzwięk będzie jak w Poldku.....
-
Lakierowana pokrywa i kolektor
Ta czarna perła wygląda zajefajnie - a czym potraktować kolektor dolotowy (on taki chropowaty jest) jak farba by tam się nadała?
-
PRZEBUDOWA FORUM !!! za i przeciw
Akurat przykład VKP jest trochę chybiony - ja tam większego ładu nie widzę. Mi osobiście brakuje na naszym forum działu "tuning".
-
koncowka tlumika, wymiary/zdjecia
No to na wiosnę zafunduje sobie nowego Tesha i dospawam dwie końcówki po 60mm każda :norty: .Nawet lepiej będzie wyglądać niż supersprint :roll2: Jeszcze jedno pytanko - czy dzwięk się jakoś zasadniczo zmienia przy standartowym tłumiku i takich dospawanych rurkach?
-
koncowka tlumika, wymiary/zdjecia
Ej Panowie...... dwie końcówki z kwasówki to rozumiem :cool2: ale do czego to przyspawać???? Zwykły tłumior np. Tesh (za 150 zyla) czy Walker? Szczegóły prosiłbym bardzo :modlitwa:
-
od czego ta dokladka zderzaka?
Chyba o coś takiego ci biega: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300071210263&ssPageName=MERC_VI_RSCC_Pr12_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=300071210395&itemcount=12&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&usedrule2=UpSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget
-
BMW 635csi na Discovery dzis 16!!
Kurcze a może ktoś nagrał i wstawi na jakis serwerek do pobrania :modlitwa: .
-
TOP10 - najlepszych chińskich kopii
Straszne to........ jak tak dalej pójdzie to za kilka lat w szkole będzie zamiast anglika chiński obowiązkowo. Najgorsze jest to że są zupełnie bezkarni.
-
Jak myslicie warto go kupic?
No i automat - zakochasz się w nim (w najbliższej ci stacji benzynowej też :roll2: )
-
Jak jeździć zimą automatem???
Widzę, że wszyscy się chwalą jak to sobie radzą zimą ale nie ma odpowiedzi na moje pytanie: Czy dla skrzyni ZF 4HP22 bez osprzętu typu jazda zimowa czy inne bajery bezpieczne jest ruszanie z wajchą na pozycji 3. Wiem, że na tych skrzyniach zna się doskonale kolega 130rapid - jeśli przeczyta proszę niech odpowie..... :modlitwa:
-
Jak jeździć zimą automatem???
No tak - przecież snieg zalega na ulicach całymi miesiącami... :duh: .
-
Kupno E30 jako auta do zabawy
Jedna uwaga - za 5 tyś to dobrą 325 raczej ciężko wyłowić :twisted2: .
-
Jak jeździć zimą automatem???
No właśnie o to chodzi, że nie mam trybu * i M. Czyli skrzyni nić nie grozi? A ruszać będę z 3 biegu?
-
Jak jeździć zimą automatem???
Panowie - proszę o odpowiedz - czy ruszanie w automacie z wajchą przestawioną na pozycję 3 jest bezpieczne dla skrzyni? (ja mam 4hp22)
-
Jak jeździć zimą automatem???
Ja nie mam ASC a moja 4HP22 nie ma trybu zimowego :cry2: Czy ruszanie z wajchą przesuniętą na 3 jest bezpieczne dla skrzyni?
-
BMW nocą...
http://images2.fotosik.pl/313/4795537574696adc.jpg
-
BMW nocą...
http://images2.fotosik.pl/313/662a2645f7e960f5.jpg
-
Czy E-30 można jeszcze jezdzić na codzień?
To wersja SHADOW LINE w wąskiej lampie - moje maleństwo. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images4.fotosik.pl/270/71b03b0a5340ba9f.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images2.fotosik.pl/315/5d907c063c073691.jpg
-
Jak myslicie warto go kupic?
I od tych 3 lat nie są serwisowane albo naprawia je "pan Kazio" swoim młotkiem. Dlatego mówię o kupnie samochodu w PL ale nie eksploatowanego u nas. Po E34 nie opłaca się jeździć na długie wycieczki po Europie. Czyli trwierdzisz, że Niemcy swoje 15 letnie e34 serwisują w ASO do końca (płacąc za przegląd kilkaset euraków - albo i więcej) a potem sprzedają te swoje wycackane e34 Polakowi za 1,5 euro (albo i mniej)?
-
Czy E-30 można jeszcze jezdzić na codzień?
Albo z V8 lub V12 pod maską :norty:
-
Jak myslicie warto go kupic?
Z całym szacunkiem dla waszego zdania - ale pierdoły gadacie żeby nie kupować krajowego tylko targać z niemcowni :mad2: :mad2: :mad2: Nie rozumiem tego myslenia - to znaczy, że w Polsce nie ma perełek ani aut w dobrym stanie a u Niemca to bonanza samochodowa? A nie pomysleliście, że właśnie Niemcy wiedzą, że tak myslimy i wcisną Polakowi byle padline...... Kupno samochodu to inwestycja i trzeba się solidnie przygotować do zakupu (między innymi po to jest to forum - można poradzić koledze na co ma zwrócić uwagę przy zakupie aby nie wtopić). W Polsce są dobre auta - tylko troche trzeba się natrudzić.