Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. czestek1 odpowiedział(a) na moby85 temat w E36
    Zapobiegawczo zrob to, nic Ci nie zaszkodzi.
  2. czestek1 odpowiedział(a) na moby85 temat w E36
    To wez przekasuj DME .iNSTRUKCJA J jest na forum w dziale zrob to sam
  3. W Polsce nie ma mozliwosci rejestracja auta z urzywana instalka LPG.wez tez to pod uwage
  4. czestek1 odpowiedział(a) na moby85 temat w E36
    nie powinna miec , jesli obroty nie faluja to sterownie krokowca z TPSa jest prawidlowe wiec dziala przepustnica odpowiednio, wina moze byc tez w przewodach WN, przewodach powietrza, swiecach, wtryskach, a nawet w paliwie
  5. czestek1 odpowiedział(a) na lucaslee temat w E36
    Jako expert rowniez odsylam Cie do wyszukiwarki, i ganie za nie czytanie regulaminu. :nienie:
  6. O to tak jak w innych BMW :8) a powaznie te elementy powinienes wymienic na koncu, jesli spusciles plyn i nie bylo w nim jakis drobinek metalu z łopatek wirnika pompy( choc teraz sie chyba produkuje z plastikowym wirnikiem) to nie bylo podstaw do wymiany w pierwszej kolejnosci pompy, jesli silnik grzal Ci sie a wiatrak wentylarota mozna zatrzymac palcem, wiatrak okrecal sie z wieksza predkoscia -tak wzrokowo to rowniez nie bylo podstaw do wymiany sprzegla. Po co robic cos od tylu i od nadrozszych czesci. Odpowietrz uklad zobacz co bedzie sie dzialo, jak nie da zadnych zmian wymien termostat i odpowietrz raz jeszcze.
  7. :worried: to co Ty wymieniles?plyn? i to jest to wszystko? tak czy siak wskazowka nie ma prawa sie wychylic bardziej niz norma czyli 88-90'C nawet jesli bys po pustyni jezdzil, Termostat moze byc zakamieniony zasadniczo od tego sie zaczyna podczas poczatkow przegrżania silnika.
  8. czestek1 odpowiedział(a) na dmcneo temat w E36
    No wlasnie a co z tym odatkiem na LPG? Chlopaki wiecie cos wiecej bo takie plotki juz kraza od dluzszego czasu i zaczynam sie niepokoic. :roll: zainteresowalem sie i postanowilem poczytac info. link dla zainteresowanych http://www.money.pl/podatki/wiadomosci/artykul/akcyza;w;gore;-;money;pl;protestuje,217,0,347609.html MOwiac w skrocie teraz w 1 tonie gazu jest zawarte ok.700zł podatku, chca go podniesc do 1100zł wiec cena 1 litra LPG bedzie wyzsza o 30gr. Jak to napisali...i tak kupia bo jezdzic musza. no i zmiany te chca juz wprowadzic od 1 wrzesnia
  9. Po 1 w tytule chyba nie E46 a E36, po 2 ten spray to mozna sobie caly w buty napryskac-moze sie bedzie wyzszym, po 3 folia nie dziala, Jest jedno rozwiazanie i recepta na to ustrojstwo......jezdzic tak zeby nie przekroczyc predkosci. :norty: podołasz?!
  10. wyciek moze byc tak niewielki ,ze nie zauwazysz go golym okiem, woda wyoaruje ale jesli plyn skapuje powiedzmy z wezykow idacych do nagrzewnicy to jakis element moze byc w takim bialym osadzie, moze masz tez uszodzyny korek i przpuszcza , uwalnia plyn w postaci pary
  11. kwk kolega napisal , ze wymienil regulator biegu jawolgo czyli "KROKOWCA" sprawdz dokladnie dolot, zrob reset DME
  12. teraz wyglada jakby za swierzo..."dresiarsko"
  13. czestek1 odpowiedział(a) na .chudy. temat w E36
    ..dla zabawy? sprzedaj auto i kup inne.chyba lepsze rozwiazanie
  14. czestek1 odpowiedział(a) na czestek1 temat w E36
    miki sprawdze twoja wskazowke, jednak powiem Ci, ze zapach benzyny przy zamknietych szybach i wlaczonym nadmuchu NIE wystepuje.......jedynie przy otwartej szybie gdy powietrze"zawiewa" do srodka
  15. czestek1 opublikował(a) temat w E36
    Chlopaki od jakiegos czasu ( kilka miesiecy ) podczas jazdy z otwarta czy uchylona szyba czuc zdecydowanie zapach benzyny. Moge tez powiedziec, ze w okolicach przodu po zatankowaniu wiekszej ilosci paliwa do zbiornika powyej 40 l rowniez czuc zapach benzyny. do tego smiem twierdzic, ze silnik jest "zalewany " jednak nie jestem tego pewien , ale od niskich obrotow wciskajac pedal gazu silnik potrzebuje troche czasu zeby sie POZBIERAC, jest zdecydowanie przymulony. POsiam gaz i jadac na LPG silnik plynnie reaguje na pedal gazu. A jadac na PB tak jakby byl przydlawiony. Moje pytanie czy ktos z Was ma jakies sugestie co do tego klopotu?!
  16. dla mnie bomba :) hipotetyczna sytuacja: jestem sobie zlodziejem aut - spodobala mi sie jakas furka - rzadko spotykana, ladny stan i wogole.po co mam szukac gdzie gosc trzyma autko - zapisze rej i juz wiem gdzie sie w nocy mam udac na wycieczke. Skandynawia to nie Polska, rano chodze do pracy, auta pootwierane , kiedy byl mroz odpalone stoja na ulicy -drzwi otwarte. Inne realia :norty:
  17. W paliwie jest woda-mam nadzieje, ze zdajesz sobie z tego sprawe, przy spalaniu gazu wydziela sie również woda, woda skrapla sie tez w ukladzie wydechowym, woda skrapla sie w zbiorniku paliwa.....tylko teraz wszytsko ma swoje powiedzmy normy. NIe sadze aby przepuszczala uszczelka pod glowica, objawy zauważyłbyś , dymienie , smietana na korku oleju, ubytki plynu. Problem lezy w regulatorze biegu jałowego bo poiwedziales ze na LPG jest ok.czyli wniosek jest taki ze silnik krokowy jest niesprawny lub zle sterowany. Pomijam nieszczelnosc ukladu dolotowego-bo powinies sprawdzic to jako 1. Odpal silnik na Pb i odepnij wtyczke od krokowego- jesli praca silnika jest taka sama to masz odpowiedz na swoje pytanie, jesli obroty wskakuja na poziom okolo 1200 i sa stabilne to masz potwierdzenie, ze krokowy działa, tylko nie wiadomo czy sie zacina czy otrzymuje zle napienie z komutera, idac po nitce TPS, przeplywka
  18. czestek1 odpowiedział(a) na Marko27 temat w E36
    Klapa bagarznika -newralgiczne miejsce w e36, ten typ tak juz ma- oznaki korozji moga pojawic sie na spawach, na dolnej krawedzi klapy. co do e46 widzialem kilka sztuk z rdza-zdumiewajace, przeciez bezwypadkowe :duh:
  19. MOj motor 241tys kmna jezdzie mieszanej , LPG Pb w ciagu przebiegu 15 tys km zechlal wlasnie ta norme co wsponial kolega wyzej mianowicie wlalem jemu 2 l oleju plus jeden dodatek 300ml Firmy L MOLLY byla to wylacznie jazda w miescie czyli w bardziej ekstremalnych warunkach.auto nie kopci pracuje normalnie, nie ma zadnych wyciekow widocznych na zewnatrz. jeden silnik bedzie porzeral oliwe a inny nie i nie ma sie tu po co martwic
  20. czestek1 odpowiedział(a) na siwy_daniel temat w E39
    TDS? musi byc zadbany technicznie, wiele silnikow wysiada bo jak si enei dba to tak jest 2.0 sam chcialem 5tke z 2.0 ale mysle , ze tak jak w 3 1.6 ma ma spalanie w zasdadzie identyczne do 1.8 a roznica osiagow jest juz odczuwalna. Do tej masy i gabarytow wiadomo najbardziej dynamicznie sie jezdzi z 4l:) ale 2.5 bedzie wystarczajacy ceny popatrz na allegro co ile kosztuje i masz juz spojzenie
  21. czestek1 odpowiedział(a) na Shogun temat w E30
    moze to byc uszkodzenie przeplywki, odlacz na zapalonym wtyczke i zobacz czy jest reakcja jakas, sprawdz tez czy nie pekl jakis przewod od powietrza bo lewe powietrze moze go dlawic tez bardzo
  22. dąbasz, umyj auto, wypoleruj lakier, posprzataj zadbaj o szczegoly, nie znieniaj tego co jest dobre, pieniadze Ci sie przydadza na cos innego
  23. Powiedz , ze to tylko zart....... :shock: co ty masz wakat jakis w slozbach drogowych? bedziesz odsnierzal? po co Ci to?skoro uwazasz, ze to jest FAJNE - 95 % ludzi ma jedno wspolne zdanie na to- "wiesniarstwo" sory za dosadne slowa.Pozdrawiam
  24. skoro cisnienie ok, wyciekow nie ma, to nie wyparowal sam. skoro ubywa go spora ilosc , oznak nie widac pod autem, silnik czysty to musi byc spalany

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.