Skocz do zawartości

problem z "zapieczoną"śrubą pod kierownicą...


Faruq

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!!

Dzisiaj zabrałem sie do sciagania kierownicy (niesamowicie piszczy co doprowadza mnie do szału...)

Oczywiscie odpiałem aku,torx T30 w łapę i dawaj do wykrecania...Niestety zaciałem sie już na drugiej srubce... skasowałem jeden srubokret(kiepskiej jakosci) przylecialem z drugim ktory juz tak latwo sie nie da...i dalej lipa...sruba nie chce puscic a powoli zaczyna sie juz wyrabiac...miejsca malo...WD40 nie pomaga...Mordowalem sie z nia ze 3h i dalej jestem w punkcie wyjscia...Czym odkrecic to ustrojstwo :mad2:??????

Macie może pomysł co z tym zrobic?Czy ten emblemat jest wyciagalny i moze przez niego dałoby sie dostac do glownej sruby?(Kiera 3ramienna z poducha...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jest ten bol co bedzie gdy sruba sie zjedzie calkiem...:(a na to niestety sie zapowiada...jak rozwierce to jak potem ta poduche przykrece ? W ogole co za wymysł.. te torxy... :? Może czyms w srube uderzyc?
Mozesz energicznie uderzyć czymś metalowym w metalowy klucz nałożony na śrubę. Może coś się ruszy. Byle z wyczuciem, zeby czegoś nie połamać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: ja jedna rozwalilem srube i lepiej bo 4 h rozwiercalem lezac na pedałach z łbem pod tapicerka mało sie nie utopiłem w pocie z czola bo to lato bylo.to pozniej :cry: az kalaleczek pianki z kierownicy urwalem ( tam od spodu ) no szok wogole- sama sie dociagla tak na dziurach pewnie

moze jakims wykretakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety sruba dalej tkwi w kierownicy...probowalem jakby szło rozwiercanie - baaaaaaaaardzo mozolnie i pracy przy tym sporo a co najgorsze nijak idzie ustawic wiertarke rownolegle do tej sruby...wiec poki co odpuscilem..bo i tak lezac na pedalach mialem wrazenie ze te piski dochodza jednak z wnetrza drazka i osadzenie tasmy raczej tu nie jest winne.

Probowal ktos z Was dostac sie do tych lozysk wewnatrz "rury" wychodzacej do silnika?Bo tam wszystko jest zabudowane..Jak to rozebrac? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.