Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. :shock: :shock: :shock: :duh: :mad2: :modlitwa: :cry2: nie masz AC to masz rozbitego strucla
  2. Jesli nie masz klasy nie zagladaj, jesli nie chcesz zeby auto samo jechało tez nie wchodz, jesli nie chcesz aby Towim samochodem interesowal sie tlum przechodniow Tez nie wchodz w linka....ale poliglota z tego faceta.... http://moto.allegro.pl/item487035395_piekne_bmw_325i_cabrio_e36_dla_czlowieka_z_klasa.html ( sam samochod moze byc) a ten..... :norty: jakby Batmobil, albo Świnka Pigy, juz sam nie wiem http://moto.allegro.pl/item495249707_bmw_e36_unikat_okazja_felgi_18cali_tuning.html za granica wstyd sie pokazac to trza opchnac
  3. czestek1 odpowiedział(a) na grzechuuu temat w E36
    No jak pomiar miał miejsce w Augustowie to sie zgodze- 30 tys mieszkańców :jawdrop: miasto jak nic.
  4. czestek1 odpowiedział(a) na m43 temat w E36
    Dobra , ale prosze o wytlumaczenie co ma wspolnego tytuł do sensy pytań- i spostrzeżenia autora?
  5. czestek1 odpowiedział(a) na wan7 temat w E39
    a Ty mi powiedz wan co załacza przedni pdc? bo tak jak mowilem chce kupic czujniki( chocby z jakis tanich ukladow z allegro) i je wmontowac na przod tylko co zasila przedni PDC, i czy jest opcja wykorzystania w tym ukladzie centralki tylnego pdc i jego buzera.
  6. czestek1 odpowiedział(a) na wan7 temat w E39
    Stojac centralnie od tyłu auta poczatki pykania pojawiły sie z odległosci jakis 150cm( byla to jakos f=1~2Hr) potem ta czestotliwosc wzrasta do odleglosci od zderzaka 30cm ( i tu mamy jakies pytakanie f=15/20Hz tak jak robis ie to szybko jezykiem w ustach- ktos moze policzyc ilosc prrrrrrrr w 1 s :wink: ) no i ta granica 30cm to sygnal ciagły. Stojac prostopadle do krawedzi tylnego zderzaka ( na lini zderzaka- z boku) to ten skrajny czujnik w zasadzie nie reaguje reakcja jest na granicy katastrofy bo sygnal jest w momecie 20-30cm od boku zderzaka-czyli jesli wjedziesz idelanie rowno kolo sciany to mozna juz w tymmomecie byc na granicy zaczepienia lusterkiem o sciane.
  7. czestek1 odpowiedział(a) na grzechuuu temat w E36
    od kiedy karmienie 6 piskląt wymaga takie samego nakładu srodków jak wykarmienie 4 piskląt? Piszesz o autach po 93 czyli wazna informcja wszystkie silniki juz na łancuszku. Czy to 316 czy to 320( ciagle przypominajac o wysmienitej kulturze pracy silnika R6) kazda dowiezie Cie z pkt A do pkt B, a za ile i w jakich wrazeniach to zalezy od Twoich upodobań. Sadze , ze masz podobne do moich wiec 318 jest złotym srodkiem miedzy dynamika a ekonomicznoscia pomiedzy 4 a 6 cylindrami.
  8. Twoj kumpel maechanik moze powinien w BMW pracowac , skoro uwaza sie za mądrzejszego od nich. Nauczylby ich konstruowac silnik za pomoca swoich wskazowek.
  9. czestek1 odpowiedział(a) na wan7 temat w E39
    musze doraznie zbadac to, aleprzy odleglosci 1 metr rozpoczyna sie pykanie wolne, 60cm to szybsze pykanie a 30 bardzo szybkie a ciagle ponizej 30cm. tyczy sie to tez tych odleglosci z boku zderzaka czyli powiedzmy pojazd zbyt blisko sciany bocznej garazu. czujniki działaja wszystkie. a sygnaly sprawdze jutro dokladniej.ale zawsze dziala tak samo identycznie bo staje w garazu zawsze w tym samym praktycznie miejscu
  10. czestek1 odpowiedział(a) na m43 temat w E36
    Wszedlem kliknąłem i głos wysłany, na lotnictwo- bez czytania - jestem leniwy i czasem piszecie głupotki :cool2: sadze, ze 80% wie skad tzw. Śmigiełko.........mozna to droga dedukcji wywnioskowac.
  11. czestek1 odpowiedział(a) na krg1 temat w E46
    Ja mysle nad dołozeniem PDC na przód. Tylko zastanawiam sie czy zakup czujnikow od inego zestawu ( allegrowy) pozwoli na wpiecie sie do centralki bedacej juz w aucie i wukorzystanie tegoz samego buzera? No i co włącza przedni PDC?
  12. wiele osob ma tekie patenty, ale na Miłość Boska nie gada sie o tym publicznie :duh: bo traci sie sens idei tego zakładania.
  13. czestek1 odpowiedział(a) na Trancemorpher temat w E36
    Moze jakis przewod lub wtyk sie obluzował i nie ma przejscia. jak ruszysz to drgania owoduja jego ponowne polaczenie......moze
  14. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    NIe. piotrus23_24 to Piotr C. lat 13 a ten to Edek B. lat 30 z innej miejscowosci. Tak wiec nie wiem co ich laczy po za tym ze Edek jest w znajomych u piotrusia na NK i tego ze piotrus wstawial linki "ze swoimi BMW" a na ktoryms z nich jest wlasnie ten Edek. To nie jego ojciec.
  15. czestek1 odpowiedział(a) na piotr23_24 temat w X5 (E53)
    No a to Edek B. ktorego poznalismy na fotach z linkow od piotrusia http://images50.fotosik.pl/35/4b63fc49e387beae.jpeg a to sam piotrus23_24 http://images38.fotosik.pl/35/f212c1ea3a860187.jpeg i jeszcze raz nasz piotrus ulubieniec , z Reńskiej Wsi http://images34.fotosik.pl/408/30aa10c8b5db2cd0.jpeg
  16. Ale jaka oprawa zdjecia?! jakis aniołek, kości, pentagram i jeszcze serduszko. Taki sam burdel jak w głowie tego młodego Harry Potera I jeszcze raz nASZ DRIVER M5 http://images38.fotosik.pl/35/f212c1ea3a860187med.jpeg jednak uboższa szata graficzna
  17. czestek1 odpowiedział(a) na wan7 temat w E39
    Podczepiam sie do tematu. Mysle na PDC do przodu, tyl jest fabrycznie -elegancko. Moje pytanie, czy ktos z Was dokładal Przod? Czy zakup czujnik z uniwersalnego zestawu pozwoli na wlaczenie ich do centralki tylnego aby nie montowac tego swiecacego dziadostwa tylko wykorzystac juz zamontowany nadajnik dzwiekowy. co uruchamia przednie czujniki? Tyl wiadomo bieg wsteczny. Co i jak myslicie?
  18. czestek1 odpowiedział(a) na adamcool temat w E36
    A jakis bezpiecznik tego jest?
  19. Juz wiem- myslalem ze mowisz o wew. slupku. A to to jakas okelina jest twarda. U mojej siostry w Compakcie tez sie rwie. Widzialem kiedys takie cos na allegro do oklejania tych słupkow w autach. Zaraz poszukam o cos takiego na dole listy.ale Ty chyba chcesz matowa?! http://moto.allegro.pl/search.php?string=okleina+zewnatrz&category=8697&description=1&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1
  20. Chodzi Ci o taka farbe silikonowa ( tu gdzie pas wisi)- masz podrapana i chcesz to usunac?
  21. czestek1 odpowiedział(a) na krg1 temat w E46
    Akumulator to element samodoładowujacy sie podczas pracy silnika. Chcesz go podładowac, to chyba sie rozładował nie kreci rozrusznika i nie zapala silnika?Czy jak? Instrukcja mowi, ze w momecie ładowania akumulatora mozesz podłaczyc prostownik bez wyjmowania jego z auta. z tym , ze + podłaczasz nie do bieguna + na aku tylko do tego na aucie( w komorze silnika) Tak samo podczas rozruchu awaryjnego silnika
  22. Na bank właczniki w ryglach drzwi. Jest tam tylko malutki jezyczek plastikowy wystajacy jakis 1cm. Ja mialem ten klopot kiedy kupiłem e36. Swiatełko nie zapalało sie w ogóle po otwarciu drzwi. WD40 wpryskiwane w miejsce tego bolczyka polaczone z jego dynamicznym ruszaniem- rowniez takie jakby strzelanie z niego( jesli rozumiesz co mam na mysli) i jakos zaczeło funkcjonowac i działa juz 3 lata bez kłopotu.
  23. czestek1 odpowiedział(a) na Herodyn temat w E90, E91, E92, E93
    Wstaw jej zdjecia na galerie. obejzalem ten artykuł no i powiem Ci...... :mad2: Śliczna jest . Ja chce taka :cry2: p.s. masz tam błąd chyba bo średnica koła [cale] wpisałes 225 a to chyba szerokość :wink:
  24. chyba kolega jemu podbija aukcje..
  25. Piotr23_24 http://images34.fotosik.pl/408/30aa10c8b5db2cd0.jpeg dajcie juz spokoj. Zbanowac i juz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.