Treść opublikowana przez Jack79
-
E87 zmiana tylnych lamp na poliftowe ale zwykle nie ldw
Przeczytaj dokładnie to co ci podesłałem w linku powyżej, to nie będziesz się musiał pytać. Na drugiej stronie chłopaki podsyłają linka. Jest bez fotek, ale masz napisane co i jak. To wszystko co chcesz do auta wsadzić już jest opisane. Szukania na 2-3 sekundy w google. Dziwna jest tylko ta sprawa z tymi wtyczkami , bo realoem podaje że są identyczne, a jednak trzeba albo bolec z wtyczki usunąć albo gniazdo przerobić.
-
E87 zmiana tylnych lamp na poliftowe ale zwykle nie ldw
Oczywiscie że nie pasuje plug&play. Trzeba przekładać piny we wtyczce i jeżeli zostajesz przy starej wtyczce, to jeszcze zmodyfikiwać gniazdo w lampach. Lub kupić kompletne lampy z wtyczkami po lifcie i przełożyć odpowiednio wszystkie piny. Tu masz link z DIY http://www.babybmw.net/forum/viewtopic.php?f=29&t=15081
-
E91 Wymiana podgrzewacza filtra paliwa
Nie dzwoniłem nigdzie oprócz fo sprzedawców używek. Niewiele jest tego na allegro i sporo jest uszkodzonych. Popękane króćce lub nie działają. Nie wiem w sumie ile auto śmiga z tym błędem, bo to nie moje. Ale od ponad pół roku jest. Przy zakupie auta już było. Wiedziałem że podgrzewacz można za 100 zł kupić nowy, tylko nie wiedziałem że są różne:)
-
E91 Wymiana podgrzewacza filtra paliwa
Dokładnie taki sam jak ty mam podgrzewacz. Silnik m47n 163KM. Kiedyś był dostępny sam podgrzewacz za ponad 400 zł o numerze 7802940, ale wszędzie są zerowe stany magazynowe.
-
E91 Wymiana podgrzewacza filtra paliwa
No na bank jest inny i w innym miejscu. W tym do którego szukam jest 4 pinowy:(W e90, nie spotkałem się, żeby ktoś opisywał taki przypadek.
-
[SERIA 1] Akcja serwisowa / wilgoć podgrzewacz filtra paliwa
Błąd
-
E91 Wymiana podgrzewacza filtra paliwa
Robiło się zwarcie od wilgoci w podgrzewaczu i ogień. Była jakaś akcja w serii 1 na to, bo auta płoneły. Tak na szybko szukane https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=33&t=164691 Komuś na bank tu się zapaliło auto przez ten podgrzewacz, pamiętam że czytałem.
-
Re: [E87] Freak'owa 120d |198,3KM 442,2NM|
Nie ma co się załamywać. 90 procent kierowców w Polsce jeździ bitymi autami, a połowa nawet o tym nie wie. Ty przynajmniej będziesz miał te świadomość. No ale zawsze to straszna szkoda. Jak już się ogarniesz to opisz co i jak, ze doszlo do nieszczęścia.
-
E87 118d 2008 Problem z elektryką
A co masz w zakładce IBS w INPA. Wchodzisz w silnik, następnie F5 chyba, potem F5 znowu (zakładka IBS). Pod F2 i pod F3 masz informacje o stanie aku, ładowaniu ITP.
-
E87 118d 2008 Problem z elektryką
No skoro masz kleme IBS i daje ci znać ikonką akumulatora że jest do dupy to d tego bym zaczął. To ma tak działać, że auto wie, że ma zaoszczędzić prąd na rozruch i odłącza wszystkie zbędne urządzenia. W INPA możesz zobaczyć jak IBS ocenia stan twojego akumulatora. INPA pokazuje że z 80AH zostało 35% pojemności. Auto kręci bez problemu. Mój jak się zaczęła pojawiać ikonka wyłącza wszystko łącznie ze światłami powitalnymi, START/STOP, grzaniem lusterek, tylnej szyby.
-
E87 ktore piny w tylnej kostce lampy sa od zarowek cofania
No przecież to czarno na białym napisane. Lewa lampa to pin 1 czarny z niebieskim paskiem grubości 0,75mm, a prawy to pin 6 kolor niebieski z żółtym paskiem też grubości 0,75.
-
BMW E91 - Pytanie odnośnie oświetlenia w podsufitce
Z tego co piszą to trzeba pociągnąć kable z przodu na tył i kupić lapkę z wtyczką ucięta albo wtyczkę. Co niektórzy piszą jeszcze że trzeba zakodować
-
E91 Wymiana podgrzewacza filtra paliwa
Ok. Obadam. Chociaż allegro mam już oblukane. Najlepsze jest że jak się zainteresujesz i chcesz kupić, to dzwonisz i pytasz się go, czy wszystko jest sprawne. Wtedy koleś mówi że działa, ale króciec jest pęknięty lub nie wie czy działa. Najlepszy był jeden co na aukcji napisał że działa. Zadzwoniłem, mówi że ma bank jest sprawny. Za 5 minut oddzwania i mówi że niestety on jednak nie jest sprawny:( ciężka sprawa. Poszukampo twoim numerku.
-
BMW E91 - Pytanie odnośnie oświetlenia w podsufitce
No plug&play to niestety nie jest. Tu masz link do stronki jak ktoś to odpalał. Do tematu są podpięte inne linki ze schematami. Czytaj i zapomnij o plug&play:( P.s. sorry zapomniałem wkleić:) https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=255668
-
E91 Wymiana podgrzewacza filtra paliwa
A jak byś znalazł jeszcze 4 pinowy taki to by było bosko:) numer filtra z podgrzewaczem 4 pin to 13327802939 i niestety na czescidobmw nie widze osobno podgrzewacza:(
-
Nowy silnik - BMW E87
No to grubo. Uderzaj do sprzedającego, bo nieźle się wrypałeś:(
-
Nowy silnik - BMW E87
Ciężko kupić ten silnik drugi. Kase jaką wypadało by włożyć w ten drugi też jest spora. Na dzień dobry rozrząd koniecznie. Może lepiej rzeczywiście ocenić straty w starym i zobaczyć czy nie wyjdzie taniej naprawić go, jak się da.
-
CCC Professional 2018
Jak zwykle:) Z aktualnością nie ma ona nic wspólnego:) BMW ma dwuletnie opóźnienie.
-
Nowy silnik - BMW E87
Nie ma szans. To są zupełnie inne siniki. Jak byś chciał ładować kompletny M47 do auta N47 to też będzie dużo komplikacji. Najtaniej kupić to co miałeś.
-
E9x Wymiana przedniej czołowej szyby
Bednvr, a nie przestawileś sobie tego pokrętła na manetce wycieraczek. Kiedyś myślałem że to do automatycznego wycierania nie wnosi. Im bardziej pokrętło jest u góry tym automat jest czulszy. Na samym dole to praktycznie nie wyciera.
-
Wyciek plynu chlodniczego bmw e46 320d FL
Gorąco w kabinie bo pewnie elektrozawór klimatyzacji zepsuty. Wtedy gorącym wali z nawiewów na szybę i nogi, pomimo ustawienia 16 stopni na klimatroniku. Zobacz błędy w IHKA chyba, czy nie masz tam błędu od tego zaworu.
-
BMW E81 Problem z Welcome Lights - Światła Powitalne + Zamek
Te cyfry po odpaleniu to ilość kilometrów do wymiany oleju. Kasuje się to ręcznie przy wymianie oleju. Wtedy komp zaczyna liczyć od chyba 30 tysiecy w dół. Ja na 15000 wymieniam drugi raz i hak dodzie do zera to znow wymieniam. 30 tysięcy to za dużo na jedną wymianę. Co do modułu czujników cofania, to znajdje się on za tapicerką po stronie pasażera w bagażniku. Niestety bez zdjęcia tapicerki nie da rady się tam dostać. Woda wpada przez uszczelkę lampy tylnej lub przez wentylację za tapicerką. Najłatwiej sprawdzić czy ma się wodę poprzez podniesienie siedziska tylnej kanapy. Łapie sie za przód i ciągnie do gory. Jeden zaczep jest po stronie kierowcy na środku a drugi po stronie pasażera. Jak pod siedziskiem jest woda to w bagażniku jest już powódź. Drugi sposób to wyjęcie zaślepek pod autem. Popatrz na foty tutaj, gdzie są zaślepki. Ja wyciągałem ja po majechaniu tylnymi kołami na krawężnik. http://babybmw.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=102822&p=1323930
-
BMW E81 Problem z Welcome Lights - Światła Powitalne + Zamek
U mnie welcome lights przestają siè zapalać w momencie wyświetlenia na desce rozdzielczej informacji, za niskie napięcie na akumulatorze, czy jakoś tak. Mssz PDC w aucie? Czesto problemy z elektroniką powoduje zalany moduł w bagażniku.
-
Jaką jest kolejność świec żarowych w n47??
No a jak błędy na kompie. Są nadal od świec?
-
Niebieska kostka radia PYTANIE (navi strzałkowa)
W tej 12 pinowej wtyczce nic nie powinno isc do głośników, bo one idą do bagażnika. W bagażniku jest bm24 skąd wychodzą głośniki. Pin 1 w 12 pinowej wtyczce powinien mieć kolor szary z czerwonym paskiem grubości 0,5 i wedłu schematu to powinno być podswietlenie. A PIN6 to szyna k-bus i jest koloru biało czerwono żółtego grubości 0,35.