Treść opublikowana przez skols003
-
Dwustronny wydech BMW e 46 3.0xd
nie wiem co ci powiecziec sam bym chcial zamontowac taki tlumik na obie strony jak w m e46 .wszystko sie da tylkotrzeba to odpowiednio zrobic tu w widziaem kilka aut nie bmw. co mialy 4 koncowki i jak jeden miale dobrze zrobione to to wygladalo a drugi znowu lipa miedzy siatka a plastkiem;9
-
e46 Jakie opony??
oponka jest najlepsza 225/45 r17 a szerokosc felgi musi byc od 7.5cala .do 8.5. ale mozna zalozyc tez 245 jak kto lubi :D
-
bmw e46 328i/ci lub 330i/ci
chodzi o 330ci
-
bmw e46 328i/ci lub 330i/ci
zawsze mozna zamontowac wtrsk podtlenku LPGi pali max 15gazu trasa 10 :D
-
JNX -->> E46 320D+++ Wstępny wpis, modyfikacje!
ja .pier.. ale furka zderzak ladny tylko ta tablica psuje caly widok na niego. 220koni toz to szatan w manualu? ;) to narazie masz jedna turbine ? jak spasujesz to biturbo jak tam jest na 6 garow a tu na 4. widac ze znasz sie na tym co robisz. takie 220koni z 2 litrowki to masakra
- 1.8 115KM
-
[E46 320d 150KM 2002 lift] 18" felgi - wejda?
wejda spokojne kolego a oponka pod 8cala. 225 albo 245 na 40wysokosc i na komforcie nie ucierpi bo dobrze tlumia nierownosci e46 :)
-
3xx - lift, dokładka xenonów
ja widzialem na allegro bmw e36 e46 bo tyl mialo od e36 a przod od e46 lift caly tak zwany po dzwonie lift :P
-
Magiel, krzyzak czy cos innego? wozi po drodze
to ty na tch balonachpo srodze skakacz a nie jedziesz po 75 to faktycznie od dostawczaka bo 65 to jest max wez to chlopie zmien na cos normalnego bo pewnie nie wiesz co to jest przyczepnosc :D . fakt na oponach 225 i wyzej juz czuc jak wyrywa kierownice w koleinach. za to na 205 jedzie sie w miare
-
320d 2002 po lifcie - jak zdjac i wyczyscic tylne lampy?
paprochy i ja mam ale tylko w tej malej czesci na klapie
-
Bmw m54 - ciepła Hiszpania a dobór opon
bridge stone protenza s100 twarde ale nadaja sie na takie drogi i do sportowej jazdy
-
320d 2003 150KM spadek mocy akumulatora
jak dojdzesz co tio to napisz a ile ci zre pradu na postoju na wylaczanym bo mi az 1.33ampera i jeszcze nie doszedlem co to. panowie a ktore bezbieczniki sa od imobilaisera zeby go nie rozkodowac? bo tez bede wyjmowal po kolei a nie chce nic popsoc wiec ktorych nie powinnem wyciagnac bezpiecznikow`?2 dni i nowy aku wyladowuje mi przy takim poborze pradu
-
330d Końcówka wydechu
a takie cos zamontuje w 320d bez ciecia zderzaka? i przyspawam bo jedni mowia ze tlumnik ori najlepszy i dlatego chce sama koncowke a w sumie to moge zmienic caly koncowy ale jak sie da bez tego to chcialbym sama koncowke do mojego 320d :D bo ten kran mnie juz denerwuje a najbardziej podoba mi sie okragla podwojna a mozecie polecic jakies dobre podwojne okrogle koncowki?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kolega quwet ma 330ci i mali mu od 10 do 15gazu tak zestroil autko ze ma 2 konie wiecej na gazie. jak juz kupujesz cos powyzej 2 litrow to kup 328 ale za ta kase to nie kupisz lepeij poczekaj i doloz sobie i kup autko ktore pod butem ma swoje a pali nie wiecej od 323i :D
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
no czekamy ile na koncu wyjdzie mocy i momentu z tego 320d prawdopodobnie bedzie to malyodrzutowiec ;)
-
Nasze E46 na facebooku
podepne sie pod temat cos podobnego mam nie chodzi o zdjecia a o piosenke o bmw a ktora piosenka wam pasuje do swojego bmw 1 2 3 4 ja wszystkie oprocz numeru 2 ;) ale najlepsza jest nr 1 :D
-
Jakie Opony ?
zalezy od grubosci porfwela. ale 205 /55rr 16 sa w sam raz
-
320d pomoc przy montażu ringów
zeby sie swiecily przy odtarciu auta wepnij sie w ground modul . albo najkrocej pod oswietlenie kabinowe
-
m pakiet
jA mam juz m paka wiec mi to nie grozi ale ceny duze ale maniak je kupi bo ja bym kupil :D
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
podane ceny nie sa da wielkie. zanjomego wynioslo to 12tys ale w e60 530d jak pech to pech wypolczuje
-
Wnętrze z mpakietu
tak w m paku lustera regulujesz na drzwiach co wyspogra z pamiecia fotela . jak masz zapamietane to fotel sie ustawia i lusterka pod twoja kofiguracje. dobra sprawa polecam :D listwy mozesz wymienic na peudo carbon;)
-
E46 Nowe żarówki
zobacz ringi ccfl albo led smd a i biale lekko wpadaja w niebieski i zolte ktore sa prawie koloru zarowek do wersji bez xenona bym polcal zolte
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
a ktos moze polecic jakas ladna podwojna okragla koncowke zeby duzo nie przerabiac,
-
poszerzenie nadkoli
no na 17calach w e36 z opona 225/45 juz przodem lekko obcierala
-
e46 drgania, bicie tarcz podczas hamowania
tak jak kolega powyrzej zle wywazone kola , badz krzywa felga, a na koncu to drarzek kierowniczy moze za to odpowidacac ze bije.