Treść opublikowana przez skols003
-
320d problem z akumulatorem
Panowie wiec kupilem Bosha s4 95 ah nowke i autko stalo 2 dni przy -8 bez odpalu a dzis ledwo zakrecil.. nie wiem gdzie jest problem. czzy cos beze prad na postoju albo jakies zwarcie jest? jak tu dojsc do ladu . mam kabel d can dzis mi przysszedl i czy za pomoca niego mozna zrobic diagnoze?
-
e46 320d nie łapie temperatury
tematow bylo duzo zrob test 7.0 jesli nie wiesz jak pisz na pw wzmien termostat glowny i egr ja za ori placilem 250 i 200 zal za egr . bo jak temp stoi prawie prz koncu to raczej bedzie egr bo otwiera sie od 75 . ale mysle ze glowny masz do wymiany skoro wolno sie nagrzewa
-
Zamarznięty zamek
sa rozmrarzacze specjalne do zamkow jak nie dziala ci centralka i delikatnie owtieraj drzwi zebs nie uszkodzil uszczelek jak sa zamarzniete
-
Ringi do bmw e46
kup ledy smd z modulem drl na jafra.pl jakies 250zl ale masz do jadzy dziennej biale . sa tez niebieskie i czewone na allegro ale u nas chyba to zabronione. sa tez ringi ccfl za 110zl ladnie swica zamiast postojowek ale do dziennej sie nie nadaja ja juz zedeczdowalem sie na smd ale w nastepnzm tyg bo kupilem nowz aku i kabel d can na youtube zobacz co lepiej swieci i co ci sie podoba :D
-
E-46 naped na 4 kola a na 2
spalanie jest do 2 l wieksze w 4 na 4 ale bezpieczenstwo duzo wieksze bokiem nie pojdziesz ale da sie np Ken Block w Subaru dawal rade
-
320 D jaki olej
czyli u niektorych 3 razy w roku fajnie
-
530d - rozmiar opon zimowych na tyle, 245/45 czy 225/50/17 ?
no nie wiem co tam u ciebie jest ale moze masz jakies wielkie tarcze zalozone, w 530d przed lifem na 16tkach jezdze lato 18cali
-
320 D jaki olej
w 320d co 15 tys ?co rok albo 30tys ja tak wymieniam ale w sumie zrobie 20 przez rok
-
320 D jaki olej
przy tym przebiegu to caly czas lej 5w30 syntetyka 10w40 to razczej nie. ja mam 5w30 bmw ori i nic sie nie dzieje przebieg taki sam
-
530d - rozmiar opon zimowych na tyle, 245/45 czy 225/50/17 ?
tez na zime bym radzil zalozyc 225/50 r17 na obie osie komfort lepszy a w zimie nie bedzie badzo telepac w koleinach ja jedze na 225/55r16 i sie prowadzi dobrze :D tu masz co do szerokosci na et 7.5 cala najlepsze 225 http://www.felgi-opony.com/Aktualnosci/Szerokosc_opony__a_szerokosc_felgi_,3,32,15.html
-
e 60 nie orginał head up
dziwne ze jeszcze nie wpadli na to zeby licznik zrobic u gory zamiast tego head up hehe a nie robic 2 razy prawie to samo za co sie placi duzo przy nowym aucie :D wybierz cos ladniejszego niz to z ebay a swoja droga nie da sie patrzec jednoczesnie na head up i na droge trzeba na ulamek skupic sie na spojrzeniu to tak samo jak by oczami spojrzal na licznik trwa to tyle samo ale wmowili ze to jest bezpieczniejsze bo sie nie odrywa wzroku a to nie prawda takie jest moje zdanie
-
E60 523i kola 20"
http://www.ac-schnitzer.de/bmw-automobile/produkte-modelle/5er/e60-limousine-2003-2010/felgen/ tu masz chyba max 295 opona i to pewnie z dystansem na 20tkach 21cali to chyba do x5 lub x6
-
E60 523i kola 20"
tu masz http://www.ac-schnitzer.de/bmw-automobile/produkte-modelle/5er/e60-limousine-2003-2010/felgen/
-
320d problem z akumulatorem
ok czyli do 320d max 95ah a do 530d ze 110ah kupic?
-
e46 320d dziwnie ulozone kola
nie wiem co masz na mysli ze masz za bardzo wychylone kola w bmw tak jest ze kola sa troche odchylone zeby autko lapalo lepiej zakrety bo naped tylni ktos mi mowil o tym ostatnio ale nie zaduzo zapamietalem z tego moje tez sa lekko odchylone a zbieznosc ustawiona perfekt chyba tak ma byc, nie wiem jak zest u ciebie ile to jest odchylone najlepiej fotke zapodaj
-
E60 523i kola 20"
opona naciagnieta bo mogles dac przod 245 a tyl 265 i jak nie telepie na 20tkach
-
[E46] 6-sty bieg
zalezy jak kto jedzi jak chcesz eco pro to przy 1500 ja zazucam u siebie jak mam 2 tys na 5tym biegu przy 1500 sie nie bawie srednio to tak ze 2500tys obrotow na 5tce i wtedy daje 6tke :8) przewaznie na zegaze jest jakies 110 ,120km
-
feli 20" czy wejda do mojego auta?
pewnie wygladal by jak Batmobil 19tki moze bys wcisna przy obnizonym zawieszeniu a 20tki to chyba liga dla m albo alpiny, 18 na nasze drogi to i tak wydaje sie za duzo :oops: nawet nie wiem czy w seryjnej e46 m3 byly 20tki chyba max 19 z tego co wiem
-
Brak Pracy komputera i radia. Pomocy!!!
kolego jak dojdziesz o co chodzi z tym radiem to daj znac u mnie taki sam problem tylko sie zaswieca i dziala tylko przycisk go wyciagania kasety napisz na pw jak cos znajdziesz ja zayczynam z tym walke od wtorku bo teraz mnie nie ma, najpierw przeloze moje radio do wujka przed lifta i zobacze czy bedzie dzialac jak to nie pomoze to cos z kablami bedzie chyba i jeszcze na kompie sprawdze
-
320d problem z akumulatorem
to masz 110ah w 320d czy w 330d nie za zaduza pojemnosc?85ah bedzie malo do 320d a do e60 530d jaki kupic ostatni byl 95ah
-
320d - OPONY BIEZNIKOWANE?
kup jakies uzywki na allegro ale nie bieznikowane albo na gieldzie jak kupilem do e36 215/45r17 contineltale sport 3letnie 8cm bieznika jak nowe fakt 200zl za sztuke ale nowe kosztuja 550zl tak ze da sie kupic cos w dobrej cenie dobrej firmy jesli niestac na nowki bieznikow nie polecam. do mojej e46 kupilem felgi stalowe z oponami zimowymi 6cm bieznika 205/55/r16 za 750zl 4 sztuki
-
E46 3XX Gwiazdkowy prezent
mozesz mu kupic ringi ccfl jesli ich nie ma albo dywaniki welurowe z logiem m3
-
Bmw46 320d test 7.0 problem pomocy
panowie wyczytalem ze 530d w ukrytym menu nie wolno brac funkcji reset bo cos sie tam stanie ja w moim 320djak robilem test skasowalem to czy jakies skutki sa negatywne tego? nie wiem czy to ma zwiazek ale po tym zaczalem miec prbolem z akumulatorem i radio przestalo dzialac pozatym wszystko ok czy jest sie czym martwic czy nie w tym temacie nikt nie zaznaczyl ze nie wolno brac reset ja mylalem ze reset wylacza wszystkie testy
-
320d problem z akumulatorem
w nastepnym tygodniu musze kupic akumulatror do 320 d czyli kupic bosha albo varte f18 zeby to pochodzilo troche? do 530d tez musze kupic nie ma sensu zakladac nowego tematu tez wybrac bosha albo varte? prosze o szybkie odpowiedzi stawiac na bosha silver s5 czy varte f18 czy jeszcze cos innego macie varta drzsza ale czy lepsza nie chodzi tu o te 100zl wiecej tylko czy warta lepsza wybor pada na te 2 akumulatrory bo innych dobrych chyba nie ma ?czy sa? to ktory bosh czy warta?
-
e46 320d przyciemnienie lamp
a tego nie widziales ?http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=183495 w 92 wyglada to fajnie i ciekaw jestem jak by zobil tak w e46 jak by to wygladalo to narazie plany bo nie jestem pewien na 100 czy robic takie cos